fbpx
2017-12-04

Apie šventes, dovanas ir kalėdų stebuklą

Artėjant didžiosioms šventėms, metų pabaigos periodas daugeliui tampa įtemtas – pradedama gyventi vienu rūpesčiu: ką padovanoti artimiesiems, draugams, vaikams, kolegoms. Kaip išrinkti dovanas, kad visi liktų patenkinti, kaip nustebinti ir dar labiau sustiprinti šventinę nuotaiką?

Ne paslaptis, kad šiame informacinių technologijų amžiuje, įvairi IT įranga – puikus ir vienas iš idėjiškai populiariausių pasirinkimo variantų, galinčių pradžiuginti tiek vaiką, tiek senjorą.  Išmani dovana – lengvas pasirinkimas, ieškant praktiškumu ir funkcionalumu pasižyminčio sprendimo, tai – puikus būdas kasdieninę gavėjo rutiną padaryti kiek patogesne, lengvesne ar maloningesne.

  Sukurkite ypatingą nuotaiką. Ką pasirinkti? 

Išmaniesiems sprendimams vis aktyviau „veržiantis“ į mūsų aplinką, įdomių dovanų variacijų – begalės. Belieka tik, atsižvelgus į dovanos gavėjo poreikius, išrinkti tai, kas – naudinga ir žinoma, džiugina. Apžvelkime keletą išmaniųjų siurprizų, kuriuos radę po kalėdine eglute, džiugtųsi daugelis.

Išmanioji apyrankė. Dažnai išgirstame naujųjų metų pažadą – pradėsiu sveikesnį gyvenimo būdą. Išmaniosios technologijos padeda šiuos tikslus pasiekti greičiau. Išmanioji apyrankė fiksuoja aktyvumą, širdies ritmą, žingsnių skaičių, išeikvotas kalorijas ir rodo pažangą sportuojant. Argi tai ne puiki dovana planuojantiems gyventi sveikiau?

Belaidės ausinės – puikiai pravers ne tik dirbant, bet ir poilsiaujant. Šia dovana ypač džiaugsis jaunimas. Tik atminkite, kad renkantis tokią dovaną labai svarbu atkreipti dėmesį į perduodamo garso kokybę, ne vien tik į gamintoją.

Dronai ir išmanieji žaislai. Vaikams dovanų sąrašo pirmosiose vietose rikiuojasi išmanūs žaislai – dažniausiai, dronai, automobilių modeliukai, kompiuteriniai žaidimai ar virtualios realybės akiniai. Tai – šiuolaikiškos dovanos, paįvairinančios kasdienybę maloniais ir įdomiais užsiėmimais.

USB atmintinė – praktiška dovana, praversianti ir darbui, ir mokslui, ir namų naudojimui. Nenorėdami būti banalūs, rinkitės išskirtinio dizaino, vienetinius ar autorinius gaminius. Variacijų tikrai rasite įvairiausių, tad laikmenos dizainą rinkitės pagal konkretaus žmogaus pomėgius: automobiliai, astronomija, kompiuterija ar kita sritis. Užsakykite USB laikmeną pagal specialią, tik Jums sukurtą formą ir nustebinkite dovanos gavėją, unikaliu dizainu ar specialiu užrašu.

Mobiliojo pakrovėjas su saulės baterija. Dovanokite „apsaugą“ nuo nenumatytų nemalonių situacijų – mobiliojo telefono išsikrovimo pačiu netinkamiausiu metu. Universalus įkroviklis su saulės elementu – nedidelis įrenginys, kurio dėka telefoną pakrausite nemokamai visur ir visada. Įvairiausių formų, spalvų, tai – ypač praktiška dovana technologijomis apipintoje kasdienybėje.

Išmanus raktų ieškiklis, susijungiantis su telefonu Bluetooth ryšiu, puikiausias dovanos variantas „išsiblaškiusiam“ draugui, kolegai ar šeimos nariui, kurį dažnai ištinka „pradingusių“ raktų problema. Su specialiąja aplikacija telefone, daiktų, prikabintų prie pakabuko, būvimo vieta visada bus matoma, tad daugiau dėl to nekils jokių problemų.

Kompiuterinė kamera. Galiausiai – galite pagalvoti ir apie įvairius išmanius sprendimus namų erdvei, tokius kaip – išmanioji kamera, kurios dėka mobilaus telefono ekrane visada galėsite stebėti, kas vyksta namie, kai būsite išvykę. Padovanokite „ramybę“ ir tikrai būsite apdovanoti padėka.

Svarbiausia, šiame begalinio bėgimo ir skubėjimo maratone, padovanokite artimiesiems, kolegoms, draugams, vaikams savo dėmesį. Juk taip dažnai pamirštame šią, finansiškai neįvertinamą, bet labai džiuginančią dovaną.

  Mėgaukitės,  „sustokite“, apsidairykite aplink, įvertinkite, kas nuveikta, užbaikite darbus ir ramiai sulaukite Kalėdinio stebuklo… 

Visos naujienos
Kitos naujienos
2022 09 08
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai sėkmingam „backup‘inimui“

Duomenų praradimas – bene blogiausia patirtis, kurią nors kartą savo ...

Skaityti
2022 08 03
2FA – užtikrintas būdas užbėgti kibernetinėms grėsmėms už akių

Neginčijama, kad šiandieniniame pasaulyje kiekvienos organizacijos ti...

Skaityti
2022 07 08
„BIOK LAB“ IT migracijos užkulisiai: partnerystė, kai laimi visi

2021 m. lapkričio mėnesį, pristigusi vietos plėtrai senosiose patalpo...

Skaityti
2022 07 05
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?

Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, ...

Skaityti
2022 06 13
„Microsoft“ diagnostikos įrankio MSDT apsaugos spraga CVE-2022-30190 (Follina)

Remiantis NKSC pranešimu, „Microsoft“ palaikymo diagnostikos įrankyje...

Skaityti
2022 05 24
„GoIT“ – „Dell Technologies“ auksinis verslo partneris

UAB „GoIT“ yra autorizuotas auksinis DELL partneris Baltijos rinkoje....

Skaityti
2022 04 22
DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmia...

Skaityti
2022 03 30
„N-Able“ – nepakeičiamas įrankis efektyviai IT sistemų priežiūrai

Pastebime, kad su hibridinių darbo aplinkų evoliucija auga  skaitmeni...

Skaityti
2022 03 15
„GoIT“ atsinaujina – praneša apie brandą ir novatorišką požiūrį į IT

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies