fbpx

Sėkmės istorijos

2022 10 17

Sėkmingas AB „VIAMATIKA“ IT procesų modernizavimas: greičiau, paprasčiau, efektyviau

Akcinės bendrovės „VIAMATIKA“ veikloje nestinga iššūkių. Bendrovės tikslas – statomų objektų kokybės kontrolė, sertifikavimas. Veikloje, kurioje itin daug dokumentacijos ir biurokratinių procesų, efektyvūs, novatoriški sprendimai turi be galo svarbią reikšmę. Tai suprasdami, įmonės vadovai išsikėlė aiškius tikslus – „0 popieriaus“, perteklinių procesų atsisakymas, orientacija į automatizavimą. Ar pavyko? Sėkmingos partnerystės istorija iš pirmų lūpų.

Kai prieš keletą metų atlikome vidinį auditą, pastebėjome, kad per metus atspausdiname maždaug apie 10 000 lapų popierinių dokumentų. Visų jų valdymas ir registravimas būdavo perteklinis rūpestis. Ir tai tik ledkalnio viršūnė. Negalėjome realiu laiku stebėti bendrovės darbuotojų apkrovos, planuoti užduočių įgyvendinimo. Šios ir kitos priežastys paskatino ieškoti patikimų IT partnerių, su kuriais ir pradėjome IT veiklos skaitmenizavimo procesą“, – nelengva vidinių procesų automatizavimo pradžia dalinasi AB „VIAMATIKA“ vystymo vadovas Anatolijaus Jadovas.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/3ewKAnr

2022 07 08

„BIOK LAB“ IT migracijos užkulisiai: partnerystė, kai laimi visi

2021 m. lapkričio mėnesį, pristigusi vietos plėtrai senosiose patalpose, didžiausia kosmetikos gamybos įmonė Lietuvoje „BIOK laboratorija“ persikėlė į naują gamyklą Klevinėje. Nors praėjo tik pusė metų, tačiau savalaikiai įmonės sprendimai investuoti į modernią ir tvarią infrastruktūrą jau dabar leidžia sparčiau žengti link ekologiškesnių veiklos metodų ir lyderiauti mažinant gamybos poveikį klimato kaitai.

BIOK LAB“ gamykla yra viena iš nedaugelio mūsų šalyje, turinti A++ klasės sertifikatą. Be to, kad pastate įdiegti energiją taupantys šilumos siurbliai, LED apšvietimas bei lietaus vandens surinkimo mechanizmas, užtikrinantis rekreacinę ir ekologinę funkcijas, sklype taip pat numatyti keli tvenkiniai, darbuotojų ir svečių automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių krovimo stotelėmis. Planuojama, kad šie sprendimai 20-ies metų laikotarpiu leis įmonei sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį net iki 1000 tonų.

Jau kurį laiką rinkoje stebime tendenciją, kad vis daugiau Lietuvos gyventojų renkasi ekologiškus ir gamtai draugiškus produktus. Todėl, statant naują „BIOK LAB“ gamyklą, ekologijai skyrėme itin daug dėmesio ir siūlomų sprendimų tvarumą vertinome itin atsakingai. Kitaip tariant, įgyvendinome dažnai girdimą patarimą ir pradėjome nuo savęs. Šiandien esame tikri, kad naujoji gamykla leis rinkai pasiūlyti produktų, kuriems gaminti 100% bus naudojama tik žalioji energija. Verta paminėti, kad rinkomės draugiškus gamtai sprendimus ne tik pastato projektavimo metu, bet ir kuriant IT infrastruktūrą. Praėjo daugiau nei pusmetis, kai įsikėlėme į „naujus namus“, tačiau inovatyvios darbo vietos vis dar džiugina mus vos įžengus pro duris,“- dalinasi Norbertas Žioba, „BIOK laboratorija“ vadovas. Skaityti daugiau: https://bit.ly/30yPZQb

Youtube video

2021 10 20

Partnerystės galia

Virš 600 aukščiausios kvalifikacijos „Affidea Lietuva“ medicinos specialistų, negailėdami laiko ir vidinės motyvacijos, kasdien rūpinasi Lietuvos gyventojų sveikata. Visa tai reikalauja aukšto profesinio personalo pasirengimo bei integralių kritinės medicininės, laboratorinės ir kompiuterinės įrangos sistemų, veikiančių patikimai.

Savo ruožtu, teikdami IT infrastruktūros priežiūros paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, užtikriname nepertraukiamą medicinos centrų veiklą. Todėl džiaugiamės tokiu įvertinimu. Mums tai daugiau, nei kliento ir paslaugų teikėjo santykiai. Tai sėkmingos partnerystės galia, kuri įgalina kartu nubėgti dar ne vieną maratoną.

Youtube video
2021 10 20

Rebrandingas pandemijos metu – išmoktos pamokos

Verslo transformacija įgauna neregėtą pagreitį. Galima stebėti, kaip nuotolinis darbas tampa didžiosios dalies kompanijų kasdienybe, o lūkestis grįžti į normalų darbo režimą kasdien įgauna vis kitokius atspalvius. Kaip ir kitose šalyse, taip ir Lietuvoje, verslas su tokio lygio pandemine situacija susiduria pirmąkart, todėl nemažai įmonių iki šiol sprendžia neapibrėžtumo dėl rytojaus klausimus.

Ir vis dėl to – kai kurios Lietuvoje veikiančios bendrovės ne tik sėkmingai įveikė pandemijos sukeltus iššūkius, bet ir tokiu jautriu verslui momentu neatsisakė strateginių planų užkariauti naujas rinkas, investuoti į inovatyvius sprendimus arba keisti savo prekinį ženklą. Vienas sėkmingiausių praėjusių metų rebrandingo pavyzdžių – didžiausios Baltijos šalyse veikiančios efektyvios vadybos praktikų bendrovės „Lean LT“ prekinio ženklo keitimas į „Nortus“.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/30yPZQb

2021 08 11

„Dell Technologies Forum“

„Dell Technologies Forum“ renginys, kasmet organizuojamas kartu su „Intel“ ir „Microsoft“, pritraukia verslo srities lyderius, IT ekspertus ir technologijų srities entuziastus iš visų Baltijos šalių. 2020 m. lapkričio 26 d. kartu su savo verslo partneriais pristatėme naujausias vartotojų įrangos pasirinkimo įžvalgas bei stebimo „Dell“ įrangos pardavimų Lietuvoje augimo priežastis.

Youtube video
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies