fbpx

Apie mus

Mūsų istorija

Lietuvoje veiklą pradėjome prieš dešimtmetį, komandoje turėdami vos kelis specialistus. Šiandien, pasitelkę virš 60 savo srities profesionalų bei patikimus partnerius Lietuvoje ir užsienyje, teikiame IT aptarnavimo paslaugas, debesų kompiuterijos ir duomenų saugumo sprendimus visose Baltijos šalyse.

Per daugelį metų sukūrėme patikimą partnerystę su IT gamintojais, todėl dirbame su visais rinkos lyderiais. Atstovaujame „Microsoft“, „Google“, „DELL“, „Lenovo“ ir kitus gamintojus.
Esame vieni iš kelių įmonių Lietuvoje, kurios patikėjo savo „debesies“ įrangą „Tier 3“ duomenų centrams Europoje. O tai yra patikimiausias ženklas, kuris leidžia užtikrinti aukščiausio lygio duomenų saugumą mūsų klientams.

Virš 500 rinkos žaidėjų nuo smulkaus iki stambaus verslo jau patikėjo mums savo IT ūkį. Dirbame su gamybos, teisės, farmacijos, reklamos, pramonės, statybų bei konsultacijų bendrovėmis.

Kaip savo srities rinkos lyderiai keliame sau pagrindinę užduotį – užtikrinti verslo klientų nenutrūkstamą veiklą. 24 valandas 7 dienas per savaitę reaguojame ir sprendžiame įvairius technologinius sutrikimus.

Atliekame tiek rutininius IT ūkio priežiūros darbus, tiek įgyvendiname klientų technologinius pokyčius – nuo įmonės prekės ženklo keitimo iki fizinės serverių infrastruktūros migracijos į „debesis“sprendimų.

Mūsų klientai vertina mus už išskirtinę kokybę, lankstumą, šiuolaikišką požiūrį ir personalizuotus, tik jiems skirtus IT sprendimus. Užtikriname ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, išlaikant aukštą aptarnavimo lygį.

Youtube video

Youtube video

Dirbame taip, kad technologijos tarnautų Jums!
  • Auksinis „Dell” partneris Auksinis „Dell” partneris
  • Sidabrinis „Microsoft“ partneris Sidabrinis „Microsoft“ partneris
  • Sertifikuotas „Azure“ partneris Sertifikuotas „Azure“ partneris
  • Auksinis „Lenovo” partneris Auksinis „Lenovo” partneris
  • Sertifikuotas „Safetica“ partneris Sertifikuotas „Safetica“ partneris
  • Google Workspace partneris Google Workspace partneris
Kodėl mes?

Patikimumas ir patirtis

Esame sertifikuoti tarptautiniu ISO 27001 ir 9001 standartu. Rinkoje dirbame virš 10 metų, mūsų kompetencijos ir komanda nuolat auga. Vis daugiau smulkaus ir stambaus verslo iš įvairiausių veiklos sektorių, visose Baltijos šalyse, jau patikėjo mums savo IT ūkį.

Lankstumas ir greitis

Prisitaikome prie Kliento poreikių, įgyvendiname kompleksinius projektus ir parenkame efektyviausius sprendimus. Mūsų aptarnavimo greitį ir kokybę Klientai vertina aukščiausiu balu.

Personalizuoti sprendimai ir projektai

Per metus įgyvendiname mažiausiai 50 migracijos, IT audito projektų. Padedame optimizuoti procesus Kliento IT ūkyje, reikalingus saugumo ar kitų standartų atitikčiai. Taisome spragas, trukdančias veikloms pasiekti maksimalių rezultatų.

Geriausi savo srities profesionalai

Kasdienės komunikacijos su didžiausiais pasaulio IT gamintojais dėka savo klientams galime pasiūlyti individualius sprendimus geriausios kainos ir kokybės santykyje. Nuolatos atnaujiname kompetencijas, todėl įgyjame aukštesnius partnerysčių statusus

Mūsų komanda

Tomas Kirchovas

GoIT vadovas

Vytautas Černys

IT Architektas

Kristina Miliauskienė

Procesų ir projektų vadovė

Rolandas Šikšna

Serviso grupės vadovas

Vytautas Gritėnas

Specialiųjų projektų vadovas

Deividas Garbauskas

Inžinierių grupės vadovas

Laurynas Cicėnas

Vyr. Inžinierius/IT projektų vadovas

Sergejus Anikejenko

Panevėžio skyriaus IT serviso vadovas

Donatas Vertelka

IT Administratorius/projektų vadovas

Karolis Dambrauskas

IT inžinierius/Lektorius

Dominykas Barauskas

IT Inžinierius/Garantinio serviso administratorius

Žilvinas Pilevičius

Vyr. IT inžinierius

Piotr Andžej Falkevič

IT inžinierius

Džiugas Venskūnas

IT inžinierius

Deividas Navikas

IT inžinierius

Lukas Zdanavičius

IT inžinierius

Benediktas Gritėnas

IT inžinierius

Lukas Kilkus

IT projektų vadovas

GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies