fbpx
2023-07-28

GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiausi šiuolaikinio verslo norai ir, tuo pačiu, iššūkiai. Visai neseniai UAB „GoIT“ Specialiųjų projektų vadovas Vytautas Gritėnas apsilankė DELL EMC gamykloje Lenkijoje. Vizito tikslas – susipažinti su DELL ateities vizija, perimti gerąsias praktikas ir naujoves duomenų apsaugos, modernių darbo vietų ir įrangos gamybos srityse.

UAB „GoIT“ vizito metu partneriai pristatė naujausią DELL EMC gamybos liniją bei įrangos modelių naujoves. Bene didžiausią dėmesį DELL EMC skiria tvarumui.

Tvari IT įranga – mada ar ateitis

Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip „Dell Technologies“ – viena didžiausių IT įrangos gamintojų pasaulyje – prieš kelis metus pristatė dešimtmečio trukmės tvarumo strategiją.

„Kasmet perimame iš DELL gerąsias praktikas ir siūlome tai savo klientams. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su partneriais, kuriems rūpi ne tik galutinis kliento lūkesčio išpildymas, bet ir mūsų planeta. DELL EMC gamybos linija įdiegė perdirbamų medžiagų, atliekų valdymo sprendimus tvarumo tikslams siekti. Negalima nepaminėti, kad nuo 2007 metų, DELL EMC perdirbo virš 1,1 milijardo kg panaudotos elektronikos. Tai rodo bendrovės atsidavimą tvaresniam rytojui“, – savo įspūdžiais dalinasi UAB „GoIT“ Specialiųjų projektų vadovas Vytautas Gritėnas.

Kodėl verslas renkasi DELL

Vizito metu nemažai laiko buvo skirta ir naujovėms darbo vietoje aptarti. „GoIT“ komandai aktualiausi buvo nešiojamų kompiuterių, stalinių kompiuterių, monitorių bei serverių sprendimai.

DELL jau eilę metų gauna apdovanojimus už itin vartotojui patogius bei aukštą našumą siūlančius sprendimus. V. Gritėnas pastebi, kad pagal GoIT įrangos pardavimo statistikos duomenis, Lietuvos įmonės seniai suprato, kiek daug darbuotojų produktyvumas susijęs su tinkamai pritaikyta ir patikima darbo įranga.

„Šiuo metu ypač aktualūs didelių įstrižainių ir nešiojamų kompiuterių ekranai, kur DELL EMC eilę metų diktuoja tendencijas. Remiantis DELL statistika, 96 % darbdavių mano, kad monitoriai yra svarbiausias darbo įrankis, lemiantis darbuotojų produktyvumą ir būtent todėl daugelį atveju mūsų klientai renkasi DELL“.

Visa ko priešakyje – duomenų apsauga

Visgi, vizito Dell EMC gamykloje vinis – Data Protection Software bei Power Protect DD systems apžvalga. DELL pristatė sprendimą, atitinkantį šiuolaikinio verslo duomenų saugumo poreikius.

Išsami DELL duomenų apsaugos techninės įrangos apžvalga leido nuo A iki Ž pažinti visas unikalias DD modelių konfigūracijas, jų privalumus bei technines savybes. DELL EMC pristatė pagrindinius programinių Power Protect DD sprendimus: Global Compression™, DD Boost, DD Encryption, DD Extended Retention, DD Retention Lock, Cloud Disaster Recovery ir DD Replicator funkcionalumo naudą bei ypatumus. Šis sprendimas yra lengvai plečiamas (angl. scaling) ir leidžia valdyti net kelių eksabaitų dydžio duomenų bazes, optimizuojant talpumą bei efektyviai jį išnaudojant.

Sistemos Power Protect DD tikslas:

  • Turėti patikimą duomenų saugojimo sprendimą net ir itin dideliems poreikiams;
  • Padėti išvengti duomenų praradimo net nelaimės ar kibernetinės atakos atveju;
  • Užtikrinti verslo tęstinumą bet kokiomis sąlygomis.

„Mes nuolat primename savo klientams pasirūpinti atsarginių duomenų kopijų kūrimu, ir kaip paslaugą – siūlome patys tuo pasirūpinti. DELL duomenų apsaugos sprendimas, be jokios abejonės, palengvina atsarginių kopijų kūrimą daugeliui mūsų klientų“, – dalinasi V. Gritėnas.

UAB „GoIT“ savo verslo klientams DELL produkcijai suteikia nuo 3 iki 7 m. garantiją ir paslaugos kokybę užtikrina per centralizuotai valdomus DELL serviso centrus visose Baltijos šalyse. Šiuo metu „GoIT“ siūlo aktualų ypatingą pasiūlymą: 3 populiariausius Dell sprendimus verslui.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
2022 11 18
„GoIT“ užtikrins efektyvesnę klientų IT ūkio priežiūrą su nauju RMM sprendimu

„GoIT“ siekdama pasiūlyti klientams kuo efektyvesnius sprendimus vers...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies