fbpx
2024-01-10

Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai, tačiau jau galima matyti partnerystės dėka užderėjusius vaisius. Nepaisant iššūkių, GoIT komandai pavyko sėkmingai integruoti ir paleisti sudėtingas IT sistemas, reikalingas „Leafood” naujos kartos vertikalaus ūkio valdymui bei priežiūrai.

Pradžia – kalbos ir techninių barjerų įveikimas

Vertikalių ūkių technologijos Lietuvoje be jokios abejonės yra naujovė, o sprendimų bei gerųjų praktikų patirčių bent kol kas semiamės iš užsienio partnerių. Lyderiai šioje srityje yra Taivano rinkoje, dėl to su „Leafood” komanda išsikėlėme tikslą perimti ir įdarbinti technologinę Taivano kompanijų patirtį bei sistemas čia, Lietuvoje”, – bendradarbiavimo istorijos pradžia dalinasi Tomas Kirchovas, GoIT vadovas.

GoIT komandai teko itin svarbus vaidmuo kuruojant techninį dialogą tarp kelių skirtingų kalbų ir kultūrų atstovų. „Atsimenu mūsų pirmus techninius susitikimus su Taivano ekspertais, kuriuose teko pakviesti kompetentingus kalbos vertėjus. Visi kartu sprendėme IT sistemų, kurių efektyviam veikimui būtinas šimtaprocentinis tikslumas, niuansus. Svarbu pabrėžti šimtaprocentinis, nes ūkis – tai gyvas organizmas, būtina užtikrinti maksimalų tikslumą”, – pasakoja T. Kirchovas.

Projekto įgyvendinimas su tvaria partneryste

Kalbant apie projekto pasiekimus nepakeičiamą rolę atliko ir GoIT technologinis partneris „Dell”. Įvertinę „Leafood” poreikius GoIT pasiūlė „Dell” serverius išskirtinai dėl patikimo ilgaamžio veikimo ir plėtros galimybių ateityje. Ne mažai prie sėkmingo projekto starto prisidėjo trumpi „Dell” įrangos pristatymo terminai, kas leido „Leafood” startuoti su pagreičiu ir nuo pirmos dienos veikti kaip vienam didžiausių vertikalių ūkių Europoje.

Nuo pat pradžių įtraukėme Dell, kurie tiekė reikalingą techninę įrangą (serverius). Operatyvus reagavimas į užklausas, įskaitant skubų įrangos siuntimą iš pagrindinės gamyklos Lenkijoje bei gamybą pagal užsakymą buvo be galo svarbūs tam, kad projektas būtų įgyvendintas laiku“, – dalinasi GoIT vadovas.

Dell sprendimai puikiai tiko „Leafood” dar ir dėl modernaus požiūrio į tvarumą. Tiksliai parinkti IT gamintojo serveriai padarė ženklų indėlį į bendrovės „Leafood“ iškeltus strateginius tikslus veikti kuo tvariau, turėti mažiau sąnaudų.

Nors visų projekto dalyvių bendradarbiavimas yra dinamiškas, specialistai nuolat turi pasiūlymų, kaip optimizuoti IT infrastruktūrą atliekant įvarius patobulinimus, bendradarbiavimas su „Leafood” davė daug naudingų pamokų visoms šalims. GoIT vadovas iki šiol stebisi, kaip netipiška ir sudėtinga užklausa į bendrą įmonės pašto dėžutę virto sėkminga partneryste.

Nors iš pradžių kliento pirminė užklausa atrodė labai kompleksiška, iššūkį mielai priėmėme. Dėka mūsų ilgametės IT patirties Lietuvoje bei „Dell Technologies” proaktyvumo, Klientas pasitelkdamas pažangius IT sprendimus be gaišaties ir trikdžių startavo pagal planą. Kas gali būti geriau?” – neslėpdamas džiaugsmo situaciją apžvelgia GoIT vadovas.

Kokie yra šios partnerystės išskirtinumai?

Nors „Leafood” veikia pakankamai neseniai, tai yra ambicingas projektas. Iškart startavus „Leafood” IT poreikiai ėmė augti. Galvodamas apie galimą kliento plėtrą  GoIT tam pasiruošė iš anksto. Atitinkamai buvo parinkti ir prie ūkio veiklos adaptuoti IT sprendimai, o įdiegus – GoIT suteikė nuolatinę serverių palaikymo bei IT priežiūros paslaugą, kas gyvybiškai svarbu efektyviam vertikalaus sodo veikimui.

Šis projektas buvo netipinis savo reikalavimais, todėl nemažai Lietuvos IT įmonių net nesiryžo imtis. Tačiau GoIT tai įvertino kaip galimybę prisidėti prie ambicingos vizijos bei sėkmės. „Mums šis projektas yra novatoriško mąstymo, multikultūrinio bendradarbiavimo ir sinergijos tarp kelių, į tikslą orientuotų, ambicingų komandų pavyzdys. Jaučiame operatyvų grįžtamąjį ryšį, greitai reaguojame, aiškiai matome rezultatus ir tiesiogiai prisidedame prie inovatyvių IT sprendimų vystymo Lietuvoje”, – apibendrina GoIT vadovas.

Visos naujienos
Kitos naujienos
kaip isvalyti kompiuteri
2024 05 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies