+370 700 44914 | info@goit.lt

Duomenų atkūrimas

Sugedo kompiuteris, dingo daug metų kaupti įmonės duomenys, asmeninės nuotraukos, laikmena su svarbia informacija buvo aplieta vandeniu, netyčia ištrynėte svarbų mokslo darbą, kuris buvo saugomas diske. Kasdien fiksuojama vis daugiau duomenų praradimo incidentų, iš kurių net 58 % įvyksta verslo srityje. Duomenų atkūrimas – efektyvus sprendimas prarastų duomenų susigrąžinimui. Padėsime bet kokioje situacijoje – nuo paprastos iki sudėtingiausios, atstatysime prarastus, ištrintus ar dėl kitų priežasčių neprieinamus duomenis iš mechaniškai nepažeistų laikmenų. Atkursime prarastus dokumentus, brėžinius, nuotraukas, elektroninius laiškus, archyvinius failus ir kitą svarbią informaciją.


Duomenų atstatymo procesas – 4 paprasti veiksmai


duomenu atkurimas

Nesijaudinkite, jei praradote duomenis kompiuteryje ar kitoje laikmenoje bei įrangoje ir kreipkitės į mus. Pirmiausiai mūsų meistrai atliks diagnostiką ir nustatys, kodėl dalis ar visi duomenys buvo prarasti, kokie pažeidimai buvo padaryti. Įvertinus situaciją, parinksime optimalų duomenų atkūrimo būdą: tam tikrais atvejais galima pasinaudoti specialia programine įranga, tačiau kartais reikalingas ir techninis atkūrimas. Duomenų praradimo priežastis dažniausiai lemia ne tik patį atkūrimo procesą, bet ir duomenų atkūrimo paslaugos kainą, todėl visada informuojame savo klientus apie situaciją ir suteikiame išsamią konsultaciją. Suprantame, kokie svarbūs gali būti prarasti duomenys ir kaip svarbu yra juos atgauti, todėl stengiamės kiekvienoje situacijoje rasti klientui labiausiai tinkantį sprendimą.


Atkuriame duomenis iš populiariausių laikmenų


 

duomenu atstatymas


     Kodėl verta rinktis GoIT?


  • Turime platų įrankių ir metodų spektrą;
  • Įsigiliname į kliento problemą ir visada siūlome palankiausią duomenų atstatymo kainą;
  • Dirbame greitai ir patikimai, prisitaikome prie kliento pageidavimų ir poreikių;
  • Atliekame duomenų atkūrimą valstybinėms organizacijoms ir verslo įmonėms;
  • Garantuojame paslaugos saugumą ir informacijos konfidencialumą;
  • Bendradarbiaujame su aukščiausio lygio duomenų atstatymo paslaugas teikiančiais partneriais.

duomenu atstatymo procesas duomenu atkurimas is populiariu laikmenu

 

Kada galima atkurti duomenis?


Duomenų praradimas yra nepageidaujamas tiek įmonės veikloje, kai prarandami svarbūs dokumentai ar failų kopijos svarbios veiklai, tiek ir asmeniniame gyvenime, kai nebėra prieigos prie ilgus metus kauptų nuotraukų ar kitų failų. Duomenys gali būti prarandami dėl įvairiausių priežasčių: žmogaus klaidos, kompiuterio ar kitos duomenų saugojimo laikmenos gedimų, virusinių programų poveikio ir kt. Vis dėlto dažniausia duomenų praradimo priežastimi tampa įvairūs mechaniniai pažeidimai, pavyzdžiui, apliejimas skysčiu ar vidaus gedimai. Tai lemia dalinį arba visišką duomenų praradimą iš įvairiausių laikmenų: USB atmintinių, atminties kortelių, CD, kietųjų diskų ir kt. Taigi, jei jūsų laikmenoje dingo visi ar dalis failų arba jie yra neatidaromi, nedvejokite ir kreipkitės – mes prarastus duomenis atkursime. Be to, galime atkurti ir tuos duomenis, kuriuos netyčia ištrynėte. Svarbu nedaryti lemtingos klaidos ir nemėginti savarankiškai taisyti sugedusios laikmenos – tai gresia neatstatomais pažeidimais ir visišku duomenų praradimu.

Duomenų atstatymas

Duomenų atstatymas reikalauja ypatingo kruopštumo ir specialių techninių sąlygų bei žinių, o kiekvienas nekvalifikuotas įsikišimas situaciją gali tik pabloginti. Jei prarasti svarbūs duomenys, nepasitikėkite ir pažįstamų patarimais ar informacija internete, nes galite padaryti nepataisomų klaidų. Šiuo atveju labai tinka patarlė: skūpus moka du kartus, tačiau kai kuriais atvejais nepadeda ir pinigai – dėl savavališkų eksperimentų duomenų atkurti negali net patyrę profesionalai.


       Praradote duomenis? Skambinkite telefonu: +370 700 44914 arba rašykite elektroninį laišką: atkurimas@goit.lt


Goit.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Goit.lt slapukų politika.

Sutinku