fbpx

Microsoft 365 Business Premium sprendimo apžvalga

„Microsoft 365 Business Premium“ paketas – tai prenumeruojama debesų kompiuterijos paslauga, padedanti organizacijoms be ilgalaikių įsipareigojimų siekti aukštesnio kasdienio darbo našumo bei užtikrinti padidintą verslo duomenų saugumą.

Dalinamės „GoIT“ specialistų parengta aktualia „Microsoft 365 Business Premium“ sprendimo apžvalga.

 

Apsauga nuo kibernetinių grėsmių

 

👉 „Office 365“ garantuoja išplėstinę apsaugą nuo grėsmių. Tam yra naudojamos kibernetinio saugumo specialistų patvirtintos aplikacijos – „Safe Links“, „Safe Attachments“, „Anti-phishing intelligence“, gebančios automatiškai izoliuoti galimai pavojingus el. laiškus ir apie incidentus informuoti naudotojus.

👉 „Office 365” suteikia galimybę lanksčiai konfigūruoti vartotojo tapatybės nustatymo procesą ir metodus. Net ir sistemų administravimo patirties neturintis IT specialistas gali nesunkiai organizacijos mastu įdiegti kelių lygių vartotojo autentifikavimą (angl. MFA – Multi-factor authentication), kai vartotojo tapatybei patvirtinti patikrinamas ne tik slaptažodžio žinojimo faktas, tačiau ir disponavimo papildomais patikimais įrenginiais (pavyzdžiui, mobiliuoju telefonu) faktas.

👉 Suteikiama galimybė įsidiegti „Microsoft Defender“ programinę įrangą, kuri padeda apsisaugoti nuo grėsmių, paslėptų el. laiškų prieduose ir nuorodose. Ši programinė įranga taip pat užtikrina pažangią apsaugą nuo įvairių ankstyvos stadijos grėsmių (angl. zero-day threats), kompiuterio kietąjį diską šifruojančių ir išpirkos prašančių grėsmių (angl. -ransomware) ir kitų kenkėjiškų programų.

 

Apsauga nuo verslo duomenų praradimo, kadangi

 

👉 užtikrina aukštą duomenų praradimo prevencijos lygį. Programinė įranga gali automatiškai aptikti, kad el. laiške, kurį ketinate siųsti, yra neskelbtinų duomenų: pavyzdžiui., kredito kortelės informacija, socialinio draudimo numeriai ir kiti konfidencialūs ar jautrūs asmens duomenys. Siekiant palengvinti darbą įmonėms, vykdančioms veiklą skirtingose šalyse, „Microsoft 365 Business Premium“ pateikia šablonų rinkinį, kuris padeda atidžiau valdyti informaciją ir duomenis pagal skirtingų geografinių regionų taisykles;

👉 užtikrina visapusišką informacijos apsaugą. Ši funkcija naudojama tada, kai norima griežtai kontroliuoti, kas turi prieigą prie įmonės informacijos. Visiškai nesvarbu ar saugoma informacija aptinkama el. laiške, ar dokumente, teisingai sukonfigūravus apsaugos apribojimų taisykles, sistema neleis neautorizuotiems asmenims persiųsti, kopijuoti ir spausdinti konfidencialios informacijos;

👉 įgalina naudotis archyvavimo paslauga. Ši funkcija itin naudinga, kai dėl teisinių reikalavimų privaloma išsaugoti el. pašto dėžučių ir dokumentų kopijas, arba prireikia pasiekti darbuotojo el. pašte esančią informaciją;

👉 esant poreikiui siųsti konfidencialius duomenis partneriui ar klientui, nepriklausančiam jūsų organizacijai, su „Microsoft 365 Business Premium“ galite užšifruoti el. laiško turinį ar prisegamą dokumentą vos vienu paspaudimu. Taip užtikrinama, kad tik numatytas gavėjas, galintis patvirtinti savo tapatybę, prieitų prie persiunčiamo konfidencialaus laiško ar dokumento.

 

Įrenginių apsauga

 

„Microsoft 365 Business Premium“ suteikia galimybę naudoti mobilų programinės įrangos valdymą (angl. MAM – Mobile Application Mangement). Paprastai MAM naudojamas įrenginiuose, kurie nepriklauso jūsų organizacijai, pavyzdžiui, asmeniniuose darbuotojų telefonuose ar nešiojamuose kompiuteriuose. Šio tipo valdymas leidžia kontroliuoti tik įmonei priklausančią informaciją, susijusią su darbuotojo atliekamu darbu, esančią asmeniniuose darbuotojų įrenginiuose. Naudodami MAM, jūsų darbuotojai gali naudoti savo asmeninius įrenginius nesijaudindami, kad įmonės IT departamentas turi prieigą prie jų privačių dokumentų ar informacijos. Jei MAM įrenginys kada nors pametamas ar pavagiamas, ši funkcija leidžia paprastai ištrinti visus įmonės duomenis panaudojant selektyvųjį „Intune“ valymą.

Taip pat suteikiama galimybė naudoti mobilų įrenginių valdymą (angl. MDM – Mobile Device Management). Šis funkcionalumas – tai geriausias pasirinkimas, jei jūsų organizacija darbuotojams išduoda įmonės valdomus įrenginius. Naudodami MDM galite centralizuotai valdyti viską, kas yra įrenginyje, jame įdiegti programas, apriboti funkcijas ar naudojimą, apriboti programinės įrangos funkcionalumą ar internetinių puslapių prieigą (pavyzdžiui, Facebook, YouTube, etc.). Kaip ir MAM atveju, jei MDM įrenginys kada nors bus pavogtas, lengva ištrinti įmonės duomenis arba visiškai atkurti gamyklinius nustatymus.

„GoIT“ jau padėjo ne vienam verslui atrasti geriausią MS365 įrankių konfigūraciją, kuri leidžia darbuotojams dirbti efektyviai tiek komandoje, tiek ir individualiai.

Jau įdiegėte MS365 savo organizacijoje? Tada suplanuokite MS365 bei kibernetinio saugumo mokymus arba profilaktinį komandos žinių atnaujinimą. Rezervuokite info@goit.lt, +370 700 44914.

‹ Grįžti