fbpx
2024-02-12

GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse, sėkmingai įgyvendino dar vieną IT infrastruktūros diegimo ir priežiūros projektą už Baltijos ribų. Įmonės vadovas Tomas Kirchovas džiaugiasi, kad komanda toliau plečia savo veiklą užsienyje ir geba suteikti klientams stiprų IT užnugarį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

UAB „GoIT“ sėkmingai įgyvendino IT sistemų diegimo ir priežiūros projektą Kroatijoje, kur skirtinguose miestuose savo medicinos paslaugas teikia ilgalaikis įmonės klientas „Affidea“. Trijuose Kroatijos miestuose „GoIT“ ekspertai rūpinosi IT įrangos parinkimu, logistika, diegimu bei suderino  klausimus dėl IT infrastruktūros priežiūros.

„Mūsų pagrindinė užduotis vien įrangos diegimu neapsiribojo. Klientas kaupia neišmatuojamą kiekį jautrių duomenų, todėl reikia užtikrinti jų saugumą bei pateikimą įvairioms medicininėms ataskaitoms. To pasiekti be inovatyvių IT sprendimų būtų tiesiog neįmanoma. Atlikome IT sistemų auditą bei kliento poreikių analizę, parinkome techninę įrangą, rūpinomės jos logistika, vietinių specialistų apmokymais. Nepaisant kalbos barjero įdiegėme incidentų valdymo sistemą kroatų kalba“, – projekto pasiekimus vardina Tomas Kirchovas.

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų teikėja Lietuvoje ir Europoje, valdanti virš 280 „Affidea“ grupei priklausančių diagnostikos centrų ir klinikų.

 „GoIT“ specialistai dirba su „Affidea Lietuva“ ne pirmus metus, prižiūrėdama klinikų IT ūkį visuose padaliniuose Lietuvoje nuo A iki Z. „Ilgalaikės partnerystės Lietuvoje dėka pažinome kliento vidinius IT sistemų niuansus bei poreikius išorinėms paslaugoms. Mūsų komandos know how leido efektyviai išspręsti projekte iškeltus strateginius IT tikslus, o tai galbūt ir buvo projekto Kroatijoje sėkmės paslaptis“, – šypteli GoIT vadovas.

Užsienio projektas su „Affidea“ – ne vienintelis

„GoIT“ tarptautinė patirtis išeina ir iš už Kroatijos sienų. Jau kelis metus iš eilės IT bendrovė papildo savo klientų ir sėkmingų projektų patirtį kaimyninėje Latvijoje, Estijoje ir net tolimojoje Australijoje.

T. Kirchovas patikina, kad plėtra į užsienį planuose nutiko ne atsitiktinai. „Mes visada gaudavome užklausų iš užsienio klientų, tačiau pernai metais jų kiekis buvo itin ženklus. Pradėjome ieškoti galimybių, atlikome rinkų analizę, pamatavome potencialą ir savo pačių galimybes atitikti klientų lūkesčius“. Taip 2023 metais „GoIT“ įmonė dalį savo strateginių veiksmų nukreipė į pasiruošimą plėtrai į kaimynines Lietuvai šalis.

Pasak „GoIT“ vadovo, įmonė jau dabar gali apie 80% trikdžių savo klientams Lietuvoje ir užsienyje išspręsti nuotoliniu būdu. Sudėtingesnių projektų atvejais „GoIT“ komanda yra pasiruošusi dirbti „on-site“. Visa tai leidžia ambicingai planuoti augimą ir sėkmingai plėsti įmonės veiklą užsienyje.

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas priežiūros paslaugas rasite IT priežiūra puslapyje.

Visos naujienos
Kitos naujienos
kaip isvalyti kompiuteri
2024 05 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies