fbpx
2017-02-16

Kodėl IT priežiūros paslaugas užsakyti yra gerai?

Kartais įmonių šeimininkus kankina dvejonė – verčiau sudaryti sutartį su IT priežiūrą atliekančiais specialistais ar samdyti dar vieną darbuotoją, kuriam bus patikėtos visos šios užduotys. Puiku, jei iš tiesų pavyksta rasti darbuotoją, kuris profesionaliai gali pasirūpinti ir sistemų funkcionavimu ir visos įmonės technikos veikimu, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, taip nutinka retai. Tokiu atveju, norint, kad viskuo pasirūpintų įmonės darbuotojai, jų tektų samdyti tikrai ne vieną. Ką tai reiškia? Papildomas išlaidas ir naujų darbo vietų kūrimą bei jų išlaikymą. Priešingai nei bendradarbiaujant su profesionalias šios srities paslaugas teikiančia įmone. Mokėdami tik mėnesinį mokestį, Jūs gaunate visą šį IT priežiūros paslaugų paketą, o kiekvieną iš jų atlieka būtent tos srities specialistas. Tai reiškia ne vieną ir ne du naujus darbuotojus, o visą komandą profesionalų. Be to, nenukenčia ir paslaugų greitis, nes daugelis darbų gali būti atliekama nuotoliniu būdu, per atstumą. Taigi, ir sutaupyti pavyksta, ir reikiamą pagalbą ar bet kurią kitą IT priežiūros paslaugą gaunate taip pat greitai, lyg specialistas sėdėtų gretimame kabinete.

IT priežiūros paslaugų paketas ir privalumai

IT ūkio priežiūra yra sistemingas visų IT sprendimų diegimas ir tinkamo jų funkcionavimo garantas. Žinoma, tik tuo atveju, jei yra profesionaliai atliekama. Mūsų siūloma IT priežiūra – tai savo srities specialistų paslaugos tiksliai tada, kai reikia jų pagalbos ar patarimo (susisiekti su paskirtu IT priežiūros vadovu galima bet kurią savaitės dieną, bet kuriuo paros metu). Taigi, viskas, kuo reikės rūpintis Jums – sėkminga verslo plėtra ir veiklos vystymu.

Ką įsipareigojame atlikti

Pasirinkus mūsų paslaugas, Jums bus pasiūlytas visas IT priežiūros planas – tai reiškia, jog mes įsipareigojame rūpintis, kad operatyviai būtų priimami efektyviausi ir konkrečiai Jūsų verslui naudingiausi IT sprendimai, atliekamas tinkamas jų diegimas ir sklandi priežiūra. Mūsų siūlomų paslaugų paketą sudaro:

1.Konsultacija visais su Jūsų įmonės IT priežiūra susijusiais klausimais, patarimai, kokių priemonių derėtų imtis, siekiant optimizuoti darbą, supaprastinti paslaugų teikimą ir pan. Iškilus problemai – visas greitas reagavimas, nes apie susidariusią situaciją atsakingam už Jūsų IT priežiūrą vadovui galite pranešti bet kuriuo paros metu, kitaip tariant – iš karto, kai pastebėjote trikdį.
2.Partnerystė vystant verslą. Pasirūpiname, kad visos kompiuterizuotos Jūsų įmonės darbo vietos neatsiliktų nuo moderniausių sprendimų. Diegiame naują įrangą bei kitas išmaniąsias technologijas.
3.Tarpininkavimas (ryšių su trečiosiomis šalimis palaikymas). Galime pasirūpinti ne tik sklandžiai vykstančiais procesais įmonės viduje, tačiau ir užtikrinti tinkamą kitų teikėjų paslaugų teikimą. Tarpininkaujame ir perimame interneto ryšio ir panašių paslaugų valdymą.
4.Inovatyvus ir saugus darbas. Mes galime ne tik pasirūpinti modernių sistemų ir programų diegimu, tačiau ir jų atnaujinimu, kad Jūs niekada neatsiliktumėte nuo technologijų pažangos. Be to, užtikrinti ir įmonės duomenų saugumą – nustatyti ir šalinti jau esančius virusus ar kitas kenkėjiškas programas, instaliuoti nuo jų apsaugančias programas.
5.Techninė priežiūra. Teikdami IT priežiūros paslaugas rūpinamės ne tik programomis, bet ir pačia įmonėje veikiančia technika. Padedame pasirinkti geriausiai poreikius ir darbo specifiką atitinkančią techniką, pasirūpiname jos paruošimu naudoti, supažindiname darbuotojus su veikimo principais. Atsiradus gedimams, netgi galime pasiūlyti naudotis pakaitiniais įrenginiais, kol pastarieji bus sutvarkyti ir vėl tinkami eksploatuoti.

Visos naujienos
Kitos naujienos
Microsoft Sprendimai IT Paslaugų Sektoriuje: Pažanga Skaitmeninėje Transformacijoje
2024 07 16
Microsoft Sprendimai IT Paslaugų Sektoriuje: Pažanga Skaitmeninėje Transformacijoje

Šiandieniniame sparčiai besivystančiame technologijų pasaulyje IT pas...

Skaityti
Dell Technologies: Technologijos lyderis nuo asmeninių kompiuterių iki debesijos sprendimų
2024 07 16
Dell Technologies: Technologijos lyderis nuo asmeninių kompiuterių iki debesijos sprendimų

„Dell Technologies“ yra viena didžiausių pasaulyje technologijų kompa...

Skaityti
IT paslaugų tipai: Kokie jie ir kokią naudą gali atnešti?
2024 07 16
IT paslaugų tipai: Kokie jie ir kokią naudą gali atnešti?

Šiuolaikiniame versle technologijos užima ypatingai didelį vaidmenį, ...

Skaityti
mobilieji virusai ir ju plitimo strategijos
2024 06 04
Kovos laukas jūsų kišenėje: Mobilieji virusai ir jų plitimo strategijos

Šių dienų aktualijos rodo, jog daug daugiau vartotojų mieliau naudoja...

Skaityti
pasaulines problemos su kuriomis susidure IT prieziuros specialistai
2024 05 31
Pasaulinės problemos su kuriomis susidūrė IT priežiūros specialistai

Šiandien mums ypatingai svarbios kompiuterinės technologijos. Vis dau...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
it savoku zodynelis
2024 04 28
IT sąvokų žodynėlis

Dažnai susiduriame su žmonėmis, kuriems įvairūs IT terminai ar sąvoko...

Skaityti
kaip isvalyti kompiuteri
2024 04 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies