fbpx
2017-02-16

Kodėl IT priežiūros paslaugas užsakyti yra gerai?

Kartais įmonių šeimininkus kankina dvejonė – verčiau sudaryti sutartį su IT priežiūrą atliekančiais specialistais ar samdyti dar vieną darbuotoją, kuriam bus patikėtos visos šios užduotys. Puiku, jei iš tiesų pavyksta rasti darbuotoją, kuris profesionaliai gali pasirūpinti ir sistemų funkcionavimu ir visos įmonės technikos veikimu, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, taip nutinka retai. Tokiu atveju, norint, kad viskuo pasirūpintų įmonės darbuotojai, jų tektų samdyti tikrai ne vieną. Ką tai reiškia? Papildomas išlaidas ir naujų darbo vietų kūrimą bei jų išlaikymą. Priešingai nei bendradarbiaujant su profesionalias šios srities paslaugas teikiančia įmone. Mokėdami tik mėnesinį mokestį, Jūs gaunate visą šį IT priežiūros paslaugų paketą, o kiekvieną iš jų atlieka būtent tos srities specialistas. Tai reiškia ne vieną ir ne du naujus darbuotojus, o visą komandą profesionalų. Be to, nenukenčia ir paslaugų greitis, nes daugelis darbų gali būti atliekama nuotoliniu būdu, per atstumą. Taigi, ir sutaupyti pavyksta, ir reikiamą pagalbą ar bet kurią kitą IT priežiūros paslaugą gaunate taip pat greitai, lyg specialistas sėdėtų gretimame kabinete.

IT priežiūros paslaugų paketas ir privalumai

IT ūkio priežiūra yra sistemingas visų IT sprendimų diegimas ir tinkamo jų funkcionavimo garantas. Žinoma, tik tuo atveju, jei yra profesionaliai atliekama. Mūsų siūloma IT priežiūra – tai savo srities specialistų paslaugos tiksliai tada, kai reikia jų pagalbos ar patarimo (susisiekti su paskirtu IT priežiūros vadovu galima bet kurią savaitės dieną, bet kuriuo paros metu). Taigi, viskas, kuo reikės rūpintis Jums – sėkminga verslo plėtra ir veiklos vystymu.

Ką įsipareigojame atlikti

Pasirinkus mūsų paslaugas, Jums bus pasiūlytas visas IT priežiūros planas – tai reiškia, jog mes įsipareigojame rūpintis, kad operatyviai būtų priimami efektyviausi ir konkrečiai Jūsų verslui naudingiausi IT sprendimai, atliekamas tinkamas jų diegimas ir sklandi priežiūra. Mūsų siūlomų paslaugų paketą sudaro:

1.Konsultacija visais su Jūsų įmonės IT priežiūra susijusiais klausimais, patarimai, kokių priemonių derėtų imtis, siekiant optimizuoti darbą, supaprastinti paslaugų teikimą ir pan. Iškilus problemai – visas greitas reagavimas, nes apie susidariusią situaciją atsakingam už Jūsų IT priežiūrą vadovui galite pranešti bet kuriuo paros metu, kitaip tariant – iš karto, kai pastebėjote trikdį.
2.Partnerystė vystant verslą. Pasirūpiname, kad visos kompiuterizuotos Jūsų įmonės darbo vietos neatsiliktų nuo moderniausių sprendimų. Diegiame naują įrangą bei kitas išmaniąsias technologijas.
3.Tarpininkavimas (ryšių su trečiosiomis šalimis palaikymas). Galime pasirūpinti ne tik sklandžiai vykstančiais procesais įmonės viduje, tačiau ir užtikrinti tinkamą kitų teikėjų paslaugų teikimą. Tarpininkaujame ir perimame interneto ryšio ir panašių paslaugų valdymą.
4.Inovatyvus ir saugus darbas. Mes galime ne tik pasirūpinti modernių sistemų ir programų diegimu, tačiau ir jų atnaujinimu, kad Jūs niekada neatsiliktumėte nuo technologijų pažangos. Be to, užtikrinti ir įmonės duomenų saugumą – nustatyti ir šalinti jau esančius virusus ar kitas kenkėjiškas programas, instaliuoti nuo jų apsaugančias programas.
5.Techninė priežiūra. Teikdami IT priežiūros paslaugas rūpinamės ne tik programomis, bet ir pačia įmonėje veikiančia technika. Padedame pasirinkti geriausiai poreikius ir darbo specifiką atitinkančią techniką, pasirūpiname jos paruošimu naudoti, supažindiname darbuotojus su veikimo principais. Atsiradus gedimams, netgi galime pasiūlyti naudotis pakaitiniais įrenginiais, kol pastarieji bus sutvarkyti ir vėl tinkami eksploatuoti.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies