fbpx

Kompiuteriuotieji šių dienų herojai – nuotoliniai IT specialistai

Darbas nuotoliniu būdu šiandien jau nieko nebestebina. Vis daugiau žmonių atsisako gerų pareigų didelėse korporacijose ir pasirenka laisvai samdomas profesijas, o Y kartos atstovams laisvas grafikas – vienas svarbiausių kriterijų ieškant darbo. Visgi augančios interneto galimybės bene labiausiai pasitarnauja IT sektoriui. Šios srities specialistų darbas tampa vis greitesnis ir efektyvesnis, o įmonės, kurioms reikalinga IT pagalba, jau seniai pamiršo iškvietimų į biurą laikus. Kodėl verta rinktis nuotolinę IT pagalbą?

 

>>> Taupo įmonės kaštus

 

Anksčiau, kai dar nebuvo žinoma darbo nuotoliniu būdu sąvoka, beveik kiekviena įmonė turėjo savo IT specialistą. Gerai, jei tai didelė kompanija, kurioje nuolat diegiami kompiuteriniai sprendimai ir ieškoma būdų, kaip optimizuoti procesus. Tačiau mažesnėse ir paprastesnėse bendrovėse, kur kompiuterių gedimų ar kitų skubių iškvietimų pasitaikydavo vos keletas per dieną, tokių IT specialistų išlaikymas visiškai neatsipirkdavo. Žinant, kaip brangu sukurti naują darbo vietą, dabar įmonės gali tiesiog nusisamdyti nuotolinę IT priežiūrą teikiančią bendrovę ir kas mėnesį mokėti fiksuotą mokestį už iš anksto numatytas paslaugas. Be to, skirtingai nei su samdant darbuotojus, jums nereikės jaudintis, kad jūsų IT specialistas susirgo, išėjo atostogų ar turi kitų nenumatytų reikalų. Darbai visuomet atliekami laiku, o į jūsų užklausas reaguojama iškart.

 

>>> Pagalba realiu laiku

 

Šiuolaikinis verslas yra kompiuterizuotas, todėl bet koks sistemos gedimas visą kompaniją paverčia neveiksnia ir neefektyvia. Kuo ilgiau užtrunka problemos sprendimas, tuo didesnius nuostolius patiria įmonė. IT specialisto iškvietimas į biurą gali trukti gerą pusdienį ar net ilgiau. Visų pirma, jūs turite susirasti laisvą žmogų, tuomet suorganizuoti jo atvykimą, paruošti kompiuterius apžiūrai ir laukti, kol viskas bus sutvarkyta. Bendradarbiaujant su IT specialistais nuotoliniu būdu, problemos sprendžiamos realiu laiku, tad galite ramiai keliauti išgerti kavos ir laukti, kol viskas bus sutvarkyta. Jei kompiuterį ar jo sistemą tvarkančiam asmeniui kils klausimų, jis su jumis susisieks telefonu.

 

>>> Kokie klausimai gali būti išspręsti nuotoliniu būdu?

 

Nuotoliniu būdu galima išspręsti nemažai kompiuterių gedimų. Kas įeina į IT priežiūrą per atstumą?

Operacinės sistemos paruošimas ir sutvarkymas.
Antivirusinės programos įdiegimas.
Bevielio tinklo priežiūra.
Elektroninio pašto konfigūravimas ir su juo susijusių problemų sprendimas.

Programinės įrangos diegimas.
Pagalba su „Microsoft Office“ programomis.
Problemų su interneto svetainėmis sprendimas.
Domenų registracija ir talpinimo paslaugų rekomendacijos ir k.t.

‹ Grįžti