+370 700 44914 | info@goit.lt
pexels-photo-313690

Atsarginių duomenų kopijų svarba verslui

2018-01-12

Kompiuteriuose saugome daugybę svarbios informacijos: asmeninius failus, darbui svarbius dokumentus ir kt. Visi duomenys būtų tikrai saugūs, jei ne... techninis gedimas. Tokiu atveju duomenys gali būti sugadinti ir negrįžtamai prarasti. Deja, visiškai apsisaugoti nuo techninės įrangos gedimo neįmanoma, todėl patikimiausias būdas pasirūpinti duomenų saugumu yra atsarginės kopijos.   >>> Apsauga..

Plačiau ›
 • 2017-12-04 | Apie šventes, dovanas ir kalėdų stebuklą
  kaledos

  Artėjant didžiosioms šventėms, metų pabaigos periodas daugeliui tampa įtemtas – pradedama gyventi vienu rūpesčiu: ką padovanoti artimiesiems, draugams, vaikams, kolegoms. Kaip išrinkti dovanas, kad visi liktų patenkinti, kaip nustebinti ir dar labiau sustiprinti šventinę nuotaiką? Ne paslaptis, kad šiame informacinių technologijų amžiuje, įvairi IT įranga – puikus ir vienas iš idėjiškai populiariausių pasirinkimo variantų, galinčių pradžiuginti tiek vaiką, tiek senjorą.  Išmani dovana – lengvas pasirinkimas, ieškant praktiškumu ir funkcionalumu pasižyminčio sprendimo, tai - puikus būdas..

  Plačiau ›
 • 2017-10-31 | Laikas pajusti kitokio lygio kompiuterio spartą
  shutterstock_605229797

  Kompiuteris pradėjo lėčiau atlikti įprastas užduotis, programos užsikrauna daug ilgiau, interneto puslapiai verčiasi lėtai, surasti failus užtrunka ilgiau ir vis dažniau tenka „žiūrėti“ į kompiuterio lange besisukantį ratuką? Pats laikas imtis profilaktinių priemonių, situacijai gerinti. Esminė problema – kompiuterio kietojo disko (HDD) spartos spragos. Neapsigaukite, kietasis diskas, tai ne tik kaupiklis, kuriame laikomi duomenys, tai – kompiuterio greičio „šaltinis“, kuris itin sparčiame IT amžiuje, dažnai nebepatenkina vartotojų lūkesčių. Tuo tarpu, gamintojai nesnaudžia ir siūlo puikiausius..

  Plačiau ›
 • 2017-10-19 | Neįveikiamas slaptažodis – koks jis?
  security-2168234_960_720

  Internete, jungdamiesi prie elektroninio pašto, banko ar kitų sistemų nuolat gauname patarimų, kaip užtikrinti savo paskyros saugumą. Rekomenduojama sugalvoti „stiprų“ slaptažodį, jį periodiškai keisti, o kai kurios sistemos netgi pačios priverčia mus tai padaryti. Vis dėlto užuot klausę šių patarimų, dažnai galvojame kaip lengvai juos apeiti. Sužinokite į ką ir kodėl verta atkreipti dėmesį.   >>> Neįveikiamas slaptažodis - koks jis?   Rekomenduojama sugalvoti slaptažodį, kuris turėtų ne mažiau kaip 12 ženklų. Žinoma, kuo ilgesnis..

  Plačiau ›
 • 2017-10-06 | Ketvirtus metus iš eilės GoIT įvertinama „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu
  GoIT_sumaz

  Jau ketverius metus iš eilės, GoIT suteikiamas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas, kuriuo patvirtinama, kad GoIT yra finansiškai patikima, laiku įvykdanti prisiimtus finansinius įsipareigojimus IT įmonė. Tokį aukštą mokumo reitingą turi tik 5 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių. 2017 metais suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“, dar kartą leidžia sustiprinti aukštas GoIT, kaip patikimo partnerio ir darbdavio pozicijas bei užtikrina konkurencinį pranašumą IT rinkoje. „Kredito biuras „Creditinfo Lietuva“ pagal tam tikrą metodiką įvertinęs daugybę įmonės parametrų, tokių kaip kritinis likvidumas,..

  Plačiau ›
 • 2017-09-04 | Praradote duomenis? Padėsime juos susigrąžinti.
  shutterstock_165303932

  Sugedo kompiuteris, dingo daug metų kaupti duomenys, asmeninės nuotraukos ar filmuota medžiaga, laikmena su svarbia informacija buvo aplieta vandeniu, netyčia ištrynėte svarbų mokslo darbą, kurį rašėte kelis mėnesius. Teko atsidurti tokioje nemalonioje situacijose? Svarbios informacijos praradimas nepageidaujamas ne tik verslo sferoje, bet ir asmeninėje erdvėje. Niekam nesinori atsidurti tokioje situacijoje. Nesame apsaugoti nuo to, o būdų prarasti svarbiems duomenims yra daugybė: nustoja veikti išorinis kietasis diskas po patirto smūgio, nukritus ant žemės, įvyksta virusinė ataka,..

  Plačiau ›
 • 2017-08-14 | Tapome „Veeam“ sidabriniu partneriu
  VEEAM SILVER

  „Veeam“ - vienas iš pasaulinių lyderių, siūlančių duomenų apsaugos ir atstatymo programinę įrangą. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su šiais IT rinkos grandais ir skubame pasidalinti džiugia naujiena - „GoIT“ tapo sidabriniu „Veeam“ partneriu. Šis partnerystės statusas reiškia, kad „GoIT“ pripažinta turinti reikiamą patirtį duomenų apsaugos srityje, gerai išmano „Veeam“ siūlomos įrangos savybes ir jos praktinį pritaikymą bei yra kompetentinga savo klientams pasiūlyti pažangiausius sprendimus, padedančias sumažinti duomenų praradimo rizikas ir veiksmingiau valdyti IT infrastruktūrą. „Labai..

  Plačiau ›
 • 2017-08-11 | IT priežiūros įmonė ar samdomas specialistas. Ką pasirinkti?
  Pasirinkimas5

  Šiandien sunku būtų rasti įmonę, kuri savo veikloje nesinaudotų informacinėmis technologijomis. Pažangių technologijų priežiūra ir diegimas reikalauja kompetencijos, todėl daugelis įmonių ieško patogiausio IT ūkio priežiūros modelio ir vis dažniau ją patiki išorinėms informacinių technologijų įmonėms. Nors ši tendencija ryškesnė tarp didesnių (virš 50 darbuotojų) turinčių organizacijų, tačiau pastebima, kad ir mažesnės bendrovės, vis aktyviau dairosi inovatyvių sprendimų IT procesų vystymui bei tobulinimui. Taigi, kokius galima būtų išskirti pagrindinius privalumus, kurie laukia, atsisakius asmeninio IT skyriaus..

  Plačiau ›
 • 2017-07-24 | Virtualizacijos sprendimai. Dirbkite ten kur norite.
  virtualios darbo vietos

  Darbo našumas didesnis tada, kai darbas vyksta sklandžiai, o darbinė aplinka maloniai nuteikia. Vasara daugelis pagvildena mintį, jog nuostabu būtų perkelti darbus į gamtą, šalia ežero, ar ramioje, atokesnėje vietovėje įsikūrusią sodybą. Sakote svajonė, suderinti darbo ir mėgavimosi neformalia aplinka – neįmanoma. Klystate. Nesvarbu iš kurios pasaulio vietos norėtumėte dirbti, nesvarbu kokios veiklos sektoriuje dirbate ir kokia technine įranga norėtumėte naudotis: kompiuteriu, telefonu ar planšete, lanksčiai prisitaikyti prie aplinkos pakeitimo ir saugiai nuotoliniu būdu dirbti..

  Plačiau ›
 • 2017-06-16 | Investicija, taupanti įmonės išlaidas
  serveriai

  Technologijos amžiuje, kai visomis priemonėmis siekiama turėti saugią, produktyvią, optimaliai veikiančią IT infrastruktūrą, kuri padėtų pilnai išnaudoti esamus įmonės resursus ir juos optimizuojant, pasiekti efektyvesnius rezultatus  – kiekvieno vadovo siekiamybė, tačiau dažnas susiduria su kliūtimis: brangia technine bei programine įranga, nuolatine rizika dėl duomenų saugumo, jų praradimo, IT resursų apkrovimo bei neplanuotų investicijų į IT priežiūrą. Išgirdę sąvoką „Debesų kompiuterija“ (angl. Cloud computing), kurios tikslus apibrėžimas skamba kaip: „Debesų kompiuterija yra modelis, kuris leidžia visur,..

  Plačiau ›

Goit.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Goit.lt slapukų politika.

Sutinku