fbpx

Privatumo politika

 

Bendrosios nuostatos

Siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę, UAB „GoIT“ šia Privatumo politika apibrėžia turimų klientų asmens duomenų tvarkymo taisykles, kai kurias paslaugų teikimo sąlygas bei jų apribojimus ir galimas internetinėje įmonės svetainėje goit.lt naudojamas vartotojų srauto analizės priemones.

UAB „GoIT“ klientai, apsilankę internetinėje UAB „GoIT“ svetainėje, ir ten esančioje automatinėje užklausos formoje ar bet kokiu kitu būdu nurodę savo asmens duomenis, sutinka su šioje Privatumo politikoje nurodytomis jų tvarkymo taisyklėmis bei galimu vartotojų srauto analizės priemonių diegimu jų įrenginiuose.

Turimų klientų asmens duomenų tvarkymo taisyklės

UAB „GoIT“ nurodo, kad gali vykdyti kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir saugojimą. Tokiu atveju turimų duomenų tvarkymas atliekamas laikantis šių taisyklių:

  • Turimus kliento asmens duomenis tvarkyti ir prieigą prie jų turėti gali tik UAB „GoIT“ įpareigoti darbuotojai ir tik su paslaugų teikimu susijusiais tikslais: teikiant pasiūlymus, atnaujinant informaciją, išrašant sąskaitas, jas pateikiant ir pan.;
  • Turimi kliento duomenys negali būti atskleidžiami trečiosioms šalims, nebent kitaip elgtis UAB „GoIT“ būtų įpareigoti teisinių institucijų.

UAB „GoIT“ įsipareigoja, kad turimi kliento asmens duomenys bus tvarkomi nepažeidžiant galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.

Paslaugų teikimo apribojimai

UAB „GoIT“ informuoja, kad klientui nenurodžius būtinų asmens duomenų, paslaugų teikimas gali būti nepradėtas vykdyti numatytu laiku arba sustabdytas, o atsisakius nurodyti minėtuosius duomenis – ir visiškai nutrauktas.

UAB „GoIT“ pasilieka teisę stabdyti paslaugų teikimą kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo. Taip pat klientui nevykdant finansinių įsipareigojimų.

Vartotojų srauto analizės priemonės

UAB „GoIT“ informuoja, kad internetinėje svetainėje goit.lt gali būti naudojamos vartotojų srauto analizės priemonės (slapukai). Slapukai gali būti diegiami visuose įrenginiuose, kuriais apsilankoma internetinėje svetainėje goit.lt. UAB „GoIT“ nurodo, kad surinkti duomenys skirti tik analizei atlikti ir tokiu būdu siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Kokius slapukus ir kam naudojame?

Siekiant užtikrinti galimybę patogiau ir efektyviau naršyti Svetainėje, joje naudojame šiuos Slapukus: „_ceir, is_returning“ (į puslapį vedančių šaltinių informacija), „_CEFT“ (puslapio versijos veikimo informacija), „_ceg.s“ (svetainės lankytojų veiklos informacija), „_ceg.u“ (svetainės lankytojų elgsenos informacija), „cer.s“ (anoniminės lankytojų veiklos ir laiko įrašymo informacija), „cer.v“ (svetainės lankytojų veiklos, lankymosi laiko ir lankymosi kartų informacija).

GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies