fbpx
2017-02-15

Kokios yra IT ūkio priežiūros paslaugų teikimo sąlygos?

IT ūkio priežiūra yra tęstinis procesas, kurio metu su kiekvienu klientu kontaktą palaiko paskirtas IT ūkio priežiūros vadovas. Pastarasis, pirmiausia, dar prieš pradedant darbus ir priimant bet kokius IT sprendimus, nuodugniai išanalizuoja įmonės veiklą, susipažįsta su darbo principais, kliento ir jo darbuotojų poreikiais, informacijos srautais. Pataria ir rekomenduoja, ką ir kur būtų galima pakeisti, kad pavyktų optimizuoti darbą, užtikrinti dar spartesnį rezultatą.

Atidžiai susipažinus su esama situacija ir detaliai su klientu aptarus darbų planą, pradedama IT ūkio priežiūra. Jei įmonėje jau taikomi gana modernūs, poreikius atitinkantys sprendimai ir jų keisti nereikia – tiesiog siekiama maksimaliai išnaudoti jų galimybes.

IT ūkio priežiūrą atliekantys specialistai pasirūpina ne tik sklandžiu technikos veikimu, tačiau ir inovatyviomis programos, jų diegimu, supažindinimu su naudojimosi specifika. Sudarius sutartį su specialistais, daugiau neteks rūpintis ir nerimauti, ar pavyks išlaikyti nepriekaištingą IT ūkio būklę, nes viskuo bus pasirūpinta už Jus. Be to, visa tai – už mėnesinį mokestį. Atlyginimas – vienas, Jums dirbančių savo srities profesionalų – daug.

IT ūkio priežiūra – kas tai ir kam to reikia

Internetas, kompiuteriai ir panašios ryšio bei darbo priemonės jau kurį laiką yra tapusios neatsiejama kasdienybės dalimi. Žinoma, naudojantis jomis viskas vyksta kur kas paprasčiau ir greičiau – ne problema pasiekti kitą žmogų net už daugybės kilometrų ar operatyviai atlikti užduotis, kurios įprastu būdu pareikalautų gerokai daugiau laiko. Technologijų pažanga mėgaujamasi tiek namuose, tiek ir darbe. Pastarųjų teikiamos galimybės verslininkams ypač aktualios, todėl įmonių vadovai siekia neatsilikti ir savo darbuotojų kompiuteriuose diegti pačius moderniausius sprendimus. Tai, žinoma, būtina, antraip nepavyktų užtikrinti efektyvaus darbo proceso, tačiau ne mažiau būtina ir visų šių gėrybių priežiūra, trumpiau tariant – viso IT ūkio priežiūra. IT ūkis – gana plati ir daug apimanti sąvoka, kurioje telpa ne tik visi anksčiau išvardyti dalykai, tačiau ir dar daugiau: įvairios programos ir sistemos, technika, jų diegimas, priežiūra, elektroninis paštas, serverių ir juose esančių duomenų apsauga bei dar daug kitų kiekvienam verslui svarbių dalykų. IT ūkio priežiūra – tai išskirtinis dėmesys kiekvienam iš šių objektų, tai garantas, kad visos sistemos ir įrenginiai funkcionuos be trikdžių, o tai reiškia, kad IT ūkio priežiūra – sklandaus ir efektyvaus darbo garantas, galimybė išvengti papildomų nuostolių ir investicijų ten, kur buvo galima sutaupyti. Kiekvienas sėkmingai savo veiklą vykdyti ir plėsti norinti verslas turi pasirūpinti tinkama IT ūkio priežiūra, kurią patikėti, neabejotinai, derėtų profesionalams.

Kodėl IT ūkio priežiūrą reikia patikėti specialistams

IT sprendimų ir tinkamo jų parinkimo svarba verslui – akivaizdi (nuo to priklauso ne tik darbo našumas, tačiau ir svarbiausios informacijos saugumas), todėl rizikuoti tikrai neverta. Tik patikėję IT ūkio priežiūrą specialistams, galėsite būti ramūs, kad viskas atliekama tinkamai, kad neteks susidurti su didžiulėmis problemomis, o iškilus nesklandumams – visada gausite operatyvų ir profesionalų patarimą. Bandymai atlikti šią priežiūrą ir visų sistemų kontrolę, žinoma, gali būti sėkmingi, tačiau praradus dalį duomenų ar per vėlai pastebėjus rimtus gedimus, žala gali būti kur kas didesnė, nei būtų tekę skirti lėšų, kad pavyktų viso to išvengti. Na, o neretais atvejais, tinkamai IT ūkio priežiūrai atlikti stinga ir žinių. Priešingai nei pasirinkus specialistų paslaugas, kurios pasiekiamos visada, kai tik jų prireikia.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2022 04 22
DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmia...

Skaityti
2022 03 30
„N-Able“ – nepakeičiamas įrankis efektyviai IT sistemų priežiūrai

Pastebime, kad su hibridinių darbo aplinkų evoliucija auga  skaitmeni...

Skaityti
2022 03 15
„GoIT“ atsinaujina – praneša apie brandą ir novatorišką požiūrį į IT

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2022 02 24
„BIOK LAB“ įvertino „GoIT“ už reikšmingą IT indėlį

„BIOK LAB“ įvertino „GoIT“ kompetenciją ir reikšmingą IT indėlį kosme...

Skaityti
2021 12 10
Apie ką verta pagalvoti kai planuojate IT strategiją ateinantiems metams

Pavyzdžiui apie tai, kad IT yra sparčiausiai evoliucionuojanti ir bes...

Skaityti
2021 11 16
Iš Kibernetinio saugumo mokymų – saugaus elektroninio pašto vadovas

Visai neseniai, spalio mėnesį, NKSC pranešė apie itin išaugusį kibern...

Skaityti
2021 10 25
Kaip įrangos tiekėjai padeda sukurti efektyvesnę darbo aplinką?

Įrengiant naujas ar optimizuojant esamas kompiuterizuotas darbo vieta...

Skaityti
2021 10 15
Aktualiausios verslo klaidos, iki šiol keliančios grėsmę įmonės duomenų saugumui

Pagal Europolo pateikiamą kibernetinio saugumo statistiką Covid-19 pa...

Skaityti
2021 10 01
„N-Able“ įvertino GoIT komandą už reikšmingą indėlį į verslo augimą Lietuvoje

Vos prieš keletą metų kartu su kitomis IT ūkio priežiūros paslaugas t...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies