fbpx
2020-03-27

Nuotoliniam darbui su kolegomis – „Microsoft Teams“

„Teams“ – Microsoft 0365 paketo įrankis, integruojamas su žinomomis „Office“ programomis. „Teams“ apima bendravimą, pokalbius su komanda bei kartu bendrinamą turinį.

Su „Microsoft Teams“ lengva organizuoti ir stebėti kaip vyksta komandos projektai, užduotys, dalintis komentarais, reikiama informacija ir failais, efektyviai planuoti susitikimus, vaizdo skambučius būnant bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku.

Trumpai pristatome verslo valdymo galimybes su „Microsoft Teams“

Efektyvesniam komandos bendravimui

Susirašinėjimo galimybė su vienu asmeniu, ar visa grupe iš karto. Patogiai ir greitai pasiekite kolektyvą, kad ir kaip jie būtų nutolę nuo ofiso.

Bendros bendravimo erdvės komandoms

Užuot neefektyviai derindami projektinius reikalus el. paštu ar telefonu, greitai suburkite komandą per „Teams“. Čia patogiai bendraukite aktualiais klausimais, dalinkitės visais reikiamais dokumentais, juos redaguokite bei komentuokite iš karto su visais kolektyvo nariais, dirbančiais prie projekto. Visi pokalbiai ir reikalingi failai – vienoje vietoje. Pasidalintus dokumentus galės redaguoti visi nariai, o pasidalinto dokumento versija visada bus naujausia.

Garso ir vaizdo susitikimai internetu

Organizuokite garso ir vaizdo skambučius ir vaizdo konferencijas su kolegomis. Nesvarbu, ar jūsų susitikimo dalyviai yra tame pačiame pastate, ar kitoje pasaulio pusėje, efektyviai renkite garso, vaizdo skambučius ir susitikimus tiesiai iš surašinėjimo lango ar suplanavus iš anksto per Outlook. Vienu mygtuko paspaudimu iš grupės pokalbio pereisite į vaizdo skambutį. Dalyvaukite būdami bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku, naudodami kompiuterinę ar mobiliąją aplikaciją.

Efektyvus failų dalinimasis

Naudojant „Teams“ pasiekite, bendrinkite ir redaguokite dokumentus ir failus realiuoju laiku. „Microsoft Teams“ integruota su kitomis Office365 programomis, tad po ranka visada turėsite visus kasdieniam komandos darbui reikalingus įrankius: „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „SharePoint“, „OneNote“, „Planner“ ir kt. „Teams“ integruota ir su OneDrive, tad dokumentais patogiai dalinkitės, juos paimdami tiesiai iš OneDrive saugyklos.

Susitikimų planavimas

Patogiai ir efektyviai organizuokite savo susitikimus, renkite vaizdo konferencijas ar pokalbius „Teams“ programoje, matykite suplanuotus susitikimus per Outlook.

Pasiekiamumas iš bet kur

Prisijungus per kompiuteryje esančią „Teams“ programėlę pasiekite visą svarbią informaciją. Nesant prie įrenginio naudokite mobiliąją aplikaciją. Bet kur ir bet kada greitai sužinokite pateikiamą informaciją, raskite naujausias dokumentų versijas, sekite aktualius pokalbius. Nesvarbu iš kurios vietos ar įrenginio jungsitės – informacija tarp įrenginių visada sinchronizuojasi realiu laiku.

Privatumas ir saugumas

Atsakomybę už „Teams“ veikimą ir saugumą prisiima Microsoft. „Teams“ sprendimas yra talpinamas ir prižiūrimas specialistų aukščiausio saugumo Microsoft duomenų centruose. Visose Microsoft O365 komandose yra integruoti privatumo ir naudojimo parinkčių nustatymai, vartotojų paskyros priklauso įmonei, tad visi pokalbiai ir failai lieka įmonės viduje ir yra apsaugoti net ir darbuotojui palikus organizaciją.

Paprastas naudojimas ir įsigijimas

„Teams“ įsigijimas ir licencijavimas yra paprastas – tereikia įsigyti tiek licencijų, kiek įmonėje turite darbuotojų. Be jokių ilgalaikių įsipareigojimų – licencijų kiekį galite keisti, atitinkamai keičiantis vartotojų skaičiui. IT specialistų pagalba visapusiškai saugus bei greitas „Teams“ įdiegimas gali būti vykdomas ir nuotoliniu būdu ir tai gali įeiti į jūsų pasirinktos IT priežiūros paslaugos dalį.


Visavertiškai dalyvauti komandos veikloje, komunikuoti, dalintis įžvalgomis, kaupti informaciją ir pasiekti dokumentus per nuotolį dabar taip pat paprasta, kaip ir būnant biure.

Turite klausimų? Susisiekime.

Visos naujienos
Kitos naujienos
mobilieji virusai ir ju plitimo strategijos
2024 06 04
Kovos laukas jūsų kišenėje: Mobilieji virusai ir jų plitimo strategijos

Šių dienų aktualijos rodo, jog daug daugiau vartotojų mieliau naudoja...

Skaityti
pasaulines problemos su kuriomis susidure IT prieziuros specialistai
2024 05 31
Pasaulinės problemos su kuriomis susidūrė IT priežiūros specialistai

Šiandien mums ypatingai svarbios kompiuterinės technologijos. Vis dau...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
it savoku zodynelis
2024 04 28
IT sąvokų žodynėlis

Dažnai susiduriame su žmonėmis, kuriems įvairūs IT terminai ar sąvoko...

Skaityti
kaip isvalyti kompiuteri
2024 04 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies