fbpx

SolarWinds sprendimas

Saugumo grėsmių daugėja ir jos auga kiekvieną dieną. Kai tik užkertamas kelias vienai grėsmei, kibernetiniai nusikaltėliai randa kitą išnaudojimo nišą. Organizacijų IT tinklai tampa vis sudėtingesni ir didesni (iki tūkstančių ar dešimčių tūkstančių įrenginių), todėl, reikalingi galingi įrankiai, kurie padėtų sustiprinti jų apsaugą bei padidintų efektyvumą sprendžiant iškilusias grėsmes.

Produktas sukurtas atsižvelgiant į vieną dalyką – aprūpinti vartotoją įrankiu, kuris reikalingas greitai ir saugiai išspręsti IT valdymo iššūkius geriausiu kokybės ir priimtinos kainos santykiu. Apsisaugoti nuo kibernetinių išpuolių, išankstinis grėsmių aptikimas ir analizė, greitas reagavimas į padarinių atstatymą ir praradimų atkūrimą – pagrindinės proaktyvios stebėsenos ir saugumo sprendimo „SolarWinds“ funkcijos. Vienas galingas sprendimas – užtikrinta IT kontrolė ir saugumas.

 

Planai


Monitoring and Management Basic + Antivirus

Monitoring and Management Plus + Antivirus

Backup & Recovery


Ką tai reiškia Jūsų verslui?


 

» ANKSČIAU LAIKO APTIKTI IT ĮRANGOS GEDIMAI


Modernus sprendimas, naudojamas realiu laiku saugumo incidentų stebėsenai ir gedimų užbėgimui už akių. Centralizuotai veikianti sistema praneša apie sistemos problemas bei naudojant pažangius mokymosi algoritmus sugeneruoja pranešimus apie galimas ar netrukus įvyksiančias grėsmes. Nuotolinio stebėjimo įrankis suteikia galimybę greitai pasiekti bet kurią platformą ar įrenginį problemos pašalinimui.

 

» NUO NEPAGEIDAUJAMŲ TRIKDŽIŲ 24/7 APSAUGOTA IT INFRASTRUKTŪRA


Visas sluoksnis saugos sprendimų,  kovojančių su kibernetinėmis grėsmėmis, viename įrankyje. Automatiškai atsinaujinantis sprendimas padės apsaugoti organizacijos duomenis bei užkirsti kelią atakoms. Naudojant šį produktą papildomai neprireiks jokių kitų antivirusinių sprendimų.

 

» ORGANIZACIJOS IT ŪKIO KONTROLĖ


Audituokite vidinius organizacijos įrangos išteklius. Peržiūrėkite valdomų prietaisų skaičius, stebėkite ataskaitas apie jų būklę, detalią vartotojų informaciją, operacinės įrangos versiją ir kitus svarbius parametrus.

 

» APSAUGOTI DUOMENYS IR ATSARGINĖ KOPIJA


Sukurkite visko, įskaitant ir darbo vietų, virtualių mašinų bei serverių, atskirų failų ar programų atsargines kopijas. Saugokite savo duomenis viename iš sertifikuotų pasaulinių duomenų centrų ir būkite ramūs dėl greito jų atkūrimo po praradimo. Su „SolarWinds“ patys pasirinkite ką ir kokiu laiko intervalu saugoti, archyvuoti.

 

» LANKSTUS IR PATOGUS NAUDOJIMAS


Programinės įrangos užsakomų licencijų kiekis gali lanksčiai kisti priklausomai nuo to, kiek jų reikalinga. Sprendimas įdiegiamas ir nuotoliniu būdu. Užsakomos ataskaitos leidžia stebėti įvykius, o automatizuoti nustatymai – suvaldyti pasikartojančius procesus.

 

» SUTAUPYTOS LĖŠOS (išvengiant neplanuotų gedimų padarytos žalos likvidavimo padarinių)

Efektyvus sistemų veikimas ir duomenų saugumas yra kiekvienos organizacijos poreikis. Kenkėjiškos veiklos gali sukelti rimtų finansinių sunkumų, o sistemų prastovos – sugadinti produktyvumą ir užkirsti kelią verslui teikti kokybiškas paslaugas. Štai kodėl labai svarbu naudoti tinkamą technologiją, kuri padėtų išvengti neplanuotų gedimų padarytos žalos likvidavimo išlaidų.