fbpx

IT ūkio priežiūra

it ukio prieziuraNuolatinė IT priežiūra prasideda nuo strateginių veiksmų planavimo ir panaudojimo tinkamų IT priemonių, kurios tarnauja vienam tikslui – užtikrinti nenutrūkstamą bei sklandų IT darbą.

Mes Jums padėsime ne tik sutaupyti, bet ir pasirinkti šiuolaikiškus sprendimus, kurių dėka palengvinsite savo kasdienes užduotis taip susikoncentruodami į tai, kas iš ties svarbu.

 

Kas tai ?

1. Gedimų šalinimas pas klientą ir neribota pagalba nuotoliniu būdu. Profesionalūs specialistai garantuos nuolatinę pagalbą jums prieinamomis priemonėmis.

2. Jūsų IT specialistas. Jis konsultuos visais IT klausimais, puikiai išmanys Jūsų IT ūkį ir bus beveik kaip Jūsų vidinis darbuotojas.

3. Įrangos aptarnavimas. Nuolatinė kompiuterinės ir programinės įrangos, tinklų profilaktika, remontas, vartotojų konsultacijos.

4. 24/7 pagalba. Specialistai suteiks Jums 24/7 pagalbą.

5. Service Desk ataskaitos. Pagal poreikį atsiunčiamos mėn. ataskaitos, kuriose matysite visas IT registracijas ir gedimus.

6. Išskirtiniai pasiūlymai. Specialiai Jums skirti IT paslaugų, techninės bei programinės įrangos pasiūlymai.

įskaitant:

  • Kompleksinis projektų valdymas
  • IT konsultacijos, IT ūkio vystymas
  • IT vadybininkas
  • Saugumo sprendimai
  • Trečiųjų šalių valdymas

 

it prieziura

IT ūkio priežiūra – viena iš mūsų siūlomų paslaugų. Tai kokybiški ir veiksmingi sprendimai, padedantys užtikrinti sklandų sistemų veikimą, palengvinantys kiekvieno mūsų kliento darbus.

IT ūkio priežiūra – tai paslaugų paketas, kurį pasirinkęs klientas ne tik sutaupo (neteks investuoti kaskart prireikus paslaugos bei pavyks išvengti daugybės galimų techninių nesklandumų, kurie trikdytų darbą ir reikalautų papildomų išlaidų), bet ir gali būti užtikrintas, kad pagalba visada bus suteikta tada, kai jos reikia (konsultuojame, patariame ir padedame rasti išeitį visą parą).

Šios paslaugos privalumas – nuolatinis ryšys su IT ūkio priežiūrą atliekančiais mūsų specialistais. Kiekvienam klientui paskiriamas už jo sistemų veikimą atsakingas asmuo, kuris vadovauja priežiūros procesui. Prireikus – organizuoja gedimų šalinimą, pasirūpina tinkamu IT ūkio vystymu (naujų įrenginių, programų, operacinių sistemų diegimu).

kas yra it ukio prieziura

Šios paslaugos teikimo principas – parinkti geriausiai kliento poreikius atitinkančius IT sprendimus. Perimti visus su IT sritimi susijusius darbus, kad viskas, ką reikėtų daryti klientui – 100 procentų orientuotis į savo vykdomą veiklą.

it ukio prieziuros teikimas

Paslaugų įkainai

Faktinis aptarnavimas pagal poreikį

(8:00 – 17:00)

Pilna IT infrastruktūros priežiūra

(8:00 – 17:00)

Pilna IT infrastruktūros priežiūra

(00:00 – 24:00)

Kaina be PVM

Nuo 30,00 Eur/val.

Kaina be PVM

Nuo 9,00 Eur

už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį;

Nuo 20,00 Eur

už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį

Kaina be PVM

Nuo 15,00 Eur

už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį;

Nuo 50,00 Eur

už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį

Domitės GoIT paslaugomis?

Maloniai prašome kreiptis dėl it ūkio priežiūros