fbpx
2023-01-24

Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ komandos viduje vertiname praeitų metų pasiekimus. Jeigu gruodis – tai metas padėkoti kolegai, klientui ir partneriui, tai sausį mes džiaugiamės pasiektais rezultatais, strategiškai apmąstome veiksmus į priekį.

Praeitais metais kartu su partneriais ir Klientais sėkmingai įgyvendinome virš 100 strateginių projektų. Kol vieni mūsų klientai investavo į plėtrą, atidarinėjo naujus filialus ir fabrikus Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kiti – modernizavo savo IT infrastruktūrą ir darbo vietas.

Mūsų klientai atidavė mums į rankas visus IT klausimus ir nunusivylė. Geresnės rekomendacijos negu ta, kuri skleidžiama Kliento lūpomis, mes neįsivaizduojame. Ačiū 2022-iesiems už šias sėkmės istorijas.

Nors 2022-ųjų metų pradžia buvo gan įtempta ir teko taikytis prie naujos geopolitinės situacijos, nusprendėme stiprinti ir investuoti į kibernetinio saugumo kompetencijas tiek mūsų komandos viduje, tiek klientų darbo vietose. Įdiegėme dviejų žingsnių autentifikaciją (angl. 2FA) visiems „GoIT“ klientams, o antroje metų pusėje pasirašėme partnerystę su rinkos lyderiais, teikiančiais pažangiausius RMM sprendimus. Šiais metais mūsų klientų IT ūkio saugumas yra proaktyviai stebimas.

Visgi, remiantis praeitų metų statistika, 92% kibernetinių atakų pasaulyje buvo sėkmingos dėl žmogiškųjų klaidų ir neatidumo. Kasdien augantis informacijos kiekis bei tobulėjantys įsilaužimų būdai dar reikšmingiau paliečia kiekvieną verslo įstaigą. Statistiškai, sukčių auka vis dažniau tampa nebe tiksliai pasirinktas vartotojas, bet tiesiog tas, kuris skyrė mažesnį dėmesį savo IT sistemų saugumui, todėl kibernetinio saugumo stiprinimas ir toliau lieka „GoIT“ prioritetine veikla.

Remiantis NKSC duomenimis, „Kibernetinis skydas 2022“ pratybose paaiškėjo, jog nesuveikus automatinėms apsaugos priemonėms, Lietuvoje į sukčių spąstus patektų tik kas aštuntas darbuotojas. Tai ženkli darbuotojų kibernetinio sąmoningumo pažanga, todėl mes ir toliau rekomenduosime savo verslo klientams skirti daugiau dėmesio darbuotojų kibernetinio saugumo švietimui ir bent kartą į metus suplanuoti „GoIT“ kibernetinio saugumo mokymus.

Svarbu paminėti ir tai, kad verslui vis labiau dirbant hibridiniu modeliu, kai dalis darbuotojų dirba tiek iš namų, tiek iš ofiso, stebime „GoIT“ prižiūrimų darbo vietų palaikymo užklausų pokyčius. Nors mūsų sprendžiamų IT užklausų kiekis išliko beveik nepakitęs, užduodami klausimai ir iššūkiai savo turiniu skiriasi. Pastebime, kad vis daugiau klientų bando savarankiškai išspręsti iškylančius IT įrangos incidentus, o į mus kreipiasi jau po to, kai išbando vieną ar kitą sprendimo būdą, kuris nepasiteisina. Iš viso 2022-aisiais:

  • Išsprendėme virš 35 000 techninių incidentų;
  • Techninio aptarnavimo skyrius sulaukė virš 15 000 skambučių;
  • Inžinieriai klientus aplankė virš 1200 kartų ir nuvažiavo ~70 000 kilometrų;
  • Atnaujinome virš 1 000 naujų kompiuterių Klientų darbo vietose.

Ką galima palinkėti mums ir pasauliui šiais metais? Aktyviai visais įmanomais būdais palaikyti Ukrainą bei jos piliečius. Ir šalia to nepamiršti ir savo aplinkos Lietuvoje: kasdien padaryti daugiau dėl savo artimo, kolegos, kaimyno, pažįstamo ar praeivio. Būkime pilietiškesni, atlaidesni ir pozityvesni.

Tomas Kirchovas, UAB „GoIT“ vadovas

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2022 11 18
„GoIT“ užtikrins efektyvesnę klientų IT ūkio priežiūrą su nauju RMM sprendimu

„GoIT“ siekdama pasiūlyti klientams kuo efektyvesnius sprendimus vers...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies