fbpx

Kaip valdyti įrenginių saugumo rizikas?

2020-07-30

Kibernetinis saugumas dabar itin aktualus visom kompanijoms. Juk visi dirba kompiuteriu, bendrauja el. paštu, dirba su įvairiomis buhalterinėmis, verslo valdymo programomis. Duomenys iš tokių programų ir įmonių kompiuterių kartais yra vertingesni už auksą, todėl nieko nuostabaus, kad nuolatos kalbame apie technologijų saugumą. Visiems savo esamiems ir būsimiems klientams norime pasiųsti..

Plačiau ›
 • 2020-06-18 | Pasirūpinkite savo duomenų saugumu su Office 365

  Kibernetiniai nusikaltimai kiekvienai metais vis įžūlėja, o nuostoliai, kurie patiriami po kibernetinių nusikaltimų įvykdymo auga kartais, ne procentais. Vis dar yra verslų, kurie kibernetiniam saugumui skiria per mažai dėmesio. Programišiai įrodė, kad duomenų vagystės yra labai žalingos verslui. Prisiminkite prieš keletą metų nutikusį atvejį, kai iš vienos grožio klinikos buvo pavogti pacientų duomenys su nuotraukomis, o vėliau bandoma reketuoti klinikos vadovus. Kai šie nesumokėjo reikalautų pinigų, duomenys buvo paviešinti. Rezultatas – žlugusi klinikos reputacija, milžiniški..

  Plačiau ›
 • 2020-06-04 | Kas yra IT architektas ir ką jis daro?

  Nuolatos sulaukiame klausimų iš klientų ir visuomenės – kas yra IT architektas ir kuo jis realiai užsiima. Norime atsakyti į šį klausimą aiškiai ir paprastai – kad niekam nekiltų abejonių, kas yra mūsų IT architektai ir ką jie veikia. Suprasti IT architekto darbą padės analogija su statybomis, apie kurias daugiau ar mažiau supratimą turi visi. Prieš pradedant aiškinti IT architekto darbą, reiktų pristatyti ir kitus du jo kolegas, be kurių jo darbas būtų nepilnas: IT..

  Plačiau ›
 • 2020-04-08 | Kaip koronavirusas COVID-19 veikia technologijas ir IT sektorių

  Neseniai pasirodė pusiau linksma naujiena apie tai, kaip Norvegijoje pamoką nuotoliniu būdu per vieną video transliacijų platformą nutraukė nuogas iškrypėlis, pademonstravęs savo „grožybes“ ketvirtokams. Jis tiesiog atspėjo video konferencijos pakvietimo ID. Bet tai nebūtų taip aktualu, jei ne koronaviruso COVID-19 pandemija pasaulyje. Paradoksalu, tačiau realus ir pavojingas mikroskopinis virusas persimetė ir į mūsų kompiuterius. Netiesiogiai, nes kompiuteris nėra gyvas organizmas ir virusas jame apsigyventi negali. Koronavirusas COVID-19 paveikė mūsų technologinę aplinką ir kompiuterius. Kaip jis..

  Plačiau ›
 • 2020-04-02 | Nuotolinis darbas: ką būtina žinoti

  Nuo kovo 16 d. Lietuvoje įvedus karantiną COVID-19 viruso plitimo prevencijai, ne vienai įmonei teko sudaryti sąlygas savo darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Šiuo sprendimu vadovaujasi ir GoIT. Norime pasidalinti gerosiomis praktikomis, kaip tinkamai užtikrinti nuotolinio darbo efektyvumą ir įmonės duomenų saugumą. PIRMIAUSIA, TINKAMAS ELGESYS IR PASIRUOŠIMAS. Pastebėjome, kad yra labai svarbu tinkamai iškomunikuoti dirbantiems iš namų, kokios yra jų atsakomybės ir atskaitomybės, ką privalu daryti, o ko vengti. Šiems tikslams pasiekti puikiai padeda nuolatinis komunikavimas..

  Plačiau ›
 • 2020-03-27 | Nuotoliniam darbui su kolegomis – „Microsoft Teams“

  „Teams“ – Microsoft 0365 paketo įrankis, integruojamas su žinomomis „Office“ programomis. „Teams“ apima bendravimą, pokalbius su komanda bei kartu bendrinamą turinį. Su „Microsoft Teams“ lengva organizuoti ir stebėti kaip vyksta komandos projektai, užduotys, dalintis komentarais, reikiama informacija ir failais, efektyviai planuoti susitikimus, vaizdo skambučius būnant bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku. Trumpai pristatome verslo valdymo galimybes su „Microsoft Teams“.       Efektyvesniam komandos bendravimui Susirašinėjimo galimybė su vienu asmeniu, ar visa grupe iš karto...

  Plačiau ›
 • 2020-03-24 | Profesija: IT inžinierius

  Informacinės technologijos valdo viso pasaulio ekonomiką finansus, verslą, mediciną ir daugelį kitų sričių. Dėl to verslas, valstybių valdymo aparatai ir net privatūs asmenys susiduria su tam tikrais procesais, kurių nelabai supranta. Vienas iš tokių reiškinių yra IT specialistai ir jų profesijos, pavyzdžiui, IT inžinieriai. Nors IT srityje dirbantiems ši profesija yra gana aiškiai suprantama, plačiajai visuomenei šis pavadinimas vis dar skamba kaip paslaptinga sąvoka. Norėdami daugiau sužinoti apie IT inžinieriaus darbą ir pareigas, paprastas informacijos..

  Plačiau ›
 • 2020-03-17 | Kuo skiriasi įvairūs IT inžinerijos specialistai?

  IT paslaugų sritis daug kam atrodo labai paini. Ką daro programuotojas, o kuo užsiima IT architektas? Kuo įmonė mažesnė, tuo visos IT pareigybės suniveliuojamos labiau, o tai sukelia daugiau klausimų, negu atsakymų. Norime kartą ir visiems laikams paaiškinti, kaip skiriasi įvairios IT specialistų pareigos ir specialybių pavadinimai. Vėliau norėtume skirti kiekvienai specialybei po pristatomąjį straipsnį visiems tiems, kas domisi savo karjeros perspektyvomis, nes jau dabar vienareikšmiškai galime teigti: Visos IT specialybės yra labai paklausios ir..

  Plačiau ›
 • 2020-03-04 | GoIT nuo šiol gali vadintis sidabrine Microsoft partnere

  Vasario 28 dieną GoIT gavo oficialų patvirtinimą kad tapo Microsoft partnere ir gavo Microsoft Silver Partner sertifikatą. Tai didelis pasiekimas, kuris leidžia dar geriau aptarnauti mūsų esamus ir būsimus klientus. Mūsų įmonė jau daugelį metų dirba su įvairiais IT projektais, todėl natūralu, kad naudojame nemažai Microsoft sprendimų. Mūsų klientams diegiame ne tik Windows 10 operacinę sistemą ar Office365 programų paketą, bet ir dirbame su Microsoft serveriais ir kita „Enterprise“ lygio programine įranga. Šios įrangos diegimas..

  Plačiau ›
 • 2019-12-16 | Ar esate pasirengę „WINDOWS 7“ pabaigai ?

  Operacinė sistema Windows 7 garbingai tarnavo pasauliui beveik dešimtmetį, tačiau jos gyvavimo era jau baigiasi. 2020 m. sausio mėnesį Microsoft stabdo Windows 7 operacinių sistemų palaikymą. Ką tai reiškia? Nuo minėtos datos visiems nešiojamiems ir stacionariems kompiuteriams, kuriuose įdiegta minėta OS, nebebus teikiami programinės įrangos saugumo atnaujinimai ir techninis palaikymas. Tai reiškia, kad kompiuterio apsauga nebebus garantuojama ir tai kels didelį pavojų privačių asmenų bei įmonių sistemų saugumui.     Kodėl palaikymo praradimas yra pavojingas?..

  Plačiau ›