fbpx

Tinklo saugumas

computer_network

„Tinklo saugumo įrangos pagalba galėsite stebėti bei kontroliuoti tiek internetinių puslapių naršymą, tiek duomenų srautus, taip užtikrindami savo organizacijos saugumą.“

Kiekviena įmonė ar organizacija, kurioje naudojama kompiuterinė technika, internetas ir elektroninis paštas, susiduria su išoriniais ir vidiniais pavojais, keliančiais grėsmę jos informacinėms sistemoms. Išoriniai pavojai –tai nuolat atakuojantys virusai, nepageidaujami elektroniniai laiškai (spam), įsilaužimai ir daugybė kitų. Vidiniai pavojai daugiausia susiję su neatsakingu, neapdairiu organizacijos darbuotojų elgesiu, nesąžiningais ar piktavališkais jų ketinimais.

Ar žinojote, jog didžiausias Jūsų  įmonės duomenų nutekėjimas atsiranda įmonės viduje? Tinklo saugumo įrangos pagalba galėsite stebėti bei kontroliuoti tiek internetinių puslapių naršymą tiek duomenų srautus, taip užtikrindami savo organizacijos saugumą.

Naujos kartos antivirusinė ugniasienė realiuoju laiku nustato ir pašalina pavojus, kylančius dirbant skaitmeninėje erdvėje. Be to, tinklo įrangos saugumo sistemos teikia kompiuterinių tinklų apsaugos paslaugas, tokias kaip duomenų srauto ribojimas, VPN, įsilaužimų nustatymas. Paprastai tariant, įrenginys suteikia galimybę kontroliuoti neproduktyvų naršymą internete, leidžia centralizuotai nustatyti interneto pralaidumą kiekvienam vartotojui ir generuoja išsamias tinklo naudojimo analizes bei ataskaitas. Sistema taip pat užtikrina saugų prisijungimą nutolusiems vartotojams.

 

Partneriai


Tinklo saugumas

2867.Dell_SonicWALL_Logo_Lockup_RGB      CyberoamLogo    FortinetLogo

logo_new800