fbpx

Įranga

IT kompiuterinė programinė įranga

Investicijos į IT yra neatsiejama infrastruktūros dalis. Neretai įmonės pačios perkasi IT įrangą ir neišvengiamai pridaro nemažai klaidų. Dėl individualių poreikių kreipkitės kontaktais: uzsakymai@goit.lt.

Mūsų klientai žino, kad gali patikėti mums visus kompleksinius IT klausimus. Įvertinę situaciją, pasiūlysime individualius sprendimus, atsižvelgiant į darbo pobūdį ir aplinką, patikimumą, programinės įrangos poreikį ir reikalavimus.

Patikimi programinės įrangos tiekėjai

Mūsų pagrindinė užduotis – užtikrinti verslo klientų nenutrūkstamą veiklą, todėl turime efektyviai reaguoti ir spręsti įvairius technologinius sutrikimus. Tam turime pasitelkti patikimus partnerius, kurie leidžia mums būti vienu žingsniu priekyje.

Techninė įranga

Rūpinamės IT ūkiu nuo mažiausios kompiuterio pelytės iki sudėtingiausių infrastruktūrinių ir debesų kompiuterijos sprendimų. Mūsų Klientai vertina mus už darbo organizavimo greitį.

Atstovaujame visus IT įrangos gamintojus, todėl galime užtikrinti visapusišką įrangos pirkimą, surinkimą, diegimą ir priežiūrą.

Dėl individualių poreikių kreipkitės kontaktais: uzsakymai@goit.lt

Dell sophos apple HP Lenovo

Programinė įranga

Esame sertifikuotas oficialių programų gamintojų partneris ir atstovas Lietuvoje, dėl to mūsų klientai vertina mus už individualius sprendimus bei sąžiningą kainos ir kokybės santykį.

Pasirinkti vieningus darbo įrankius ir programinę įrangą nemenkas iššūkis. Todėl prieš siūlydami konkrečius sprendimus klientams išbandome juos „GoIT“ viduje.
Mums svarbu, kad programos būtų tinkamai įdiegiamos ir veiktų nepriekaištingai.

Dėl individualių poreikių kreipkitės kontaktais: uzsakymai@goit.lt

Adobe Microsoft Autodesk Google

Įrangos nuoma

Siūlome savo Klientams (pasirašiusiems sutartį) efektyvų sprendimą, padedantį taupyti įmonės lėšas – IT  įrangos nuomą.

Atstovaujame visus IT įrangos gamintojus, todėl galime užtikrinti visapusišką įrangos pasirinkimo pasiūlą.

Dėl individualių poreikių kreipkitės kontaktais: uzsakymai@goit.lt

Dell apple HP Lenovo
Susisiekite su mumis
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies