fbpx

Nuotoliniam darbui su kolegomis – „Microsoft Teams“

„Teams“ – Microsoft 0365 paketo įrankis, integruojamas su žinomomis „Office“ programomis. „Teams“ apima bendravimą, pokalbius su komanda bei kartu bendrinamą turinį.

Su „Microsoft Teams“ lengva organizuoti ir stebėti kaip vyksta komandos projektai, užduotys, dalintis komentarais, reikiama informacija ir failais, efektyviai planuoti susitikimus, vaizdo skambučius būnant bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku.

Trumpai pristatome verslo valdymo galimybes su „Microsoft Teams“.

 

 

 

Efektyvesniam komandos bendravimui

Susirašinėjimo galimybė su vienu asmeniu, ar visa grupe iš karto. Patogiai ir greitai pasiekite kolektyvą, kad ir kaip jie būtų nutolę nuo ofiso.

 

Bendros bendravimo erdvės komandoms

Užuot neefektyviai derindami projektinius reikalus el. paštu ar telefonu, greitai suburkite komandą per „Teams“. Čia patogiai bendraukite aktualiais klausimais, dalinkitės visais reikiamais dokumentais, juos redaguokite bei komentuokite iš karto su visais kolektyvo nariais, dirbančiais prie projekto. Visi pokalbiai ir reikalingi failai – vienoje vietoje. Pasidalintus dokumentus galės redaguoti visi nariai, o pasidalinto dokumento versija visada bus naujausia.

 

Garso ir vaizdo susitikimai internetu

Organizuokite garso ir vaizdo skambučius ir vaizdo konferencijas su kolegomis. Nesvarbu, ar jūsų susitikimo dalyviai yra tame pačiame pastate, ar kitoje pasaulio pusėje, efektyviai renkite garso, vaizdo skambučius ir susitikimus tiesiai iš surašinėjimo lango ar suplanavus iš anksto per Outlook. Vienu mygtuko paspaudimu iš grupės pokalbio pereisite į vaizdo skambutį. Dalyvaukite būdami bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku, naudodami kompiuterinę ar mobiliąją aplikaciją.

 

 

Efektyvus failų dalinimasis

Naudojant „Teams“ pasiekite, bendrinkite ir redaguokite dokumentus ir failus realiuoju laiku. „Microsoft Teams“ integruota su kitomis Office365 programomis, tad po ranka visada turėsite visus kasdieniam komandos darbui reikalingus įrankius: „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „SharePoint“, „OneNote“, „Planner“ ir kt. „Teams“ integruota ir su OneDrive, tad dokumentais patogiai dalinkitės, juos paimdami tiesiai iš OneDrive saugyklos.

 

Susitikimų planavimas

Patogiai ir efektyviai organizuokite savo susitikimus, renkite vaizdo konferencijas ar pokalbius „Teams“ programoje, matykite suplanuotus susitikimus per Outlook.

 

 

Pasiekiamumas iš bet kur

Prisijungus per kompiuteryje esančią „Teams“ programėlę pasiekite visą svarbią informaciją. Nesant prie įrenginio naudokite mobiliąją aplikaciją. Bet kur ir bet kada greitai sužinokite pateikiamą informaciją, raskite naujausias dokumentų versijas, sekite aktualius pokalbius. Nesvarbu iš kurios vietos ar įrenginio jungsitės – informacija tarp įrenginių visada sinchronizuojasi realiu laiku.

 

 

Privatumas ir saugumas

Atsakomybę už „Teams“ veikimą ir saugumą prisiima Microsoft. „Teams“ sprendimas yra talpinamas ir prižiūrimas specialistų aukščiausio saugumo Microsoft duomenų centruose. Visose Microsoft O365 komandose yra integruoti privatumo ir naudojimo parinkčių nustatymai, vartotojų paskyros priklauso įmonei, tad visi pokalbiai ir failai lieka įmonės viduje ir yra apsaugoti net ir darbuotojui palikus organizaciją.

 

 

Paprastas naudojimas ir įsigijimas

„Teams“ įsigijimas ir licencijavimas yra paprastas – tereikia įsigyti tiek licencijų, kiek įmonėje turite darbuotojų. Be jokių ilgalaikių įsipareigojimų – licencijų kiekį galite keisti, atitinkamai keičiantis vartotojų skaičiui. IT specialistų pagalba visapusiškai saugus bei greitas „Teams“ įdiegimas gali būti vykdomas ir nuotoliniu būdu.


Visavertiškai dalyvauti komandos veikloje, komunikuoti, dalintis įžvalgomis, kaupti informaciją ir pasiekti dokumentus per nuotolį dabar taip pat paprasta, kaip ir būnant biure.

 

Turite klausimų? Susisiekime.

‹ Grįžti