fbpx

Microsoft 365 Business Premium sprendimo apžvalga

2021-09-21

„Microsoft 365 Business Premium“ paketas - tai prenumeruojama debesų kompiuterijos paslauga, padedanti organizacijoms be ilgalaikių įsipareigojimų siekti aukštesnio kasdienio darbo našumo bei užtikrinti padidintą verslo duomenų saugumą. Dalinamės „GoIT“ specialistų parengta aktualia „Microsoft 365 Business Premium“ sprendimo apžvalga.   Apsauga nuo kibernetinių grėsmių   👉 „Office 365“ garantuoja išplėstinę apsaugą..

Plačiau ›
 • 2021-08-23 | Ar Jūs pasiruošę patikėti IT priežiūrą išorės partneriui?

  Mūsų nauji klientai, prieš patikėdami savo IT ūkį mums, neretai jau būna išbandę vieną ar kitą IT partnerį. Iš vienos pusės, tai yra natūralu, kadangi bet kuri verslo organizacija nuolat ieško galimybių optimizuoti vidinius procesus bei pasitelkti į pagalbą tinkamus išorinius partnerius. Iš kitos pusės, tinkama partnerystė reikalauja laiko ir pasiruošimo. Visai neseniai pasidalinome istorija apie vieną mūsų klientų. Nedidelė Optikos kompanija ir tuo pačiu šeimos verslas, prieš keletą metų turėjo jaukų saloną Vilniaus širdyje...

  Plačiau ›
 • 2021-07-27 | IT vadovas – Rolė, Pareiga ar Paslauga?

  Kai daugiau nei prieš 10 metų pasiūlėme Lietuvos rinkai IT nuomos paslaugas, turėjome ambiciją pasirūpinti savo Klientų IT ūkiu nuo A iki Z. Bėgant metams supratome ir pagrindinę šių paslaugų sukuriamą vertę jiems - tai sugrąžintas produktyvus laikas, kurio sąskaita jų darbuotojams anksčiau tekdavo spręsti kylančias IT problemas. Pastebime, kad dažnai vien operatyvios IT ūkio priežiūros Klientams nepakanka. Ypatingai dabar, kai technologinis progresas toks greitas, kad verslui sudėtinga suspėti ir pakankamai greitai prisitaikyti prie kintančių..

  Plačiau ›
 • 2021-06-14 | Mūsų IT vadovas – Jūsų akys ir ausys

  Matydami mažą ar vidutinę įmonę be dedikuoto IT specialisto ar partnerio, visada šiek tiek nerimaujame. Kaip sekasi vykdyti techninės ir programinės įrangos atnaujinimus, ar įranga atitinka šiuolaikinių duomenų srautų pajėgumų poreikį, ar tinklas, tarnybinės stotys, duomenų bazės ir patys duomenys pakankamai apsaugoti? Rinkoje esame virš 10 metų ir ne kartą matėme pasenusias, neprižiūrimas IT sistemas, kurios trukdo efektyviai siekti verslo tikslų. Taip pat, nekart įsitikinome, kaip vienas ar kitas teisingai išspręstas IT klausimas gali ne..

  Plačiau ›
 • 2021-05-24 | Kada reikia pradėti galvoti apie IT partnerį (OUTSOURCE)?

  Pavyzdžiui, kai jūsų įmonėje nuolat iškyla IT klausimų, o atsakymų nėra. Kokią įrangą pirkti, kaip užtikrinti duomenų saugumą ir atitikti BDAR? Ar teisingai sukonfigūruoti slaptažodžiai? Ar turite naujausias darbo priemonių versijas? Ilgainiui šie klausimai susikaupia ir mūsų patirtis rodo, kad mažos, tačiau svarbios IT dilemos tampa dideliu galvos skausmu ateityje. Kita dažna situacija, kuri priverčia ieškoti patikimo IT partnerio, – tai verslo plėtra ir augimas. Nori nenori, tačiau su didėjančia verslo apimtimi, natūralu, kad mažiau..

  Plačiau ›
 • 2021-05-20 | Įmonės duomenys „debesyje“: kokios galimybės ir grėsmės?

  Pandemija tik dar labiau paspartino ir taip įsibėgėjusį įmonių duomenų persikėlimą į „debesis“. Jei prieš trejus metus 4 iš 10 smulkiųjų ir vidutinių įmonių rinkosi likti prie fizinių duomenų saugojimo infrastruktūrų, tai dabar 9 iš 10 jų sėkmingai naudojasi internetinėmis duomenų saugojimo platformomis. Tačiau ar tikrai saugu „debesims“ patikėti reikšmingą įmonės informaciją? ESET Lietuva šiandien pristatė pažangią prevencinę apsaugą „ESET Cloud Office Security“, skirtą „Exchange Online“, „OneDrive“, „SharePoint Online“ ir „Teams“ aplinkų saugumui debesyje, pritaikytą..

  Plačiau ›
 • 2021-05-12 | Iš Kibernetinio Saugumo Mokymų

  Ar jums kada nors teko konfidencialius įmonės dokumentus neštis namo? Galbūt norėjote labiau susikaupti ir pasiruošti svarbiam įmonės susitikimui, nors darbo sutarties sąlygos ir neleidžia šia informacija naudotis ne darbo vietoje? O ką atsakytumėte dabar, kai COVID-19 pandemijos akivaizdoje nuotolinis darbas iš namų daugeliui kompanijų tapo įprasta praktika? Kai oficialios darbo vietos transformavosi nuo fizinės lokacijos iki virtualaus biuro? Šį ir panašius klausimus aptariame su savo klientais per GoIT kibernetinio saugumo mokymus. Sutikite, virtualūs namų..

  Plačiau ›
 • 2021-05-04 | Patikima IT infrastruktūra – ateities medicinos ir sveikatos inovacijų garantas!

  „Affidea“ grupė, valdanti 27 medicinos centrus Lietuvoje, investuoja į inovatyvių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą visiems. Vienas sėkmingiausių pavyzdžių – tai 2019-ųjų pabaigoje kartu su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) atidaryta moderni sporto medicinos laboratorija „LTeam LAB“. Nors laboratorijoje dirbama su aukščiausio meistriškumo Lietuvos sportininkais olimpiečiais, tos pačios galimybės yra prieinamos kiekvienam. Vienas svarbiausių „Affidea“ išskirtinumų – tai modernios techninės ir programinės įrangos gausa, įgalinanti sveikatos priežiūros specialistus verslo klientams ar pavieniams fiziniams asmenims atlikti įvairius..

  Plačiau ›
 • 2021-04-23 | „GoIT“ nuo šiol teikia paslaugas ne tik Lietuvos didmiesčiuose

  UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse, plečia savo veiklos geografiją ir nuo šių metų pradeda teikti savo paslaugas dar penkiuose Lietuvos regionų miestuose: Utenoje, Druskininkuose, Alytuje, Šilutėje, Pakruojyje. Iki šiol įmonė aptarnavo verslo klientus, įsikūrusius praktiškai visuose Baltijos šalių didmiesčiuose. „Prieš dešimt metų pradėjome veiklą Lietuvoje su vos keliais specialistais. Šiandien, pasitelkę virš 60 savo srities profesionalų bei patikimus partnerius Lietuvoje ir užsienyje, teikiame IT aptarnavimo paslaugas, debesų kompiuterijos ir duomenų saugumo..

  Plačiau ›
 • 2021-04-13 | Nuotolinio darbo kasdieniai įrankiai – efektyvi pagalba verslui

  Grįžimas į ofisą ar produktyvus darbas iš bet kur? Kokį klausimą šiuo metu sprendžia jūsų verslas? Po to, kai pasaulis sėkmingai išsprendė perėjimą į nuotolinio darbo režimą, atrodo, susiduriame su naujais iššūkiais. Pastarųjų metų pokyčiai organizuojant darbą iš namų visiškai ištrynė ribą tarp poilsio ir laisvo laiko. Sunku sekti darbo laiką, „nepatogu" susirgti arba išeiti atostogų. Savo ruožtu pastebime, kad verslas, iki šiol neišsprendė nuotolinio darbo vienokių ar kitokių techninių klausimų. Dar daugiau, tai tapo..

  Plačiau ›