fbpx

Microsoft 365 paslauga

„Microsoft 365“ – tai vienas populiariausių įrankių rinkinys, veikiantis debesų kompiuterijos pagrindu, nuolat prižiūrimas ir atnaujinamas iš „Microsoft“ duomenų centro. 

Microsoft 365 privalumai

Ši paslauga padės efektyviai organizuoti komandinį darbą, valdyti verslui skirtą informaciją iš bet kurios vietos ar įrenginio. Vykdykite užduotis, dirbdami su pamėgtomis programomis: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access ir Publisher. Saugiai laikykite visus duomenis debesijos talpykloje ir būkite ramūs dėl rezervinių jų kopijų.
 
Kontaktai paslaugos užsakymui: +37070044914 , el. paštu: info@goit.lt

Kaip tai veikia?
 • Išsiaiškiname poreikiusIšsiaiškiname poreikius
 • Paruošiame pasiūlymąParuošiame pasiūlymą
 • Susideriname paslaugų apimtisSusideriname paslaugų apimtis
 • Pasirašome sutartįPasirašome sutartį
 • BendradarbiaujameBendradarbiaujame

Paslaugos planai

Business Basic

5,30 €/mėn.
metinė prenumerata*

Apps for business

8,90 €/mėn.
metinė prenumerata*

Business Standard

11,10 €/mėn.
metinė prenumerata*

Business Premium

19,90 €/mėn.
metinė prenumerata*
„Office” programos: „Office” programos: „Office” programos: „Office” programos:
(Neįtraukta)

Įtrauktos paslaugos: Įtrauktos paslaugos: Įtrauktos paslaugos: Įtrauktos paslaugos:

 

Verslo klasės 50 GB talpos el. paštas, kalendorius, kontaktai Verslo klasės el. pašto paslauga neįtraukta Verslo klasės 50 GB talpos el. paštas, kalendorius, kontaktai Verslo klasės 50 GB talpos el. paštas, kalendorius, kontaktai
„OneDrive” 1 TB asmeninė saugykla kiekvienam vartotojui „OneDrive” 1 TB asmeninė saugykla kiekvienam vartotojui „OneDrive” 1 TB asmeninė saugykla kiekvienam vartotojui „OneDrive” 1 TB asmeninė saugykla kiekvienam vartotojui
„SharePoint” programėlė paprastesniam komandos dokumentų dalinimuisi „Forms” programėlė apklausų kūrimui „SharePoint” programėlė paprastesniam komandos dokumentų dalinimuisi „SharePoint” programėlė paprastesniam komandos dokumentų dalinimuisi
„Microsoft Teams” programėlė bendram komandos darbui   „Microsoft Teams” programėlė bendram komandos darbui „Microsoft Teams” programėlė bendram komandos darbui
„Yammer” (įmonės socialinis tinklas) bendravimui su kolegomis   „Yammer” (įmonės socialinis tinklas) bendravimui su kolegomis „Yammer” (įmonės socialinis tinklas) bendravimui su kolegomis
„Planner” programėlė užduočių ir komandos darbo planavimui   „Planner” programėlė užduočių ir komandos darbo planavimui „Planner” programėlė užduočių ir komandos darbo planavimui
„Forms” programėlė apklausų kūrimui   „Forms” programėlė apklausų kūrimui „Forms” programėlė apklausų kūrimui
    Galimybė patiems klientams planuotis susitikimus internetu su „Bookings” programėle Galimybė patiems klientams planuotis susitikimus internetu su „Bookings” programėle
    „Microsoft StafHub” programa, leidžianti darbuotojams ir jų vadovams tvarkyti darbo tvarkaraščius ir dalintis informacija „Microsoft StafHub” programa, leidžianti darbuotojams ir jų vadovams tvarkyti darbo tvarkaraščius ir dalintis informacija
      „Data Loss Protection” – duomenų klasifikavimui ir apsaugai nuo nutekėjimo
      „Advances Threat Protection” papildoma el. pašto paslauga realiu laiku skanuojanti priedus ir nuorodas
      „Intune” programa mobiliųjų įrenginių valdymui
      „Exchange Online Archiving” papildomas 50 GB archyvas kiekvienam vartotojui

 


*Pasirinkus lanksčią (mėnesinę) licencijų plano prenumeratą licencijų kaina didėja 20 %

Microsoft 365 priežiūros paslauga
 • Domenų valdymas MS 365 aplinkoje
 • Vartotojų pašto dėžučių kūrimas, konfigūravimas
 • Licencijų ir aplikacijų priskyrimas vartotojams
 • Vartotojų slaptažodžių keitimas, teisių suteikimas, grupių valdymas
 • Konsultacijos apie paslaugos naudojimą

Mūsų patirtis rodo, kad norint pasinaudoti „Microsoft 365“ paslaugos galimybėmis pilnai, reikalingos tam tikros techninės bei „best-practice“ žinios, padėsiančios įdiegti ir teisingai sukonfigūruoti paslaugą.

Licencijos įsigijimas yra tik pirmasis žingsnis link efektyviai tarnaujančio „Microsoft 365“. Toliau seka  priskyrimas, vartotojų ir jų grupių sukūrimas (ar/ir panaikinimas), vartotojų slaptažodžių generavimas, įrankių konfigūravimas mobiliuose prietaisuose, duomenų migravimas, priežiūra ir profilaktiškas atnaujinimas.

GoIT Microsoft 365 priežiūros paslauga – tai pagalba jums administruojant, konfigūruojant bei sprendžiant klausimus, kurie reikalauja techninių ir specifinių žinių. Patikėkite šiuos rūpesčius mūsų patyrusiems specialistams.

Kodėl reikalingos šios paslaugos?
 • JOKIŲ PRADINIŲ INVESTICIJŲ
  Mokama tik už pasirinktas paslaugas, todėl jokios papildomos pradinės investicijos yra nereikalingos.
 • JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ
  Bet kada galite keisti paslaugos apimtį ar visiškai jos atsisakyti, atsižvelgiant į verslo poreikį ar cikliškumą.
 • SUTAUPYTI KAŠTAI
  Jums nebereikės skirti laiko bei resursų programų licencijoms, diegimo bei jų atnaujinimo darbams.
 • VISAPUSIŠKAS SPRENDIMAS
  „Office 365“ sprendimas leidžia visapusiškai naudotis tais komponentais, kurie reikalingi efektyviam organizacijos planų įgyvendinimui.
 • MOBILUMAS
  1 licencija galioja net 5-iems įrenginiams, todėl turėsite prieigą prie savo virtualaus biuro iš bet kurios vietos ar įrenginio.
 • NAUJAUSIA VERSIJA
  Vartotojams reguliariai pristatomos atnaujintos programų paketo galimybės, visuomet naudositės naujausia programų rinkinio versija.
 • DUOMENYS IR SAUGUMAS
  Saugiai laikysite, redaguosite dokumentus debesies saugykloje, užtikrindami aukščiausio lygio apsaugą nuo pavojų.
 • PILNAS APTARNAVIMAS
  Užtikrinsime, kad jūsų verslas produktyviai įsidiegtų ir pasinaudotų „Office 365” paslaugos privalumais.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kuo skiriasi Microsoft 365 Business Basic, Standard ir Premium?

„Microsoft 365 Business Basic“ siūlo „Teams“, „Exchange“, „OneDrive“ ir „SharePoint“, tačiau prieiga prie plačiausiai naudojamų visų „Office“ programų („Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ ir kt.) pasiekiama tik žiniatinklio versijoje, darbalaukio versijos – nėra.  

„Microsoft 365 Business Standard“ suteikia vartotojams prieigą prie visko, kas įtraukta į „Business Basic“ ir darbalaukio „Office“ programas, įskaitant „Yammer“, 1 TB „OneDrive“ saugyklą.

„Microsoft 365 Business Premium“ apima viską, kas reikalinga produktyviam verslui, įskaitant ir aukščiausios kokybės saugumo funkcijas, tokias kaip „Azure AD Premium“, „Advanced Threat Protection“, „Azure Information Protection“ ir „Intune“.

 

 

Ar į M365 kainą yra įtrauktos kitų produktų (pvz. PowerBI, Visio) licencijos?

Ne. Kitų produktų licencijos yra parduodamos atskirai.

Ar M365 yra saugus?

Visi M365 saugomi duomenys yra laikomi aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiuose duomenų centruose. M365 saugumo priemonės yra atnaujinamos kas dieną ir turi 99.9% veikimo SLA garantiją.

Kodėl turėčiau rinktis GoIT paslaugas?

IT paslaugų rinkoje dirbame daugiau nei 10 metų. Esame sukaupę didelę patirtį sprendžiant įvairiausias su įmonės IT ūkiu susijusias problemas.

Susisiekite su mumis
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies