fbpx

Atliko praktiką ir pasiliko. Jaunesniojo IT inžinieriaus Lauryno istorija.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais GoIT kolektyvas pasipildo bent keliais naujais nariais. Kasmet į mūsų gretas įsilieja jauni, ambicingi praktiką atlikti į įmonę atėję IT specialistai. Manome, kad tai vienas efektyviausių būdų auginti patikimą profesionalų komandą.

Bandydami išsiaiškinti, kodėl studentai pasirenka GoIT, kalbiname mūsų IT specialistą Lauryną, kuris savo stažuotei pasirinko mūsų įmonę net du kartus.

Nors praktikos pradžioje Laurynas ir jautėsi šiek tiek naujokas, kolektyvas liūdėti neleido. Ilgainiui Lauryno kompetencija IT inžinieriaus pozicijoje smarkiai išaugo ir didžiąją dalį deleguojamų darbų jis jau pajėgia atlikti pats, be kolegų pagalbos. O tai –  nemenkas pasiekimas!

„Tik atėjęs nežinojau, ko tikėtis, tačiau jau nuo pat pirmų dienų supratau, kad čia laikas neprailgs. Nuolat gaudavau vis naujas užduotis. Ypač motyvavo stengtis rodomas pasitikėjimas. Iš pradžių bijojau, kad kai kurių darbų nepajėgsiu atlikti, bet kolegos geranoriškai padėdavo visais klausimais. Baimės ar nepatogumo jausmai praktikos metu greitai išgaravo“ – dalinasi Laurynas.

GoIT kviečia studentus atlikti praktiką įmonėje bent kelis kartus į metus. Tai laikas, skirtas abiem pusėms susipažinti, įvertinti vienas kitą. GoIT siūlo plataus profilio kompetenciją ir ilgamečių IT profesionalų komandą, todėl praktikantams – tai profesinio augimo vieta. Tuo tarpu pastarieji, savo ruožtu, prisideda šviežiomis mintimis, netipišku moderniu mąstymu, kas įmonei priduoda jaunatviško maksimalizmo ir nuolat palaiko tobulėjimo variklį įjungtą.

 

Jei planas nesuveikia, keisk planą, tačiau niekuomet neišsižadėk tikslų!

 

Stiprus noras siekti profesinio tobulėjimo ir pildyti žinių bagažą, stebint nemonotonišką ir įvairių užduočių kupiną GoIT specialistų darbą, paskatino Lauryną net kelis metus iš eilės pasirinko GoIT kaip savo praktikos vietą. Šis sprendimas vėliau virto galimybe prisijungti prie komandos ir papildyti Jaunesniųjų inžinierių gretas.

„Darbo eigoje susiduriu su vis naujais iššūkiais, kuriuos sprendžiant jaučiu, kaip auga mano žinios. Motyvuoja nuolatinis kolegų palaikymas, jaučiu stiprią komanda užnugary bei vadovybę, kuri suteikia mums galimybę augti. O tai ir yra ta vieta, kurioje norėtųsi pradėti savo darbinę karjerą”, – pagrindinius motyvus dirbti GoIT vardija jaunasis specialistas.

GoIT ofise turime užrašą ant sienos, kurį pasiūlė vienas mūsų darbuotojų. Tikriausiai, tai atspindi ir mūsų kompanijos filosofiją: If the plan does not work change the plan but never the goal.

Nors mes ir nesiveržiame tapti jauno žmogaus gyvenimo tikslu, visgi smagu, jeigu bent neilgame studijų etape tokiu būname. O buvimas planu, kurio Laurynas nepakeitė, siekdamas savo gyvenimo tikslų, ir pasirinko mus kaip savo kompetencijos tobulėjimo ir augimo vietą – ypač motyvuoja.

Tikime, dar ne vienas praktikantas ras savo vietą tarp mūsų ir aktyviai prisidės prie GoIT komandos augimo!

‹ Grįžti