fbpx

Virtualios darbo vietos

Virtualios darbo vietos paslauga, paremta  Virtual Desktop Infrastructure (VDI) bei Microsoft terminal server sprendimais.

logo-itsupport

Vartotojas savo kompiuterine įranga, jungsis prie duomenų centro ir naudosis visomis reikiamomis sistemomis naudodamas duomenų centro resursus.

Jums nereikės rūpintis sudėtinga Jūsų IT infrastruktūra, programinės įrangos atnaujinimais, diegimais, nereikės galvoti apie duomenų atsargines kopijas.

Didelis privalumas, jog sistemų veikimo greitis priklausys ne nuo naudojamos įrangos, o nuo interneto greičio ir duomenų centro teikiamų resursų.


 

Nauda

Saugesni duomenys

Sugedus Jūsų kompiuterinei įrangai būsite tikri, jog Jūsų duomenys visi saugomi duomenų centre ir prisijungę su kitu kompiuteriu vėl galėsite naudotis savo darbo įrankiais.

 

Pasiekiama iš bet kur

Galėsite bet kada su bet kokiu įrenginiu prisijungti prie savo darbo vietos jei tik turėsite interneto ryšį.

Atsiskaitote už tai, kiek naudojate

Besikeičiant vartotojų skaičiui atsiskaitote tik už naudojamą kiekį.

 

Lankstumas

Prireikus naujos darbo vietos užtruksite vos kelias minutes ir naujas vartotojas galės dirbti nelaukdamas, naujos įrangos bei papildomų konfigūravimų.

Naujausia programinė įranga

Programinės įrangos atnaujinimais pasirūpinsime mes, todėl Jūsų darbuotojai galės naudotis naujausiomis technologijomis, o Jūs dėl to nepadidinsite savo IT išlaidų.

 

Mažesnės IT išlaidos

Sutaupysite brangiai technikai, nes naudositės mūsų duomenų centro resursais.

i debesi