fbpx

Nuotoliniam darbui su kolegomis – „Microsoft Teams“

2020-03-27

„Teams“ – Microsoft 0365 paketo įrankis, integruojamas su žinomomis „Office“ programomis. „Teams“ apima bendravimą, pokalbius su komanda bei kartu bendrinamą turinį. Su „Microsoft Teams“ lengva organizuoti ir stebėti kaip vyksta komandos projektai, užduotys, dalintis komentarais, reikiama informacija ir failais, efektyviai planuoti susitikimus, vaizdo skambučius būnant bet kurioje vietoje, bet kuriuo..

Plačiau ›
 • 2020-03-24 | Profesija: IT inžinierius

  Informacinės technologijos valdo viso pasaulio ekonomiką finansus, verslą, mediciną ir daugelį kitų sričių. Dėl to verslas, valstybių valdymo aparatai ir net privatūs asmenys susiduria su tam tikrais procesais, kurių nelabai supranta. Vienas iš tokių reiškinių yra IT specialistai ir jų profesijos, pavyzdžiui, IT inžinieriai. Nors IT srityje dirbantiems ši profesija yra gana aiškiai suprantama, plačiajai visuomenei šis pavadinimas vis dar skamba kaip paslaptinga sąvoka. Norėdami daugiau sužinoti apie IT inžinieriaus darbą ir pareigas, paprastas informacijos..

  Plačiau ›
 • 2020-03-17 | Kuo skiriasi įvairūs IT inžinerijos specialistai?

  IT paslaugų sritis daug kam atrodo labai paini. Ką daro programuotojas, o kuo užsiima IT architektas? Kuo įmonė mažesnė, tuo visos IT pareigybės suniveliuojamos labiau, o tai sukelia daugiau klausimų, negu atsakymų. Norime kartą ir visiems laikams paaiškinti, kaip skiriasi įvairios IT specialistų pareigos ir specialybių pavadinimai. Vėliau norėtume skirti kiekvienai specialybei po pristatomąjį straipsnį visiems tiems, kas domisi savo karjeros perspektyvomis, nes jau dabar vienareikšmiškai galime teigti: Visos IT specialybės yra labai paklausios ir..

  Plačiau ›
 • 2020-03-04 | GoIT nuo šiol gali vadintis sidabrine Microsoft partnere

  Vasario 28 dieną GoIT gavo oficialų patvirtinimą kad tapo Microsoft partnere ir gavo Microsoft Silver Partner sertifikatą. Tai didelis pasiekimas, kuris leidžia dar geriau aptarnauti mūsų esamus ir būsimus klientus. Mūsų įmonė jau daugelį metų dirba su įvairiais IT projektais, todėl natūralu, kad naudojame nemažai Microsoft sprendimų. Mūsų klientams diegiame ne tik Windows 10 operacinę sistemą ar Office365 programų paketą, bet ir dirbame su Microsoft serveriais ir kita „Enterprise“ lygio programine įranga. Šios įrangos diegimas..

  Plačiau ›
 • 2019-12-16 | Ar esate pasirengę „WINDOWS 7“ pabaigai ?

  Operacinė sistema Windows 7 garbingai tarnavo pasauliui beveik dešimtmetį, tačiau jos gyvavimo era jau baigiasi. 2020 m. sausio mėnesį Microsoft stabdo Windows 7 operacinių sistemų palaikymą. Ką tai reiškia? Nuo minėtos datos visiems nešiojamiems ir stacionariems kompiuteriams, kuriuose įdiegta minėta OS, nebebus teikiami programinės įrangos saugumo atnaujinimai ir techninis palaikymas. Tai reiškia, kad kompiuterio apsauga nebebus garantuojama ir tai kels didelį pavojų privačių asmenų bei įmonių sistemų saugumui.     Kodėl palaikymo praradimas yra pavojingas?..

  Plačiau ›
 • 2019-12-09 | Kaip ISO 27001 mums padeda užtikrinti BDAR reikalavimus?

  Šiandien, kai bet kokia įmonė susiduria su didžiuliais informacijos kiekiais, labai opi duomenų apsaugos problema. Ši tema ypač aktuali mūsų įmonei, kuri dirba su IT procesais ir valdo klientams gyvybiškai svarbią informaciją. Šiemet buvome sertifikuoti pagal tarptautinį ISO 27001 standartą, kuris užtikrina, kad įmonė yra įdiegusi efektyvią duomenų apsaugos sistemą, o ISO 27001 gairės taip pat glaudžiai siejasi ir su BDAR (bendruoju duomenų apsaugos reglamentu). ISO 27001 visoje Europoje yra laikomas geriausiu pagrindu BDAR reglamentui,..

  Plačiau ›
 • 2019-10-17 | GoIT patvirtino savo paslaugų kokybę – įmonei suteikti du tarptautiniai ISO sertifikatai

  „Dar pradėję savo veiklą nusprendėme, kad daugiausia dėmesio skirsime paslaugų kokybei, duomenų saugumui ir profesionaliam klientų aptarnavimui. Kadangi šiandien dirbame su verslo klientais ir susiduriame su dideliu duomenų kiekiu, norėjome dar kartą parodyti, kaip mums svarbu užtikrinti, jog naudojame geriausias, pasaulyje pripažintas priemones, padedančias saugiai elgtis su patikėta informacija ir kokybiškai ją valdyti“, – apie sprendimą įdiegti tarptautinius ISO 27001 ir ISO 9001 sertifikatus pasakoja įmonės procesų ir projektų vadovė Kristina Miliauskienė. Sistemų diegimą ir..

  Plačiau ›
 • 2019-10-16 | Technologijų srities gigantai Dell dalijosi IT ateities vizijomis

  „Dell Technologies Forumas“ - vienos didžiausių pasaulyje technologijų bendrovės „Dell Technologies“ renginys Europos, Baltijos šalių ir Lietuvos kontekste, kuriame IT verslo atstovai, vadovai ir ekspertai dalijasi naujausiais IT rinkos sprendimais. Šiemetiniame renginyje daugiau nei 15 pranešėjų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių dalijosi savo įžvalgomis, kaip technologijos transformuoja mūsų ateitį. „Naujų sprendimų paieška ir susipažinimas su technologijų naujovėmis, leidžia savo klientams pasiūlyti būtent šių dienų verslo poreikiams pritaikytus sprendimus. Niekas nebeabejoja, kad  verslas yra neatsiejamas..

  Plačiau ›
 • 2019-09-24 | Naujos kartos informacijos duomenų saugumo sprendimai su „Sophos“

  Rugsėjo 24-ąją kartu su kitais Lietuvos IT ekspertais diskutavome su kibernetinio saugumo specialistais iš Švedijos apie pagrindines šių dienų grėsmes ir prevencijos priemones. „Ši konferencija itin aktuali. Aptartos kibernetinio saugumo temos ir išgirsti pranešimai su profesionaliai pateiktais sprendimais saugumo erdvei. Buvo naudinga susipažinti su naujovėmis, kurias kuria „Sophos“ bei užmegzti ryšius su besidominčiais saugumo industrija konferencijos dalyviais“, – teigia GoIT atstovas, dalyvavęs renginyje. Šia patirtimi skubėsime dalintis su Klientais, kuriuos aptarnaujame jau ne vienerius metus...

  Plačiau ›
 • 2019-09-23 | GoIT – stipriausi Lietuvoje 2019

  Jau penktus metus iš eilės įsiliejame į įmonių gretas, kurias pelnytai galima vadinti stipriausiomis Lietuvoje.  Ir šiais metais „GoIT“ sulaukė pripažinimo ir džiaugiasi aukštą kredito reitingą turinčios įmonės įvertinimu – „Stipriausi Lietuvoje 2019“. Stipriausios statusą įmonėms suteikia Kredito biuras „Creditinfo“, kuris, remdamasis įmonės kredito istorija, įvertina jos mokumą, atsižvelgiant į tokius svarbius kriterijus, kaip:  verslo sąsajos, turto areštas, sektoriaus būklė ir pan. Nustatant organizacijos kredito reitingą iš viso atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų,..

  Plačiau ›