fbpx

Kodėl verslas renkasi „Dell“?

2021-01-04

Verslo skaitmenizacija įgauna neregėtą pagreitį. Ją dar paspartino COVID-19 pandemija, kuri daugybę specialistų privertė rinktis nuotolinį darbą. Ne paslaptis, kad verslas susidūrė su neregėtais IT iššūkiais, o tai pareikalavo naujų pasiūlymų ir sprendimų: daugiau įrangos, mobiliųjų skaitmeninių darbo vietų, lanksčios IT infrastruktūros, saugumo bei debesijos sprendimų. Tomas Kirchovas, IT priežiūros..

Plačiau ›
 • 2020-12-22 | Nuotolinis darbas: GoIT vertingos pamokos

  Nuo COVID-19 epidemijos pradžios ne vienai įmonei teko sudaryti sąlygas savo darbuotojams dirbti iš namų. Ne išimtis ir mes. GoIT komanda iki šiol dirbo mišriai - nuotoliniu būdu ir iš ofiso, savaitės trukmės pamainomis. Ir esame patenkinti šiuo pasirinkimu, kadangi mūsų sprendimas minimizavo komandos narių susirgimo riziką ir tuo pačiu gerokai padidino gyvybingumą ir motyvaciją vykdant komandines užduotis. Pora GoIT komandos įžvalgų, kuriomis verta pasidalinti: ⇒ Smagu pastebėti, kad komandinė dvasia sustiprėjo. Tapome kolegialesni, komandos..

  Plačiau ›
 • 2020-12-09 | Nuotoliniai kibernetinio saugumo mokymai tampa neatsiejama įmonės kasdienybės dalis

  GoIT ekspertai pastebi, kad vis dar nemažai mažo ir vidutinio dydžio organizacijų tiki, kad nusipirkus reklamuojamą programinę įrangą kibernetinio saugumo pavojų galima išvengti.  Deja, net ir įdiegus visas galingiausias ir pažangiausias saugumo technologijas organizacijoje, neretai užtenka vieno neatsargaus spustelėjimo ant nuorodos kenkėjiškame el. laiške, nepažįstamo žmogaus įleidimo į pastatą, lengvai nuspėjamo slaptažodžio arba prisijungimo prie kenkėjiško WiFi ir, nesąmoningai bus plačiai atvertos durys įsilaužėliams. Kibernetinės atakos auka gali tapti kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo dydžio, vykdomos..

  Plačiau ›
 • 2020-11-18 | Penkios darbuotojų klaidos, keliančios grėsmę įmonės duomenų saugumui

  Remiantis kibernetinio saugumo kompanijų pateikiama statistika, beveik 30% visų kibernetinių atakų į organizacijų IT infrastruktūrą prasiskverbia per darbuotojų įrenginius. Neatidumas, vengimas laikytis organizacijos saugumo politikos reikalavimų ar kompetencijų trūkumas atpažįstant kenkėjiškus veiksmus dažnai tampa atakos plitimo priežastimi. Taigi, kokios yra dažniausios klaidos, keliančios grėsmę darbuotojų bei jų organizacijos duomenų saugumui? Kibernetinio saugumo ekspertai teigia, kad net 68% visų organizacijų yra nukentėję nuo kibernetinių atakų, kada buvo prarasti įmonės bei darbuotojų duomenys. Negana to, atakų metu..

  Plačiau ›
 • 2020-10-20 | Kaip dirbti su debesų kompiuterijos pagrindu veikiančiu „Office 365“ nuotoliniu būdu?

  Verta paminėti, kad „Office 365“ paslauga yra teikiama, prižiūrima ir atnaujinama iš „Microsoft“ duomenų centro, todėl nors tai ir ne vienintelis rinkoje egzistuojantis sprendimas, jis ne veltui yra pripažintas kaip vienas profesionaliausių ir labiausiai pritaikytų organizuoti verslo darbą nuotoliniu būdu. Pasinaudojant šiuo inovatyviu sprendimu, galima efektyviai valdyti verslo informaciją iš bet kurios vietos, bendrauti pasitelkiant verslo poreikiams sukonfigūruotu elektroniniu paštu, Skype for Business, Teams, SharePoint Online. Žemiau pateikiame priemonių sąrašą, kuris padeda efektyviai organizuoti verslo..

  Plačiau ›
 • 2020-10-19 | Nuotolinis darbas – neišvengiama ateitis

  Pastaraisiais metais technologijos ir debesų kompiuterijos sprendimai buvo ištobulinti iki tokio lygio, kuris leidžia didžiąją dalį darbų, reikalaujančių apsikeitimo informacija ir dokumentais, atlikti nuotoliniu būdu integruotoje darbų planavimo ir komunikacijos erdvėje. Būtent dėl tokio informacinių technologijų progreso rinkoje pastebima nauja tendencija – darbo per atstumą poreikį jaučia daugelio sričių specialistai, įskaitant medicinos, gamybos, prekybos, bankininkystės, finansų ir kitas sritis. Užtikrinti efektyvų darbą per nuotolį vien technologijų nepakanka. Reikia atitinkamos darbuotojų kvalifikacijos bei motyvacijos, svarbu parinkti..

  Plačiau ›
 • 2020-10-16 | Dėmesio! Grėsmė Lietuvos įmonių duomenims

  Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos (NKSC) perspėja apie Lietuvoje sparčiai plintančius elektroninius laiškus su kenksmingu programiniu kodu. Pasinaudojant neapsaugotų elektroninio pašto tarnybinių stočių pažeidžiamumais, įmonės darbuotojams yra siunčiami patikimai atrodantys elektroniniai laiškai, kurių prieduose užkoduotos duomenų vagystes realizuojančios kenkėjiškos programos. Paaiškėjo, kad tinkle aptikus pažeidžiamą elektroninio pašto serverį su nekorektiška konfigūracija arba seniai neatnaujinta programine įranga, įvykdoma „GenScript.KLH trojan“ ataka. Atakos esminė paskirtis - naudojant įmonės pašto tarnybinėse stotyse saugomas senų elektroninių..

  Plačiau ›
 • 2020-09-29 | Populiariausios nuomojamos programos

  Kokios yra populiariausios programos veikiančios nuomos pagrindu? Microsoft Office 365. Tai Nr.1 pagal populiarumą programa, kurios reikia praktiškai visiems. Microsoft Office 365 yra ne vien tik Wordas ir Excelis. Tai - kaštus taupantis saugus sprendimas, suteikiantis visas kasdienio darbo priemones. Adobe Creative Cloud. Jei esate girdėję tokią programą, kaip Photoshopas, tai žinokite, kad jums reikalinga būtent tai. Adobe kuria vaizdo apdorojimo ir dokumentų kūrimo programas Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Animate, Acrobat ir t.t. Dauguma dizainų,..

  Plačiau ›
 • 2020-08-31 | Kas yra ugniasienė ir kam ji naudinga?

  Dažnai IT specialistai sulaukia klausimų apie ugniasienės naudojimą ir naudą. Klientai teiraujasi, ar ta ugniasienė būtina, kiek ji kainuoja ir nuo ko ji apsaugo. Norėtume paaiškinti šį esminį kibernetinio saugumo elementą paprastai ir suprantamai visiems. Prieš pradedant aiškintis apie ugniasienes, reiktų trumpai prisiminti pačius duomenų perdavimo principus. Principas yra gana nesudėtingas – kiekvienas kompiuterio vartotojas siunčia užklausą į internete esantį serverį ir iš jo gauna atsakymą su reikalingais duomenimis. Tie duomenys vėliau atvaizduojami kaip interneto..

  Plačiau ›
 • 2020-08-18 | Profesija – IT administratorius

  Paskutinį liepos penktadienį visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje švenčiama IT administratorių diena. Kiti darbuotojai tokių švenčių paprastai neturi... Tai daug ką sako apie šios pareigybės svarbą. IT administratorius – kairė ranka kiekvienoje įmonėje (dešinė gali skirtis, nes šis titulas paprastai atitenka buhalterei, rinkodaros vadovui ar direktoriaus antrai pusei). Jų darbas yra sunkus ir atsakingas. Tai žmogus, paneigiantis liaudies patarlę „devyni amatai, o dešimtas – badas“, nes iš tikrųjų atlieka daugybę gana skirtingų darbų ir..

  Plačiau ›