fbpx

Populiariausios nuomojamos programos

Kokios yra populiariausios programos veikiančios nuomos pagrindu?

Microsoft Office 365. Tai Nr.1 pagal populiarumą programa, kurios reikia praktiškai visiems. Microsoft Office 365 yra ne vien tik Wordas ir Excelis. Tai – kaštus taupantis saugus sprendimas, suteikiantis visas kasdienio darbo priemones.

Adobe Creative Cloud. Jei esate girdėję tokią programą, kaip Photoshopas, tai žinokite, kad jums reikalinga būtent tai. Adobe kuria vaizdo apdorojimo ir dokumentų kūrimo programas Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Animate, Acrobat ir t.t. Dauguma dizainų, logotipų, reklamų, video klipų sukurta naudojantis šiomis programomis.

Google Suite. Nors Google Docs ir Spreadsheets yra prieinamos programos visiems, kas naudojasi Google paslaugomis, profesionalams skirtos programos yra labai vertinamos. Jos pritaikytos dirbti komandose pačius įvairiausius darbus nuo teksto redagavimo iki reklamos kampanijų planavimo.

CAD programos. Autodesk AutoCad yra viena populiariausių programų, skirtų inžinieriams, architektams, statybininkams, gamintojams. Šiuolaikinės staklės dirba su CAD brėžiniais, todėl tai neatsiejama gamybos pramonės dalis. Deja, programa yra labai brangi, todėl ne visi sau gali leisti malonumą įsidiegti legalias programinės įrangos versijas keliuose kompiuteriuose. Tai labai paklausi programa, skirta profesionalams.

Amazon Web Services. Interneto verslas visame pasaulyje be šių paslaugų būtų gana sudėtingas. Tai daugybė programų ir sprendimų verslui internete vykdyti.


Nuomojamų programų vertė verslui

 

Trumpalaikių licencijų nauda ir privalumai:

⇒  Lankstumas besikeičiant įmonės poreikiams, darbuotojų skaičiui, pristatant naujus produktus;

⇒  Nepermokate, nes mokate tik už faktiškai naudojamą laikotarpį, atsiskaitote kas mėnesį;

⇒  Gaunate naujausias programos versijas, suderinamumas su kita nauja technine bei programine įranga;

⇒  Saugumas – gamintojai naujausiose programos versijose reguliariai „užkamšo“ saugumo spragas;

⇒  Suteikiama nuolatinė gamintojo techninė pagalba ir konsultacijos.
 


Partnerystės galia

 

Priežasčių, dėl ko verta pirkti laikinąsias licencijas iš GoIT yra ne viena.

Pirmiausia, GoIT yra oficialus programų gamintojų partneris ir atstovas. Galime pasigirti, kad esame Microsoft Silver partneriai. Tai reiškia, kad Microsoft programų paketus mums teikia išskirtinėmis sąlygomis. Savaime suprantama, mūsų IT administratoriai turi atitinkamas kvalifikacijas ir sertifikatus, kad galėtų kokybiškai diegti ir aptarnauti visas programas.

Turime Adobe Certified  Reseller statusą, kuris suteikia galimybę prekiauti jų produkcija Lietuvoje ir kitose šalyse. Esame partnerio statuse su Google, Amazon, Autodesk ir kt., todėl visada atrasime Klientui geriausią ir tinkamiausią sprendimą, pasiūlysime patraukliausią kainos ir kokybės santykį.

Esame profesionalai, todėl galime visada parekomenduoti, kuri programa ar jos versija labiausiai tinka Jūsų poreikiams. Taip pat rūpinamės, kad programos būtų tinkamai įdiegiamos į klientų kompiuterius ir veiktų nepriekaištingai. Prižiūrime, kad programinė įranga būtų laiku atnaujinama, saugi.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis!

‹ Grįžti