fbpx

Projektai ir konsultacijos

IT projektai ir konsultacijos

Organizacinė IT infrastruktūra dažnai asocijuojasi su daugybe tarpusavyje sujungtų kompiuterių, serverių, periferine ir tinklo įranga. Tačiau neatsiejama kiekvienos organizacijos veiklos dalis yra ir kitos paslaugos, kurios efektyvina organizacijos veiklą: programavimas, konsultavimas, projektavimas, tinklapių administravimas ir kt. Konsultacija dėl IT projektų kompetencijos nuomos: +37070044914 ir info@goit.lt.

Patikimas IT partneris

Kartais sunku surasti tinkamą partnerį, kuris būtų stiprus „užnugaris“ ir efektyviai pagelbėtų. Siūlome savo klientams specialias paslaugas, kurias teikiame tik pasitelkę geriausius savo srities specialistus ir ilgamečius partnerius.

Kaip tai veikia?
  • Išsiaiškiname poreikiusIšsiaiškiname poreikius
  • Paruošiame pasiūlymąParuošiame pasiūlymą
  • Susideriname paslaugų apimtisSusideriname paslaugų apimtis
  • Pasirašome sutartįPasirašome sutartį
  • BendradarbiaujameBendradarbiaujame

IT kompetencijos nuoma

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys IT specialistai: IT architektai, sistemų administratoriai, IT vadovai. Esame sukaupę didžiulę patirtį, kurią galime pasidalinti su savo klientais.

Kompetencijos nuomos paslauga – tai idealus sprendimas verslui, kuriam reikia strateginių IT sprendimų, tačiau komandoje trūksta IT kompetencijų. Turėti aukštos IT kvalifikacijos asmenį savo komandoje, kuris, pavyzdžiui, laiku informuoja apie technologijų spragas bei sprendimus joms eliminuoti – visiškai paprasta.

Projektai ir konsultacijos

Specialios migracijos

Perkelti duomenis iš fizinio serverio į virtualų, iš vieno paslaugų teikėjo serverio į kito, iš vienos pašto platformos į kitą (iš Pop3/IMAP į MS 365, iš dedikuoto Cloud į MS Azure). Tai –  sudėtingas procesas. Kad migracijos procesas būtų sklandus, reikalingos ne tik specialistų žinios, bet ir atsakingas pasiruošimas bei išankstinis suplanavimas.

Mūsų specialistai padės visuose žingsniuose: planavime, testavime, konfigūravime ir perkėlime. Su patikimų specialistų pagalba, įvertinamos visos rizikos bei užkertamas kelias galimiems nesklandumams.

Projektai ir konsultacijos

SEO optimizacija ir tinklapių kūrimas

SEO optimizacija yra kompleksiškas ir gana sudėtingas procesas, todėl rekomenduojame šias paslaugas patikėti kvalifikuotai komandai. Patyrę specialistai pasirūpins visais techniniais, strateginiais, analitiniais ir SEO optimizacijos darbais, kurių dėka galėsite džiaugtis klientų, kurie  aktyviai ieško Jūsų, pasiekiamumu.

Planuojate naują internetinę svetainę? Kvalifikuoti specialistai pagelbės visais su tinklapių kūrimu susijusiais klausimais, padės susikurti šiuolaikišką ir modernią ar tiesiog paprastą, solidžią svetainę, kuri padės siekti geriausių rezultatų internete.

Projektai ir konsultacijos

Verslo analitika su Power BI

Automatizuokite ir vizualizuokite organizacijos duomenis, kurkite ataskaitas ir atvaizduokite jas realiuoju laiku. Analizuokite svarbiausius verslo procesus bei išvenkite pavėluotų kritinių sprendimų. Programinių įrankių pagalba dalinkitės informacija patogiai ir greitai.

Su specialistų pagalba susipažinkite su Power BI sprendimu ir naudokitės programinių įrankių optimaliausiu veikimu. Specialistai atsakys į Jums kylančius klausimus ir padės priimti Jūsų verslui objektyviausius sprendimus.

Projektai ir konsultacijos

Verslo valdymo sistemos

Apjunkite savo verslo informaciją su išmaniomis Dynamics 365 verslo aplikacijomis, pritaikant jas prie verslo poreikių.

Kvalifikuoti specialistai ne tik įdiegs, bet ir pritaikys produktą taip, jog jis atitiktų Jūsų verslo modelį bei procesus. Taip pat suteiks mokymus, kurie padės geriau pažinti šią platformą ir išgauti maksimalią naudą.

Projektai ir konsultacijos
Susisiekite su mumis
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies