fbpx
2017-02-14

Kompiuterių priežiūros paslaugos privalumai – kokie jie?

Pasirinkę savo partneriais mus, ne tik sudarysite kompiuterių priežiūros sutartį palankiausiomis sąlygomis, tačiau ir įgysite visą Jums dirbti pasiruošusių profesionalų komandą, kuri skubės padėti bet kuriuo paros metu. Palaikydami glaudų ryšį su Jūsų įmonės kompiuterių priežiūros vadovu, būsite nuolat informuojame apie reikiamus pakeitimus ar pastebėtus nesklandumus. Na, o pastarasis niekada nepradės darbų neišanalizavęs naujojo kliento poreikių, jo veiklos specifikos ir poreikių. Mūsų siūloma kompiuterių priežiūra – tai galimybė pasinerti į verslą ir rūpintis jo plėtra, užuot ieškojus galimybių, kaip užtikrinti sklandų įmonės įrenginių veikimą.

Kompiuterių priežiūra – patogumas ar būtinybė

Kompiuteris – įrenginys, be kurio veikiausiai nė vienas nebegalėtų įsivaizduoti ne tik savo kasdienybės, bet ir darbo. Tai jau seniai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, priemone, kuri naudojama ir bendrauti, ir įvairias užduotis atlikti. Kompiuteriai ir kitos išmaniosios technologijos lengvina ir spartina daugelį procesų, tačiau kad jie taptų pagalbininku, o ne atvirkščiai, labai svarbus vienas dalykas – tinkama ir profesionali jų priežiūra. Pastaroji reikalauja ne tik laiko, bet ir žinių – technologijos tampa vis modernesnės, todėl išmanyti jų priežiūros subtilybes nėra taip paprasta. Kompiuterių priežiūra taip pat ne išimtis. Prastai prižiūrimi įrenginiai pradeda prastai ir funkcionuoti, dėl to kyla nesklandumų, gali sutrikti ar būti visiškai sustabdytas įmonės darbas. Todėl kur kas paprastesnis sprendimas – patikėti šį darbą specialistams, juk akivaizdu, kad tai tikrai ne vien patogumas, bet ir būtinybė. Tokiu atveju kyla tik vienas klausimas – kaip atliekama kompiuterių priežiūra?

Kompiuterių priežiūros paslaugos: kaip ir kas atliekama

Nusprendus užsisakyti kompiuterių priežiūros paslaugas, klientams neretai kyla klausimas, kaip ir kas bus atliekama sudarius sutartį, ar tikrai verta pasitikėti viena ar kita įmone. Žinoma, į paskutinį klausimą atsakyti sunku, nes užtikrinti, kad visi specialistai iš tikrųjų yra specialistai – vargu ar įmanoma. Tačiau dėl mūsų įmonės teikiamų paslaugų visada galite būti ramūs – garantuojame, kad kompiuterių priežiūra atliekama profesionaliai. Be to, savo klientams siūlome gana platų paketą, kuriame yra visos paslaugos, kokių tik gali prireikti kompiuterizuotoje vietoje dirbantiesiems.

Kaip viską atliekame. Visus mums patikėtus darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai. Rūpinamės klientų komfortu, todėl siekiame užtikrinti, kad jiems teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius kokybės standartus, kad įmonės darbuotojai visada galėtų naudotis patogiai valdomais ir sklandžiai veikiančiais įrenginiais. Kas atliekama. Pasirinkus mus, kiekvienam klientui yra paskiriamas būtent jo užsakymu besirūpinantis IT vadovas. Pastarasis yra atsakingas, kad darbai vyktų laiku ir tiksliai taip, kaip numatyta. Prisitaikome prie kliento poreikių, todėl visada galime pasiūlyti būtent jam reikalingus ir naudingus sprendimus. Esame pasirengę patarti – teikiame konsultacijas visais su IT susijusiais klausimais. Padedame darbuotojams atrasti patogiausią būdą naudotis įdiegtomis technologijomis, atnaujintais įrenginiais, pasirūpiname ne tik kompiuterių priežiūra, tačiau ir tinkamu kitų įrenginių veikimu, pavyzdžiui, spausdintuvų ar skenavimo aparatų. Siūlome galimybę iškilusias problemas spręsti akimirksniu, nes visas IT paslaugas galime teikti nuotoliniu būdu, tai reiškia, prisijungti prie įmonės įrenginių per atstumą. Be to, jei tektų susidurti su išties didele problema – galime pasiūlyti pakaitinių įrenginių, taigi Jums neteks nerimauti, kad nėra galimybių laiku atlikti numatytus darbus bei jų atidėlioti.

Kompiuterių priežiūra – tai ne tik jų techninė būklė. Labai svarbu pasirūpinti ir antivirusinėmis programomis, naujomis operacinėmis sistemomis, jų diegimu ir kitais dalykais, kuriuos sutvarkyti įsipareigojame taip pat profesionaliai.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2022 04 22
DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmia...

Skaityti
2022 03 30
„N-Able“ – nepakeičiamas įrankis efektyviai IT sistemų priežiūrai

Pastebime, kad su hibridinių darbo aplinkų evoliucija auga  skaitmeni...

Skaityti
2022 03 15
„GoIT“ atsinaujina – praneša apie brandą ir novatorišką požiūrį į IT

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2022 02 24
„BIOK LAB“ įvertino „GoIT“ už reikšmingą IT indėlį

„BIOK LAB“ įvertino „GoIT“ kompetenciją ir reikšmingą IT indėlį kosme...

Skaityti
2021 12 10
Apie ką verta pagalvoti kai planuojate IT strategiją ateinantiems metams

Pavyzdžiui apie tai, kad IT yra sparčiausiai evoliucionuojanti ir bes...

Skaityti
2021 11 16
Iš Kibernetinio saugumo mokymų – saugaus elektroninio pašto vadovas

Visai neseniai, spalio mėnesį, NKSC pranešė apie itin išaugusį kibern...

Skaityti
2021 10 25
Kaip įrangos tiekėjai padeda sukurti efektyvesnę darbo aplinką?

Įrengiant naujas ar optimizuojant esamas kompiuterizuotas darbo vieta...

Skaityti
2021 10 15
Aktualiausios verslo klaidos, iki šiol keliančios grėsmę įmonės duomenų saugumui

Pagal Europolo pateikiamą kibernetinio saugumo statistiką Covid-19 pa...

Skaityti
2021 10 01
„N-Able“ įvertino GoIT komandą už reikšmingą indėlį į verslo augimą Lietuvoje

Vos prieš keletą metų kartu su kitomis IT ūkio priežiūros paslaugas t...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies