fbpx

Tinklo saugumo paslaugos

Apsaugosime Jūsų tinklo saugumą, susisiekite konsultacijai: +37070044914 ir info@goit.lt. Kiekviena verslo organizacija susiduria su išoriniais ir vidiniais pavojais, keliančiais grėsmę jos informacinėms sistemoms. Kuo didesnis įrenginių tinklas, tuo sunkiau jį apsaugoti nuo kibernetinių atakų ar incidentų. Kaip to išvengti?

Ar žinojote, jog didžiausias Jūsų įmonės duomenų nutekėjimas atsiranda įmonės viduje? Tinklo saugumo įrangos pagalba galėsite stebėti bei kontroliuoti tiek internetinių puslapių naršymą tiek duomenų srautus, taip užtikrindami savo organizacijos saugumą.

Individualus kibernetinio saugumo parinkimas

Patariame realiuoju laiku nustatyti ir pašalinti kibernetinius pavojus bei diegti tinklo apsaugos sprendimus, kuriuos „GoIT“ specialistai parenka individualiai.
 
Kaip tai veikia?
 • Išsiaiškiname poreikiusIšsiaiškiname poreikius
 • Paruošiame pasiūlymąParuošiame pasiūlymą
 • Susideriname paslaugų apimtisSusideriname paslaugų apimtis
 • Pasirašome sutartįPasirašome sutartį
 • BendradarbiaujameBendradarbiaujame
Siūlomi sprendimai: Tinklo įrenginių valdymas
  Ugniasienių (ang. firewall) įdiegimas

Belaidžio tinklo sukūrimas ir valdymas

Interneto svetainių apsauga

Jungimosi prie tinklo kontrolė
 

 

Neradote tinkamo pasiūlymo?
Dėl individualių poreikių kreipkitės kontaktais: info@goit.lt

Kodėl reikalingos šios paslaugos?
 • APSAUGAI
  Apsaugosite tinklo įrenginius nuo virusų, kibernetinių įsilaužimų ir žalingų veiksmų.
 • ĮRENGINIŲ VALDYMUI
  Valdysite ir stebėsite tinklo įrenginius centralizuotai.
 • EFEKTYVUMUI
  Nustatysite ir pašalinsite pavojus realiuoju laiku.
 • DUOMENŲ SAUGUMUI
  Užtikrinsite organizacijos duomenų saugumą dirbant iš bet kurios vietos.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kodėl Jums turi būti aktualus tinklo saugumas?

Tinklo saugumo įrangos pagalba galėsite stebėti bei kontroliuoti tiek internetinių puslapių naršymą, tiek duomenų srautus, taip užtikrindami savo organizacijos saugumą.

Kokie nesklandumai priskiriami tinklo priežiūros paslaugai?

Kiekviena įmonė ar organizacija, kurioje naudojama kompiuterinė technika, internetas ir elektroninis paštas, susiduria su išoriniais ir vidiniais pavojais, keliančiais grėsmę jos informacinėms sistemoms. Vidiniai pavojai daugiausia susiję su neatsakingu, neapdairiu organizacijos darbuotojų elgesiu, nesąžiningais ar piktavališkais jų ketinimais. Išoriniai pavojai –tai:

 • Nuolat atakuojantys virusai,
 • Nepageidaujami elektroniniai laiškai (spam),
 • Įsilaužimai ir daugybė kitų.
Kaip apsaugoti informacijos nutekėjimą įmonės viduje?

Ar žinojote, jog didžiausias Jūsų  įmonės duomenų nutekėjimas atsiranda įmonės viduje? Tinklo saugumo įrangos pagalba galėsite stebėti bei kontroliuoti tiek internetinių puslapių naršymą tiek duomenų srautus, taip užtikrindami savo organizacijos saugumą. Atsakant į klausimą, kaip apsisaugoti – patikėti informacijos kontrolę ir priežiūrą šios srities specialistams.

Kokius procesus leidžia aptikti ir matyti tinklo saugumas?

Naujos kartos antivirusinė ugniasienė realiuoju laiku nustato ir pašalina pavojus, kylančius dirbant skaitmeninėje erdvėje. Be to, tinklo įrangos saugumo sistemos teikia kompiuterinių tinklų apsaugos paslaugas, tokias kaip duomenų srauto ribojimas, VPN, įsilaužimų nustatymas. Paprastai tariant, įrenginys suteikia galimybę kontroliuoti neproduktyvų naršymą internete, leidžia centralizuotai nustatyti interneto pralaidumą kiekvienam vartotojui ir generuoja išsamias tinklo naudojimo analizes bei ataskaitas. Sistema taip pat užtikrina saugų prisijungimą nutolusiems vartotojams.

Susisiekite su mumis
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies