fbpx

Nuotolinio darbo kasdieniai įrankiai – efektyvi pagalba verslui

2021-04-13

Grįžimas į ofisą ar produktyvus darbas iš bet kur? Kokį klausimą šiuo metu sprendžia jūsų verslas? Po to, kai pasaulis sėkmingai išsprendė perėjimą į nuotolinio darbo režimą, atrodo, susiduriame su naujais iššūkiais. Pastarųjų metų pokyčiai organizuojant darbą iš namų visiškai ištrynė ribą tarp poilsio ir laisvo laiko. Sunku sekti darbo..

Plačiau ›
 • 2021-03-23 | Atliko praktiką ir pasiliko. Jaunesniojo IT inžinieriaus Lauryno istorija.

  Džiaugiamės, kad kiekvienais metais GoIT kolektyvas pasipildo bent keliais naujais nariais. Kasmet į mūsų gretas įsilieja jauni, ambicingi praktiką atlikti į įmonę atėję IT specialistai. Manome, kad tai vienas efektyviausių būdų auginti patikimą profesionalų komandą. Bandydami išsiaiškinti, kodėl studentai pasirenka GoIT, kalbiname mūsų IT specialistą Lauryną, kuris savo stažuotei pasirinko mūsų įmonę net du kartus. Nors praktikos pradžioje Laurynas ir jautėsi šiek tiek naujokas, kolektyvas liūdėti neleido. Ilgainiui Lauryno kompetencija IT inžinieriaus pozicijoje smarkiai išaugo..

  Plačiau ›
 • 2021-03-12 | Rebrandingas pandemijos metu – išmoktos pamokos

  Verslo transformacija įgauna neregėtą pagreitį. Galima stebėti, kaip nuotolinis darbas tampa didžiosios dalies kompanijų kasdienybe, o lūkestis grįžti į normalų darbo režimą kasdien įgauna vis kitokius atspalvius. Kaip ir kitose šalyse, taip ir Lietuvoje, verslas su tokio lygio pandemine situacija susiduria pirmąkart, todėl nemažai įmonių iki šiol sprendžia neapibrėžtumo dėl rytojaus klausimus. Ir vis dėl to – kai kurios Lietuvoje veikiančios bendrovės ne tik sėkmingai įveikė pandemijos sukeltus iššūkius, bet ir tokiu jautriu verslui momentu..

  Plačiau ›
 • 2021-02-01 | Top 3 GoIT įžvalgos, kurios išlieka aktualios ir šiais metais

  Kokie bus 2021-ieji? Tai vienas pirmųjų klausimų, kylančių daugeliui verslų vos pasibaigus šventiniam laikotarpiui. Kita vertus, jokie pokyčiai neprasideda sausio pirmąją ir nepasibaigia paskutinę metų dieną. Paruošėme Jums praėjusių metų GoIT naujienų Top 3, kuris neabejotinai aktualus ir šiais metais.   5 Darbuotojų klaidos keliančios grėsmę įmonės duomenų saugumui „Bring Your Own Device“, - sako šiuolaikiški darbdaviai. Ir tuo pačiu didžioji dalis kibernetinių atakų į organizacijų IT infrastruktūrą prasiskverbia per darbuotojų įrenginius ir dėl žmogiško..

  Plačiau ›
 • 2021-01-27 | Personalizuoti sprendimai – mūsų geriausia verslo paslaugų patirtis

  Mūsų vizija – kurti ilgalaikius ir patikimus verslo santykius įgyvendinant kokybiškus, aukšto lygio ir konkrečiam klientui pritaikytus IT sprendimus. Skamba banaliai? Pabandom pasiaiškinti. Šiuo metu prižiūrime virš 3000 kompiuterinių darbo vietų, o mūsų klientų skaičius nuolat auga. Kartu augame ir patys. Itin džiugu, kad nemažai rinkos žaidėjų nuo smulkaus iki stambaus verslo iš įvairiausių sektorių jau patikėjo mums savo IT ūkį. Dirbame su teisės, farmacijos, reklamos, pramonės, statybų bei konsultacijų bendrovėmis visose Baltijos šalyse. Sutikite,..

  Plačiau ›
 • 2021-01-14 | Iš Kibernetinio Saugumo Mokymų

  GoIT vedamų kibernetinio saugumo mokymų metu diskutuojame apie įvairius nutikimus ir situacijas, kurios dažnai būna „man taip tikrai nenutiks“. Taip mąsto dažnas mūsų mokymų dalyvis. Ir tuo pačiu, visų nuostabai, tas pats dalyvis neretai turi realių pavyzdžių, kai kolega, partneris ar verslo klientas atsidūrė kibernetinių sukčių pinklėse. Remiantis prieš kelis metus technologijų kompanijos „Samsung“ atliktu tyrimu apie kibernetinį įrenginių saugumą, net pusė Baltijos šalių gyventojų netiki, kad jie gali susidurti su duomenų vagystėmis ar kibernetinėmis..

  Plačiau ›
 • 2021-01-04 | Kodėl verslas renkasi „Dell“?

  Verslo skaitmenizacija įgauna neregėtą pagreitį. Ją dar paspartino COVID-19 pandemija, kuri daugybę specialistų privertė rinktis nuotolinį darbą. Ne paslaptis, kad verslas susidūrė su neregėtais IT iššūkiais, o tai pareikalavo naujų pasiūlymų ir sprendimų: daugiau įrangos, mobiliųjų skaitmeninių darbo vietų, lanksčios IT infrastruktūros, saugumo bei debesijos sprendimų. Tomas Kirchovas, IT priežiūros paslaugų ir sprendimų UAB „GoIT“ vadovas, teigia, kad šiuos iššūkius padėjo įveikti ir tinkami partnerio – technologijų kompanijos „Dell Technologies“ – pasiūlymai. „Šiemet, palyginti su..

  Plačiau ›
 • 2020-12-22 | Nuotolinis darbas: GoIT vertingos pamokos

  Nuo COVID-19 epidemijos pradžios ne vienai įmonei teko sudaryti sąlygas savo darbuotojams dirbti iš namų. Ne išimtis ir mes. GoIT komanda iki šiol dirbo mišriai - nuotoliniu būdu ir iš ofiso, savaitės trukmės pamainomis. Ir esame patenkinti šiuo pasirinkimu, kadangi mūsų sprendimas minimizavo komandos narių susirgimo riziką ir tuo pačiu gerokai padidino gyvybingumą ir motyvaciją vykdant komandines užduotis. Pora GoIT komandos įžvalgų, kuriomis verta pasidalinti: ⇒ Smagu pastebėti, kad komandinė dvasia sustiprėjo. Tapome kolegialesni, komandos..

  Plačiau ›
 • 2020-12-09 | Nuotoliniai kibernetinio saugumo mokymai tampa neatsiejama įmonės kasdienybės dalis

  GoIT ekspertai pastebi, kad vis dar nemažai mažo ir vidutinio dydžio organizacijų tiki, kad nusipirkus reklamuojamą programinę įrangą kibernetinio saugumo pavojų galima išvengti.  Deja, net ir įdiegus visas galingiausias ir pažangiausias saugumo technologijas organizacijoje, neretai užtenka vieno neatsargaus spustelėjimo ant nuorodos kenkėjiškame el. laiške, nepažįstamo žmogaus įleidimo į pastatą, lengvai nuspėjamo slaptažodžio arba prisijungimo prie kenkėjiško WiFi ir, nesąmoningai bus plačiai atvertos durys įsilaužėliams. Kibernetinės atakos auka gali tapti kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo dydžio, vykdomos..

  Plačiau ›
 • 2020-11-18 | Penkios darbuotojų klaidos, keliančios grėsmę įmonės duomenų saugumui

  Remiantis kibernetinio saugumo kompanijų pateikiama statistika, beveik 30% visų kibernetinių atakų į organizacijų IT infrastruktūrą prasiskverbia per darbuotojų įrenginius. Neatidumas, vengimas laikytis organizacijos saugumo politikos reikalavimų ar kompetencijų trūkumas atpažįstant kenkėjiškus veiksmus dažnai tampa atakos plitimo priežastimi. Taigi, kokios yra dažniausios klaidos, keliančios grėsmę darbuotojų bei jų organizacijos duomenų saugumui? Kibernetinio saugumo ekspertai teigia, kad net 68% visų organizacijų yra nukentėję nuo kibernetinių atakų, kada buvo prarasti įmonės bei darbuotojų duomenys. Negana to, atakų metu..

  Plačiau ›