fbpx
2017-02-14

Kompiuterių priežiūros paslaugos privalumai – kokie jie?

Pasirinkę savo partneriais mus, ne tik sudarysite kompiuterių priežiūros sutartį palankiausiomis sąlygomis, tačiau ir įgysite visą Jums dirbti pasiruošusių profesionalų komandą, kuri skubės padėti bet kuriuo paros metu. Palaikydami glaudų ryšį su Jūsų įmonės IT priežiūros vadovu, būsite nuolat informuojame apie reikiamus pakeitimus ar pastebėtus nesklandumus. Na, o pastarasis niekada nepradės darbų neišanalizavęs naujojo kliento poreikių, jo veiklos specifikos ir poreikių. Mūsų siūloma kompiuterių priežiūra – tai galimybė pasinerti į verslą ir rūpintis jo plėtra, užuot ieškojus galimybių, kaip užtikrinti sklandų įmonės įrenginių veikimą.

Kompiuterių priežiūra – patogumas ar būtinybė

Kompiuteris – įrenginys, be kurio veikiausiai nė vienas nebegalėtų įsivaizduoti ne tik savo kasdienybės, bet ir darbo. Tai jau seniai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, priemone, kuri naudojama ir bendrauti, ir įvairias užduotis atlikti. Kompiuteriai ir kitos išmaniosios technologijos lengvina ir spartina daugelį procesų, tačiau kad jie taptų pagalbininku, o ne atvirkščiai, labai svarbus vienas dalykas – tinkama ir profesionali jų priežiūra. Pastaroji reikalauja ne tik laiko, bet ir žinių – technologijos tampa vis modernesnės, todėl išmanyti jų priežiūros subtilybes nėra taip paprasta. Kompiuterių priežiūra taip pat ne išimtis. Prastai prižiūrimi įrenginiai pradeda prastai ir funkcionuoti, dėl to kyla nesklandumų, gali sutrikti ar būti visiškai sustabdytas įmonės darbas. Todėl kur kas paprastesnis sprendimas – patikėti šį darbą specialistams, juk akivaizdu, kad tai tikrai ne vien patogumas, bet ir būtinybė. Tokiu atveju kyla tik vienas klausimas – kaip atliekama kompiuterių priežiūra?

Kompiuterių priežiūros paslaugos: kaip ir kas atliekama

Nusprendus užsisakyti kompiuterių priežiūros paslaugas, klientams neretai kyla klausimas, kaip ir kas bus atliekama sudarius sutartį, ar tikrai verta pasitikėti viena ar kita įmone. Žinoma, į paskutinį klausimą atsakyti sunku, nes užtikrinti, kad visi specialistai iš tikrųjų yra specialistai – vargu ar įmanoma. Tačiau dėl mūsų įmonės teikiamų paslaugų visada galite būti ramūs – garantuojame, kad kompiuterių priežiūra atliekama profesionaliai. Be to, savo klientams siūlome gana platų paketą, kuriame yra visos paslaugos, kokių tik gali prireikti kompiuterizuotoje vietoje dirbantiesiems.

Kaip viską atliekame. Visus mums patikėtus darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai. Rūpinamės klientų komfortu, todėl siekiame užtikrinti, kad jiems teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius kokybės standartus, kad įmonės darbuotojai visada galėtų naudotis patogiai valdomais ir sklandžiai veikiančiais įrenginiais. Kas atliekama. Pasirinkus mus, kiekvienam klientui yra paskiriamas būtent jo užsakymu besirūpinantis IT vadovas. Pastarasis yra atsakingas, kad darbai vyktų laiku ir tiksliai taip, kaip numatyta. Prisitaikome prie kliento poreikių, todėl visada galime pasiūlyti būtent jam reikalingus ir naudingus sprendimus. Esame pasirengę patarti – teikiame konsultacijas visais su IT susijusiais klausimais. Padedame darbuotojams atrasti patogiausią būdą naudotis įdiegtomis technologijomis, atnaujintais įrenginiais, pasirūpiname ne tik kompiuterių priežiūra, tačiau ir tinkamu kitų įrenginių veikimu, pavyzdžiui, spausdintuvų ar skenavimo aparatų. Siūlome galimybę iškilusias problemas spręsti akimirksniu, nes visas IT paslaugas galime teikti nuotoliniu būdu, tai reiškia, prisijungti prie įmonės įrenginių per atstumą. Be to, jei tektų susidurti su išties didele problema – galime pasiūlyti pakaitinių įrenginių, taigi Jums neteks nerimauti, kad nėra galimybių laiku atlikti numatytus darbus bei jų atidėlioti.

Kompiuterių priežiūra – tai ne tik jų techninė būklė. Labai svarbu pasirūpinti ir antivirusinėmis programomis, naujomis operacinėmis sistemomis, jų diegimu ir kitais dalykais, kuriuos sutvarkyti įsipareigojame taip pat profesionaliai.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies