fbpx
2017-12-04

Apie šventes, dovanas ir kalėdų stebuklą

Artėjant didžiosioms šventėms, metų pabaigos periodas daugeliui tampa įtemtas – pradedama gyventi vienu rūpesčiu: ką padovanoti artimiesiems, draugams, vaikams, kolegoms. Kaip išrinkti dovanas, kad visi liktų patenkinti, kaip nustebinti ir dar labiau sustiprinti šventinę nuotaiką?

Ne paslaptis, kad šiame informacinių technologijų amžiuje, įvairi IT įranga – puikus ir vienas iš idėjiškai populiariausių pasirinkimo variantų, galinčių pradžiuginti tiek vaiką, tiek senjorą.  Išmani dovana – lengvas pasirinkimas, ieškant praktiškumu ir funkcionalumu pasižyminčio sprendimo, tai – puikus būdas kasdieninę gavėjo rutiną padaryti kiek patogesne, lengvesne ar maloningesne.

  Sukurkite ypatingą nuotaiką. Ką pasirinkti? 

Išmaniesiems sprendimams vis aktyviau „veržiantis“ į mūsų aplinką, įdomių dovanų variacijų – begalės. Belieka tik, atsižvelgus į dovanos gavėjo poreikius, išrinkti tai, kas – naudinga ir žinoma, džiugina. Apžvelkime keletą išmaniųjų siurprizų, kuriuos radę po kalėdine eglute, džiugtųsi daugelis.

Išmanioji apyrankė. Dažnai išgirstame naujųjų metų pažadą – pradėsiu sveikesnį gyvenimo būdą. Išmaniosios technologijos padeda šiuos tikslus pasiekti greičiau. Išmanioji apyrankė fiksuoja aktyvumą, širdies ritmą, žingsnių skaičių, išeikvotas kalorijas ir rodo pažangą sportuojant. Argi tai ne puiki dovana planuojantiems gyventi sveikiau?

Belaidės ausinės – puikiai pravers ne tik dirbant, bet ir poilsiaujant. Šia dovana ypač džiaugsis jaunimas. Tik atminkite, kad renkantis tokią dovaną labai svarbu atkreipti dėmesį į perduodamo garso kokybę, ne vien tik į gamintoją.

Dronai ir išmanieji žaislai. Vaikams dovanų sąrašo pirmosiose vietose rikiuojasi išmanūs žaislai – dažniausiai, dronai, automobilių modeliukai, kompiuteriniai žaidimai ar virtualios realybės akiniai. Tai – šiuolaikiškos dovanos, paįvairinančios kasdienybę maloniais ir įdomiais užsiėmimais.

USB atmintinė – praktiška dovana, praversianti ir darbui, ir mokslui, ir namų naudojimui. Nenorėdami būti banalūs, rinkitės išskirtinio dizaino, vienetinius ar autorinius gaminius. Variacijų tikrai rasite įvairiausių, tad laikmenos dizainą rinkitės pagal konkretaus žmogaus pomėgius: automobiliai, astronomija, kompiuterija ar kita sritis. Užsakykite USB laikmeną pagal specialią, tik Jums sukurtą formą ir nustebinkite dovanos gavėją, unikaliu dizainu ar specialiu užrašu.

Mobiliojo pakrovėjas su saulės baterija. Dovanokite „apsaugą“ nuo nenumatytų nemalonių situacijų – mobiliojo telefono išsikrovimo pačiu netinkamiausiu metu. Universalus įkroviklis su saulės elementu – nedidelis įrenginys, kurio dėka telefoną pakrausite nemokamai visur ir visada. Įvairiausių formų, spalvų, tai – ypač praktiška dovana technologijomis apipintoje kasdienybėje.

Išmanus raktų ieškiklis, susijungiantis su telefonu Bluetooth ryšiu, puikiausias dovanos variantas „išsiblaškiusiam“ draugui, kolegai ar šeimos nariui, kurį dažnai ištinka „pradingusių“ raktų problema. Su specialiąja aplikacija telefone, daiktų, prikabintų prie pakabuko, būvimo vieta visada bus matoma, tad daugiau dėl to nekils jokių problemų.

Kompiuterinė kamera. Galiausiai – galite pagalvoti ir apie įvairius išmanius sprendimus namų erdvei, tokius kaip – išmanioji kamera, kurios dėka mobilaus telefono ekrane visada galėsite stebėti, kas vyksta namie, kai būsite išvykę. Padovanokite „ramybę“ ir tikrai būsite apdovanoti padėka.

Svarbiausia, šiame begalinio bėgimo ir skubėjimo maratone, padovanokite artimiesiems, kolegoms, draugams, vaikams savo dėmesį. Juk taip dažnai pamirštame šią, finansiškai neįvertinamą, bet labai džiuginančią dovaną.

  Mėgaukitės,  „sustokite“, apsidairykite aplink, įvertinkite, kas nuveikta, užbaikite darbus ir ramiai sulaukite Kalėdinio stebuklo… 

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies