+370 700 44914 | info@goit.lt

„GoIT“ – sertifikuotas Virtualiosios IP telefonijos paslaugų teikėjas Lietuvoje

„GoIT“ plečia savo paslaugų portfelį Cloud sprendimų sferoje ir tapo sertifikuotu Virtualiosios telefonijos (angl. Ring Time) paslaugų teikėju. Siekdami užtikrinti maksimalų komfortą bei kuo didesnį darbo našumą, neatsiliekame nuo pažangos ir klientams siūlome moderniausias paslaugas bei galimybę operatyviai valdyti verslą.
„GoIT“ klientai, kurie jau pradėjo naudotis sertifikuotomis „Ring Time“ paslaugomis, pajuto akivaizdžią naudą: ši sistema ne tik funkcionali, lengvai valdoma, bet ir suteikia galimybę sumažinti įmonės išlaidas. Todėl džiaugiamės, kad teikdami šias paslaugas galime prisidėti prie spartesnės įmonių veiklos ir geresnių darbo rezultatų.

Trumpai apie IP telefonijos sistemą

Virtualioji telefonija arba „Ring Time“ – tai pasaulyje pripažintos debesų telefonijos paslaugos, kurios sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Ši paslauga įgalina kur kas paprasčiau ir operatyviau valdyti verslą, suteikia platesnes komunikacijos su partneriais ir kolegomis galimybes, o svarbiausia – reikalauja mažesnių investicijų. Virtualios telefoninės sistemos principas –  virtualiu būdu valdyti įmonės skambučius. Naudojantis šia paslauga, galima pasirinkti norimas funkcijas ir sukurti kiekvieno kliento poreikius labiausiai atitinkančią sistemą (sudaryti vidinių vartotojų sąrašus, nukreipti skambučius, valdyti jų srautus pagal laiko nustatymus, organizuoti grupinius pokalbius, priskirti vidinius telefono numerius, pasiekiamus bet kuriame pasaulio kampelyje ir kt.). IP telefonijos naudotojams suteikiama galimybė palaikyti ryšį ne tik su toje pačioje šalyje, bet ir užsienyje esančiais kolegomis, partneriais, už tai papildomai nemokant mobiliojo ryšio operatoriui. Be to, naudotis šia paslauga nebūtini jokie papildomi įrenginiai – Virtualiosios telefonijos programos gali būti diegiamos net asmeniniuose darbuotojų telefonuose, suteikiant jiems darbinius numerius, tokiu būdu išvengiant papildomų išlaidų naujiems įrenginiams įsigyti, o darbuotojams – sumažinant diskomfortą nešiotis kelis telefonus vienu metu.

„GoIT“ teikiamos Virtualiosios telefonijos paslaugos

„GoIT“, kaip sertifikuotas Virtualiosios telefonijos paslaugų teikėjas, užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir sistemingą priežiūrą. Norite daugiau sužinoti apie šių pažangių sistemų privalumus ir diegimo galimybę? Plačiau.

‹ Grįžti