fbpx
2020-03-27

Nuotoliniam darbui su kolegomis – „Microsoft Teams“

„Teams“ – Microsoft 0365 paketo įrankis, integruojamas su žinomomis „Office“ programomis. „Teams“ apima bendravimą, pokalbius su komanda bei kartu bendrinamą turinį.

Su „Microsoft Teams“ lengva organizuoti ir stebėti kaip vyksta komandos projektai, užduotys, dalintis komentarais, reikiama informacija ir failais, efektyviai planuoti susitikimus, vaizdo skambučius būnant bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku.

Trumpai pristatome verslo valdymo galimybes su „Microsoft Teams“

Efektyvesniam komandos bendravimui

Susirašinėjimo galimybė su vienu asmeniu, ar visa grupe iš karto. Patogiai ir greitai pasiekite kolektyvą, kad ir kaip jie būtų nutolę nuo ofiso.

Bendros bendravimo erdvės komandoms

Užuot neefektyviai derindami projektinius reikalus el. paštu ar telefonu, greitai suburkite komandą per „Teams“. Čia patogiai bendraukite aktualiais klausimais, dalinkitės visais reikiamais dokumentais, juos redaguokite bei komentuokite iš karto su visais kolektyvo nariais, dirbančiais prie projekto. Visi pokalbiai ir reikalingi failai – vienoje vietoje. Pasidalintus dokumentus galės redaguoti visi nariai, o pasidalinto dokumento versija visada bus naujausia.

Garso ir vaizdo susitikimai internetu

Organizuokite garso ir vaizdo skambučius ir vaizdo konferencijas su kolegomis. Nesvarbu, ar jūsų susitikimo dalyviai yra tame pačiame pastate, ar kitoje pasaulio pusėje, efektyviai renkite garso, vaizdo skambučius ir susitikimus tiesiai iš surašinėjimo lango ar suplanavus iš anksto per Outlook. Vienu mygtuko paspaudimu iš grupės pokalbio pereisite į vaizdo skambutį. Dalyvaukite būdami bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku, naudodami kompiuterinę ar mobiliąją aplikaciją.

Efektyvus failų dalinimasis

Naudojant „Teams“ pasiekite, bendrinkite ir redaguokite dokumentus ir failus realiuoju laiku. „Microsoft Teams“ integruota su kitomis Office365 programomis, tad po ranka visada turėsite visus kasdieniam komandos darbui reikalingus įrankius: „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „SharePoint“, „OneNote“, „Planner“ ir kt. „Teams“ integruota ir su OneDrive, tad dokumentais patogiai dalinkitės, juos paimdami tiesiai iš OneDrive saugyklos.

Susitikimų planavimas

Patogiai ir efektyviai organizuokite savo susitikimus, renkite vaizdo konferencijas ar pokalbius „Teams“ programoje, matykite suplanuotus susitikimus per Outlook.

Pasiekiamumas iš bet kur

Prisijungus per kompiuteryje esančią „Teams“ programėlę pasiekite visą svarbią informaciją. Nesant prie įrenginio naudokite mobiliąją aplikaciją. Bet kur ir bet kada greitai sužinokite pateikiamą informaciją, raskite naujausias dokumentų versijas, sekite aktualius pokalbius. Nesvarbu iš kurios vietos ar įrenginio jungsitės – informacija tarp įrenginių visada sinchronizuojasi realiu laiku.

Privatumas ir saugumas

Atsakomybę už „Teams“ veikimą ir saugumą prisiima Microsoft. „Teams“ sprendimas yra talpinamas ir prižiūrimas specialistų aukščiausio saugumo Microsoft duomenų centruose. Visose Microsoft O365 komandose yra integruoti privatumo ir naudojimo parinkčių nustatymai, vartotojų paskyros priklauso įmonei, tad visi pokalbiai ir failai lieka įmonės viduje ir yra apsaugoti net ir darbuotojui palikus organizaciją.

Paprastas naudojimas ir įsigijimas

„Teams“ įsigijimas ir licencijavimas yra paprastas – tereikia įsigyti tiek licencijų, kiek įmonėje turite darbuotojų. Be jokių ilgalaikių įsipareigojimų – licencijų kiekį galite keisti, atitinkamai keičiantis vartotojų skaičiui. IT specialistų pagalba visapusiškai saugus bei greitas „Teams“ įdiegimas gali būti vykdomas ir nuotoliniu būdu.


Visavertiškai dalyvauti komandos veikloje, komunikuoti, dalintis įžvalgomis, kaupti informaciją ir pasiekti dokumentus per nuotolį dabar taip pat paprasta, kaip ir būnant biure.

Turite klausimų? Susisiekime.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies