fbpx

Go to cloud

Lankstaus verslo sprendimai

Jei norite paprastų ir naudingų IT infrastruktūros sprendimų be didelių investicijų, GO to cloud  paslauga Jums padės tai padaryti.

Kas yra GO to cloud?

Tai paslauga paremta debesų kompiuterijos sprendimais.cloud

Kiekvienas verslas siekia turėti tokią IT infrastruktūrą, kuri leistų optimaliai išnaudoti įmonės galimybes, tačiau dažnai verslas susiduria su kliūtimis: brangi techninė bei programinė įranga, nuolatinės rizikos bei investicijos į IT priežiūrą, sistemų atnaujinimus. Debesų kompiuterija suteikia galimybę išvengiant didelių investicijų iškart prisijungti prie modernios IT aplinkos.

Jums nebereikia mokėti už brangiai kainuojančią techninę ir programinę įrangą – dabar Jūs atsiskaitote tik už tai kiek naudojatės.

Visi paslaugai reikalingi IT ištekliai (aparatinė įranga, programinės įrangos licencijos) yra pateikiami kaip paslauga iš mūsų duomenų centro, veikiančio debesų kompiuterijos principais. Tai užtikrina aukštą paslaugos patikimumą, duomenų atstatymą iš kasdien daromų rezervinių kopijų bei suderinamumą su visomis populiariausiomis duomenų bazėmis.

Jūs patys kuriate savo debesį!


Kokia nauda?

 

Mažesnės IT išlaidos

Sumažinsite išlaidas, susijusias su įrangos keitimu ir programinės įrangos atnaujinimu bei jų priežiūra.

 

Mobilumas

Darbuotojai gali dirbti saugiai iš bet kurios pasaulio vietos, turėdami prieigą prie interneto.

Tik Jums aktualios funkcijos

Iš anksto suderintas paslaugų paketas, įtraukiant tik tas funkcijas, kurios reikalingos Jūsų užduočių įgyvendinimui.

 

Sumažintos IT rizikos. Didesnis saugumas

Jums nereikės rūpintis serverių, atsarginių kopijų, antivirusinių programų klausimais – tai GO to cloud paslaugos dalis.

Saugūs duomenys

Jūsų verslo duomenys talpinami duomenų centre, kuris užtikrina 100% saugumą.

 

Naujausia programinė įranga

Jums nebereikės rūpintis programinės įrangos atnaujinimais, mes pasirūpinsime naujausiomis technologijomis ir atnaujinimais.


Mes suprantame, jog kiekvienas verslas yra unikalus, todėl GO to cloud paslauga leidžia rinktis tai, ko reikia būtent Jūsų verslui!


i debesi