fbpx

Mokymai

IT mokymų paslaugos

Mokymų metu kartu su dalyviais diskutuojame apie realius nutikimus iš ofiso gyvenimo. Pastebėjome, kad „man taip tikrai nenutiks“ arba „aš praktiškai viską žinau“ mąsto dažnas mokymų dalyvis. Ir tuo pačiu, visų nuostabai, tas pats dalyvis neretai turi realių pavyzdžių, kai kolega, partneris ar verslo klientas atsidūrė kibernetinių sukčių pinklėse arba tiesiog nesugebėjo paleisti MS365 aplikacijos. Apie vykdomus mokymus informuosime telefonu arba el. paštu, susisiekite: +37070044914 ir info@goit.lt.

IT žinių atnaujinimo mokymai

Savo klientams rekomenduojame bent kartą į ketvirtį suplanuoti profilaktinį žinių atnaujinimą įmonės viduje. Ypač aktualu augančioms kompanijoms, kai prie įmonės reguliariai prisijungia nauji darbuotojai.

Kibernetinis saugumas

Ką reiktų žinoti kiekvienam vadovui, kokios yra dažniausios klaidos, keliančios grėsmę organizacijos duomenų saugumui? Kaip atpažinti kenkėjiškus veiksmus ir užkirsti jiems kelią?

Siūlome ugdyti kibernetinį budrumą verslo organizacijų viduje, edukuoti personalą ir bent kartą į ketvirtį suplanuoti profilaktinį darbuotojų žinių atnaujinimą. Turite klausimų arba norite rezervuoti – susisiekite info@goit.lt, +370 700 44914.

Platesnė informacija

Microsoft 365 mokymai

Padedame organizacijoms perprasti Microsoft 365 erdvę ir visapusiškai pasinaudoti paslaugos galimybėmis.

Padėjome ne vienam verslui atrasti geriausią M365 įrankių konfigūraciją, kuri leidžia darbuotojams dirbti efektyviai komandoje ir individualiai.

Siūlome suplanuoti M365 mokymus arba profilaktinį komandos žinių atnaujinimą. Turite klausimų arba norite rezervuoti – susisiekite info@goit.lt, +370 700 44914.

Platesnė informacija

Kompiuterinis raštingumas

Po šių mokymų darbuotojai geba savarankiškai atlikti užduotis, kurios reikalauja profesionalių kompiuterinio raštingumo žinių. Rekomenduojame mokymus visiems, kas nuolat turi dirbti su teksto redaktoriais, internetu, el. paštu ir Microsoft programomis.

Padėjome ne vienam verslui susipažinti su darbo kompiuteriu procesu, kuris leidžia dirbti efektyviau. Siūlome suplanuoti kompiuterinio raštingumo mokymus arba profilaktinį komandos žinių atnaujinimą. Turite klausimų arba norite rezervuoti – susisiekite info@goit.lt, +37070044914.

Platesnė informacija
Susisiekite su mumis
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies