fbpx

Personalizuoti sprendimai – mūsų geriausia verslo paslaugų patirtis

Mūsų vizija – kurti ilgalaikius ir patikimus verslo santykius įgyvendinant kokybiškus, aukšto lygio ir konkrečiam klientui pritaikytus IT sprendimus. Skamba banaliai? Pabandom pasiaiškinti.

Šiuo metu prižiūrime virš 3000 kompiuterinių darbo vietų, o mūsų klientų skaičius nuolat auga. Kartu augame ir patys. Itin džiugu, kad nemažai rinkos žaidėjų nuo smulkaus iki stambaus verslo iš įvairiausių sektorių jau patikėjo mums savo IT ūkį. Dirbame su teisės, farmacijos, reklamos, pramonės, statybų bei konsultacijų bendrovėmis visose Baltijos šalyse.

Sutikite, spektras platus, todėl turime nuolat galvoti, kaip išlaikyti aukštą paslaugų lygį ir tuo pačiu „personal touch“. Pirmą šių metų darbo savaitę „GoIT“ komandos viduje svarstėme, kas iki šiol mums padeda pelnyti klientų pasitikėjimą. Ką darome teisingai, o ką dar reikėtų sustiprinti?

Analizuodami savo įprastą darbo praktiką išskyrėme šiuos esminius aspektus:

 

>>> Komanda ir jos motyvacija

 

Neužtenka vien suburti savo srities profesionalų su ilgamete patirtimi. Tai yra higiena, kurios mūsų klientai iš mūsų ir taip tikisi. Ypač svarbi aukšta motyvacija ir bendra komandinė dvasia. Dienos gale – būtent tai užtikrina profesionalų ir draugiškai šiltą bendravimą, leidžia proaktyviai pasiūlyti pagalbą.

 

>>> Vertė klientui

 

Galima puikiai vykdyti savo įsipareigojimus „pagal sutartį“, tačiau taip ir neatnešti laukiamos vertės klientui. Todėl mums ypač svarbu suprasti, prie kokių ilgalaikių kliento tikslų pasiekimo prisidedame. Skatiname atvirą ir pasitikėjimu grįstą bendravimą. Tai sutartyje paprastai neaprašyta, tačiau padeda išsiaiškinti konkrečius klientų poreikius bei pasiūlyti personalizuotus sprendimus.

 

>>> Personalizuoti sprendimai

 

Jie būtų negalimi be specifinės komandos kompetencijos bei patikimų rinkos partnerių. Štai keli ryškiausi pavyzdžiai.

Vienas neseniai užbaigtų projektų – konsultacinės bendrovės prekinio ženklo keitimas Baltijos šalyse. Keitėsi ne tik logotipas, bet svetainės adresas ir pati svetainė iš esmės, darbuotojų el. pašto adresai bei visi nukreipimai į senus svetainės ir el. pašto adresus, buvo išsaugotos senų duomenų atsarginės kopijos, pilnai perkonfigūruota Microsoft O365 paslauga ir t. Verta paminėti, kad projektas buvo planuojamas ir įgyvendinamas išskirtinai pagal iškeltus pagrindinius šio kliento tikslus: greitis ir nepertraukiamas kliento ir jo klientų darbas.

Kitas ryškus pavyzdys, kai vienas mūsų klientų iš statybų sektoriaus paprašė parinkti darbo įrangą, kuria bus naudojamasi fiziškai nesaugioje aplinkoje. Šiuo atveju „GoIT“ specialistai pasiūlė „Rugged“ Dell produktų liniją, t.y. ypatingai apsaugotus kompiuterius, sukurtus „išgyventi“ itin nepalankiomis IT įrangai sąlygomis. Ir tai vienas tų atvejų, kai turėdami unikalius poreikius iš įvairių verslo sričių, pasitelkiame platų Dell sprendimų asortimentą, leidžiantį įgyvendinti būtent tokias personalizuotas užklausas.

 

>>> Ne tik klausome, bet ir girdime

 

Siekiant tobulėti mums svarbi klientų nuomonė. Todėl inicijavome klientų apklausą. Šio tyrimo rezultatais būtinai pasidalinsime.

 

‹ Grįžti