fbpx

Kaip IP telefonija padeda verslui

Vis dažniau girdime, kaip verslai išmaniai pasinaudoję šiuolaikinių technologijų sprendimais, sumažina savo išlaidas. Ne išimtis virtualioji telefonijos paslauga. Ar žinojote, kad pasinaudojus šia debesijos paslauga be to, kad galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip skambučių nukreipimas, peradresavimas, balso bei elektroninės sekretorės įrašais, Jūsų įmonės ryšio ir duomenų perdavimo kaštai gali sumažėti net iki 40 %. Skamba tiesiog neįtikėtinai, tačiau tai tiesa.

Nusprendę naudotis IP telefonija, ilgai netrukus suprasite, kodėl įmonės visame pasaulyje vis dažniau tampa šios paslaugos naudotojomis. Nors šis sprendimas dažniausiai sužavi galimybe sumažinti telekomunikacijos išlaidas, tačiau pagrindinis paslaugos privalumas – paprastesnė komunikacija įmonės viduje ir su klientais.

Centralizuotas visos telefonijos tinklo valdymas ir paprasta vartotojo sąsaja, įgalina nesudėtingai kurti vidinių numerių hierarchiją, skambučių apdorojimo scenarijus, naudotis greituoju numerių rinkimu. Nesudėtingai ir paprastai integruosite mobiliuosius telefonus į sistemą ir vos per kelias minutes sujungsite nutolusius įmonės biurus, į vieną tinklą, o įmonės viduje naudositės trumpaisiais vidiniais numeriais. Tam Jums neprireiks specialios įrangos, papildomai tiesti laidų ar samdyti specialistų, kurie visa tai prižiūrėtų, nes visas skambučių valdymas vyksta skaitmeninėje erdvėje, asmeninėje paskyroje, pagal poreikį sudėliojant įvesties ir išvesties elementus tarpusavyje ir tam pakanka turėti tik įprastas komunikavimo priemones (kompiuteris, mobilus telefonas) ir greitaveikį internetą.

Pasirinkus Jūsų verslo poreikius atitinkantį skambučių planą, paprasta dirbti nuotoliniu būdu, atsiliepinėti į darbo skambučius net būnant toli už biuro ribų, išvengiant permokų už tarpmiestinius pokalbius tretiesiems asmenims (kompanijoms). Taip pat, netenka nerimauti dėl saugumo, IP telefonijos paslaugų tiekėjai užtikrina, kad neįvyktų joks kenkėjiškas įsilaužimas į sistemą, taip užtikrindamas, kad niekas negalės skambinėti į kitus žemynus, naudodami jūsų lėšas.

„GoIT“ jau trečius metus verslui teikia IP telefonijos paslaugą. „Derindami mobiliojo ir fiksuoto ryšio sprendimus, klientams siūlome neribotas skambučių valdymo galimybes. Pastebime, kad šia paslauga pasinaudoja vis daugiau pažangias technologijas į verslą integruojančių įmonių, tačiau šis skaičius dar nėra didelis. Nors tai puikus pasirinkimas sezoniniam ar dažno struktūros pokyčių turinčiam verslui, tačiau dar daugelis smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų neišnaudoja šios paslaugos privalumų. Virtualioji telefonija, tai ne tik galimybė paspartinti komunikavimą įmonės viduje ir su klientais, bet ir svarbus žingsnis ekonomiškumo link“, – sako K. Miliauskienė, „GoIT“ projektų vadovė.

Pažvelkite į virtualiąją telefoniją kaip į neatsiejamą šiuolaikinio verslo vystymosi dalį ir jau šiandien pasinaudokite šios  paslaugos suteikiamais privalumais. Daugiau apie paslaugą >>> IP telefonija

‹ Grįžti