fbpx

Apie mus

about-us-banner

UAB „GoIT“ yra patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti įvairiapusius IT sprendimus verslui. Profesionali mūsų komanda gali didžiuotis prisidėjusi prie klientų sklandaus IT ūkio veikimo, o modernių sprendimų ir lankstaus požiūrio dėka įgyvendinome ne vieną sėkmingą IT projektą.

Per dešimt metų pažinome IT rinkos ypatumus, supratome verslo segmento poreikius, o tai mums  leido suformuoti tokias paslaugas, kurios dirba verslui. Mums svarbu užtikrinti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, išlaikant aukštą aptarnavimo lygį.

 

Mūsų vizija – tapti ilgalaikiais ir patikimais IT partneriais, įgyvendinant kokybiškus, individualiai Jums skirtus IT sprendimus.


Mūsų sprendimai

Mūsų ilgametė patirtis IT rinkoje ir darbuotojų kvalifikacija leidžia pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus, o bendradarbiavimas su įvairių sektorių kompanijomis garantuoja kokybę ir naudą.

Prieš pateikdami pasiūlymą ypač atkreipiame dėmesį į verslo specifiką ir siūlome bei diegiame tik tai, kas užtikrintų klientams grįžtamąją vertę.


Mūsų klientai

Mūsų klientai – įvairaus profilio Lietuvos ir užsienio kapitalo kompanijos, daugiausia smulkus ir vidutinis verslas: advokatų kontoros, gamintojai, tarptautinės farmacijos ar reklamos agentūros, investicinės grupės bei didieji Lietuvos mažmenininkai.


Mūsų vertybės

Atsakingumas, pagarba, profesionalumas, kokybė, lankstus požiūris į pokyčius, greitas naujovių generavimas – tai pridėtinę vertę turinčios duotybės, kuriomis vadovaujamės bendraudami tarpusavyje, su klientais bei partneriais.


Kodėl verta rinktis mus?

Mes nesupančiojame Jūsų ilgalaikėmis sutartimis – sąlygos atitinkančios Jūsų poreikius.

Esame savo srities specialistai – aukštos kokybės paslaugos gali būti teikiamos tik aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Esame punktualūs – garantuojame, kad visi suderinti darbai ar projektai baigsis suderintu laiku.

Mes esame atsakingi – prisiimame atsakomybę už kiekvieną incidentą/problemą.

Mes kuriame ilgalaikius santykius – kliento ir partnerio pasitikėjimas ugdomas išlaikant aukštą aptarnavimo lygį, lanksčiai prisitaikant prie individualių kliento poreikių.

Mes pripažįstame, kad žinios yra galia – todėl niekad neatsiliekame nuo naujovių ir stebime rinką.

Mes investuojame į darbuotojų mokymą – siekdami išlaikyti aukštą paslaugų lygį, negailime laiko ir pinigų.

 

Dirbame taip, kad technologijos tarnautų Jums!