fbpx
2022-03-30

„N-Able“ – nepakeičiamas įrankis efektyviai IT sistemų priežiūrai

Pastebime, kad su hibridinių darbo aplinkų evoliucija auga  skaitmeninėje erdvėje apdoroti reikalingų duomenų bei informacijos kiekis. Būtent todėl savo Klientams parenkame sprendimus, kurie technologiškai padeda išryškinti jų verslo pranašumą. Vienas tokių – centralizuoto IT ūkio valdymo „N-Able“ sprendimas. „GoIT“  ekspertai paruošė trumpą apžvalgą, dėl ko Lietuvos verslas renkasi „N-Able“.

Būtina paruošti savo IT bazę potencialiam augimui

Apklausus IT sprendimų priėmėjus iš 441 įmonių, „FSN Modern Finance“ forumas paskelbė, kad 66% organizacijų nespėja  pakankamai greitai įsisavinti aktualių duomenų. Trumpiau tariant – verslams dažnai trūksta pajėgumo duomenis apdoroti, analizuoti ir valdyti. Tai reiškia, kad kažkur praleidžiamos galimybės optimizuoti veiklą.

Gali pasirodyti, kad paprasčiausias sprendimas – keisti senas programas naujomis, kurti daugiau duomenų analitikų etatų ar pasitelkti kitas nemenkas investicijas. Tačiau tai – brangus malonumas, kurio rezultatus verslas pajaučia ilguoju laikotarpiu.

IT ūkio valdymo patikėjimas profesionalams išorėje – galimai geriausia išeitis augančiam verslui. Kuomet verslas plečiasi, svarbu neprarasti augimo dinamiškumo bei išvengti butelio kakliuko situacijų, kuomet dėl resursų stokos viename departamente nukenti viso verslo rezultatai.

Pakelkite savo IT sistemų lygį ir optimizuokite jų valdymą su „N-Able“

„N-Able“ yra pasaulyje pripažinta bendrovė, veikianti jau virš 20 metų. Remiantis oficialia statistika, „N-Able“ pasitiki 500 tūkstančių smulkių ir vidutinių įmonių. Tuo tarpu mūsų klientai jau įvertino „N-Able“ dėl centralizuoto valdymo realiu laiku, pirmaujančių duomenų apsaugos standartų rinkoje, operatyvaus duomenų atstatymo bei apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir slaptažodžių nutekinimo.

Būtent apie valdymo centralizavimą verta pakalbėti plačiau. Pavyzdžiui, jūsų įmonės veikloje patys procesai nebūtinai yra tiesiogiai tarpusavyje susiję, tačiau jų optimizacija koreliuoja. Tokiu atveju palengvinus vieno proceso valdymą gali palengvėti ir kitų atlikimas – atsiranda laisvų resursų ir lėšų, kurias galima paskirstyti kitur.

Kitas vertingas funkcionalumas, kuomet su „N-Able“ programinė įranga atnaujinama automatiškai ir gali būti valdoma iš vienos konsolės. Tai yra nepaprastai patogu, kai komanda dirba mišriu būdu, kuomet dalis kolektyvo yra biure, o kiti darbuotojai prisijungia per nuotolį. Taip pat, sumažinus prieigos taškų skaičių galima geriau apsaugoti duomenis. Tad nauda yra dviguba!

Verta paminėti ir tai, kad „N-Able“ įrankis gali būti įdiegiamas moduliais. Tai reiškia, kad jūs patys arba su jūsų IT partnerio rekomendaciją galite pasirinkti tai, ko reikia jūsų verslui. Nereikės mokėti papildomai už nenaudojamus ar neaktualius modulius.

„GoIT“ klientai renkasi tris „N-Able“ modulius:

  • Centralizuotą antivirusinę.
  • Automatinį programinės įrangos atnaujinimą ir saugumo pataisų suvaldymą.
  • Atsarginių duomenų kaupimą.

Apie kiekvieną detaliau.

Centralizuota antivirusinė

Kiekvienais metais kibernetinės atakos, virusai, kenksminga programinė įranga ir programišių naudojamos phishing taktikos ženkliai tobulėja. Remiantis praeitų metų kibernetinio saugumo apžvalga, vis dar trečdalis žmonių patenka į sukčių pinkles ir paspaudžia ant kenksmingų nuorodų el. laiškuose. Todėl būtina pasirūpinti centralizuota antivirusine apsauga, kuri sumažina kibernetinio saugumo rizikas ir, be abejonės, galimas žalas verslui. „N-Able“ sprendimas geba centralizuoti apsaugą nuo virusų tiek intranete, tiek internete.

Automatinis programinės įrangos atnaujinimas

Kol Lietuvoje vis dar nemaža dalis įmonių naudoja ne pačias naujausias arba visai nebepalaikomas programinės įrangos versijas, programišiai turi neribotą erdvę pasireikšti. Įdiegus „N-Able“ nebereikia rūpintis tiek įvairių MS Windows, tiek Adobe, Google, Java ar net macOS įrenginių naudojamos programinės įrangos atnaujinimais. Sistema tai daro už vartotoją, o sistemos sklandų darbą garantuoja „GoIT“ profesionalai.

Atsarginių duomenų kaupimas

Augant verslo priklausomybei nuo skaitmeninėje erdvėje saugomų duomenų, būtina užtikrinti jų saugumą ir atkuriamumą. Pasitaiko ne tik žmogiškų klaidų. Jūsų įmonė gali būti ir DDoS atakos taikiniu, kada siekiama pakenkti arba visiškai sunaikinti jūsų duomenų bazę.

Su „N-Able“ galima atkurti duomenis iš fizinės į virtualią duomenų bazę ir tai daryti su savo SQL serveriais, Oracle ar kitais populiariausiais sprendimais. Nesunku atkurti ir Microsoft 365 duomenis bei sutaupyti laiką sprendžiant kitas iškilusias problemas su duomenų bazėmis.

„N-Able“ svarbu ne tik jūsų verslo tęstinumas įvykus incidentui, bet ir duomenų saugumas užtikrinant aukščiausius saugumo standartus. Gamintojo duomenų centre duomenys laikomi užšifruoti, o perdavimo metu jie keliauja šifruotu duomenų siuntimo protokolu, tad jūsų duomenys liks jūsų įmonės nuosavybė nesvarbu kas benutiktų.

Didžiausia nauda, kai įrankis – profesionalų rankose

Nors „N-Able“ yra plačiai paplitęs ir profesionalus sprendimas, visgi reikia specialių žinių jį tinkamai išnaudoti. „GoIT“ komandoje su šiuo produktu dirba tik apmokyti ir sertifikuoti specialistai, tad galima startuoti greitai ir visą sprendimo naudą pritaikyti beveik iš karto po paleidimo. Kompleksinių IT problemų sprendimas reikalauja ne tik pačios architektūros išmanymo ir patirties, bet ir pasiekiamo sistemos administratoriaus. Dedikuoti specialistai šiuo atveju yra aukso viduriukas.

Pastebime, kad Lietuvos verslas vis dažniau renkasi „N-Able“ sprendimą ir pajaučia naudą kone iš karto po įdiegimo. Tai pirmaujantis ir aukščiausius standartus atitinkantis IT ūkio valdymo įrankis. O visai neseniai „N-Able“ įvertino „GoIT“ komandą už reikšmingą indėlį į verslo augimą Lietuvoje.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
2022 11 18
„GoIT“ užtikrins efektyvesnę klientų IT ūkio priežiūrą su nauju RMM sprendimu

„GoIT“ siekdama pasiūlyti klientams kuo efektyvesnius sprendimus vers...

Skaityti
2022 11 09
Kibernetinio saugumo mokymai verslui – nuo saugių slaptažodžių iki 2FA

Skaičiuojama, kad kiekvieną minutę kibernetiniai nusikaltėliai visame...

Skaityti
2022 10 17
Sėkmingas AB „VIAMATIKA“ IT procesų modernizavimas: greičiau, paprasčiau, efektyviau

Akcinės bendrovės „VIAMATIKA“ veikloje nestinga iššūkių. Bendrovės ...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies