fbpx
2017-02-15

Kokios yra IT ūkio priežiūros paslaugų teikimo sąlygos?

IT ūkio priežiūra yra tęstinis procesas, kurio metu su kiekvienu klientu kontaktą palaiko paskirtas IT ūkio priežiūros vadovas. Pastarasis, pirmiausia, dar prieš pradedant darbus ir priimant bet kokius IT sprendimus, nuodugniai išanalizuoja įmonės veiklą, susipažįsta su darbo principais, kliento ir jo darbuotojų poreikiais, informacijos srautais. Pataria ir rekomenduoja, ką ir kur būtų galima pakeisti, kad pavyktų optimizuoti darbą, užtikrinti dar spartesnį rezultatą.

Atidžiai susipažinus su esama situacija ir detaliai su klientu aptarus darbų planą, pradedama IT ūkio priežiūra. Jei įmonėje jau taikomi gana modernūs, poreikius atitinkantys sprendimai ir jų keisti nereikia – tiesiog siekiama maksimaliai išnaudoti jų galimybes.

IT ūkio priežiūrą atliekantys specialistai pasirūpina ne tik sklandžiu technikos veikimu, tačiau ir inovatyviomis programos, jų diegimu, supažindinimu su naudojimosi specifika. Sudarius sutartį su specialistais, daugiau neteks rūpintis ir nerimauti, ar pavyks išlaikyti nepriekaištingą IT ūkio būklę, nes viskuo bus pasirūpinta už Jus. Be to, visa tai – už mėnesinį mokestį. Atlyginimas – vienas, Jums dirbančių savo srities profesionalų – daug.

IT ūkio priežiūra – kas tai ir kam to reikia

Internetas, kompiuteriai ir panašios ryšio bei darbo priemonės jau kurį laiką yra tapusios neatsiejama kasdienybės dalimi. Žinoma, naudojantis jomis viskas vyksta kur kas paprasčiau ir greičiau – ne problema pasiekti kitą žmogų net už daugybės kilometrų ar operatyviai atlikti užduotis, kurios įprastu būdu pareikalautų gerokai daugiau laiko. Technologijų pažanga mėgaujamasi tiek namuose, tiek ir darbe. Pastarųjų teikiamos galimybės verslininkams ypač aktualios, todėl įmonių vadovai siekia neatsilikti ir savo darbuotojų kompiuteriuose diegti pačius moderniausius sprendimus. Tai, žinoma, būtina, antraip nepavyktų užtikrinti efektyvaus darbo proceso, tačiau ne mažiau būtina ir visų šių gėrybių priežiūra, trumpiau tariant – viso IT ūkio priežiūra. IT ūkis – gana plati ir daug apimanti sąvoka, kurioje telpa ne tik visi anksčiau išvardyti dalykai, tačiau ir dar daugiau: įvairios programos ir sistemos, technika, jų diegimas, priežiūra, elektroninis paštas, serverių ir juose esančių duomenų apsauga bei dar daug kitų kiekvienam verslui svarbių dalykų. IT ūkio priežiūra – tai išskirtinis dėmesys kiekvienam iš šių objektų, tai garantas, kad visos sistemos ir įrenginiai funkcionuos be trikdžių, o tai reiškia, kad IT ūkio priežiūra – sklandaus ir efektyvaus darbo garantas, galimybė išvengti papildomų nuostolių ir investicijų ten, kur buvo galima sutaupyti. Kiekvienas sėkmingai savo veiklą vykdyti ir plėsti norinti verslas turi pasirūpinti tinkama IT ūkio priežiūra, kurią patikėti, neabejotinai, derėtų profesionalams.

Kodėl IT ūkio priežiūrą reikia patikėti specialistams

IT sprendimų ir tinkamo jų parinkimo svarba verslui – akivaizdi (nuo to priklauso ne tik darbo našumas, tačiau ir svarbiausios informacijos saugumas), todėl rizikuoti tikrai neverta. Tik patikėję IT ūkio priežiūrą specialistams, galėsite būti ramūs, kad viskas atliekama tinkamai, kad neteks susidurti su didžiulėmis problemomis, o iškilus nesklandumams – visada gausite operatyvų ir profesionalų patarimą. Bandymai atlikti šią priežiūrą ir visų sistemų kontrolę, žinoma, gali būti sėkmingi, tačiau praradus dalį duomenų ar per vėlai pastebėjus rimtus gedimus, žala gali būti kur kas didesnė, nei būtų tekę skirti lėšų, kad pavyktų viso to išvengti. Na, o neretais atvejais, tinkamai IT ūkio priežiūrai atlikti stinga ir žinių. Priešingai nei pasirinkus specialistų paslaugas, kurios pasiekiamos visada, kai tik jų prireikia.

Visos naujienos
Kitos naujienos
kaip isvalyti kompiuteri
2024 05 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies