fbpx

Sėkmės istorijos

2021 10 20

Partnerystės galia

Virš 600 aukščiausios kvalifikacijos „Affidea Lietuva“ medicinos specialistų, negailėdami laiko ir vidinės motyvacijos, kasdien rūpinasi Lietuvos gyventojų sveikata. Visa tai reikalauja aukšto profesinio personalo pasirengimo bei integralių kritinės medicininės, laboratorinės ir kompiuterinės įrangos sistemų, veikiančių patikimai.

Savo ruožtu, teikdami IT infrastruktūros priežiūros paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, užtikriname nepertraukiamą medicinos centrų veiklą. Todėl džiaugiamės tokiu įvertinimu. Mums tai daugiau, nei kliento ir paslaugų teikėjo santykiai. Tai sėkmingos partnerystės galia, kuri įgalina kartu nubėgti dar ne vieną maratoną.

Youtube video
2021 10 20

Rebrandingas pandemijos metu – išmoktos pamokos

Verslo transformacija įgauna neregėtą pagreitį. Galima stebėti, kaip nuotolinis darbas tampa didžiosios dalies kompanijų kasdienybe, o lūkestis grįžti į normalų darbo režimą kasdien įgauna vis kitokius atspalvius. Kaip ir kitose šalyse, taip ir Lietuvoje, verslas su tokio lygio pandemine situacija susiduria pirmąkart, todėl nemažai įmonių iki šiol sprendžia neapibrėžtumo dėl rytojaus klausimus.

Ir vis dėl to – kai kurios Lietuvoje veikiančios bendrovės ne tik sėkmingai įveikė pandemijos sukeltus iššūkius, bet ir tokiu jautriu verslui momentu neatsisakė strateginių planų užkariauti naujas rinkas, investuoti į inovatyvius sprendimus arba keisti savo prekinį ženklą. Vienas sėkmingiausių praėjusių metų rebrandingo pavyzdžių – didžiausios Baltijos šalyse veikiančios efektyvios vadybos praktikų bendrovės „Lean LT“ prekinio ženklo keitimas į „Nortus“.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/30yPZQb

2021 08 11

„Dell Technologies Forum“

„Dell Technologies Forum“ renginys, kasmet organizuojamas kartu su „Intel“ ir „Microsoft“, pritraukia verslo srities lyderius, IT ekspertus ir technologijų srities entuziastus iš visų Baltijos šalių. 2020 m. lapkričio 26 d. kartu su savo verslo partneriais pristatėme naujausias vartotojų įrangos pasirinkimo įžvalgas bei stebimo „Dell“ įrangos pardavimų Lietuvoje augimo priežastis.

Youtube video
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies