fbpx
2017-06-16

Investicija, taupanti įmonės išlaidas

Technologijos amžiuje, kai visomis priemonėmis siekiama turėti saugią, produktyvią, optimaliai veikiančią IT infrastruktūrą, kuri padėtų pilnai išnaudoti esamus įmonės resursus ir juos optimizuojant, pasiekti efektyvesnius rezultatus  – kiekvieno vadovo siekiamybė, tačiau dažnas susiduria su kliūtimis: brangia technine bei programine įranga, nuolatine rizika dėl duomenų saugumo, jų praradimo, IT resursų apkrovimo bei neplanuotų investicijų į IT priežiūrą. Išgirdę sąvoką „Debesų kompiuterija“ (angl. Cloud computing), kurios tikslus apibrėžimas skamba kaip: „Debesų kompiuterija yra modelis, kuris leidžia visur, patogiai, pagal poreikį per tinklo prieigą naudotis bendrais kompiuteriniais ištekliais, tuos išteklius valdant su minimaliu paslaugų tiekėjo įsikišimu“, ne iš karto suvokiame, kad tai – puikiausias raktas į sėkmingą IT aplinkos modelį.

Šiandien verslo organizacijoms nebereikia kurti savo IT infrastruktūros, kurią sudaro kompiuterinė, programinė įranga ir duomenų bazės. Įmonei reikalingus IT išteklius jos gali gauti iš trečiųjų šalių, debesų kompiuterijos pagalba. Programos, kurių nereikia įdiegti į kompiuterį, kurioms pasiekti reikalingas tik interneto ryšys – optimaliai verslui pritaikytas sprendimas. Kompiuteriniai debesys – tai techninės ir programinės įrangos visuma teikiama internetu, kuriai reikalingi IT ištekliai (aparatinė įranga, programinės įrangos licencijos) yra pateikiami kaip paslauga iš duomenų centro, veikiančio debesų kompiuterijos principais.

Privalumai ir naudos

Kiekviena įmonė, besinaudojanti debesų kompiuterijos sprendimais, gali džiaugtis mažesnėmis išlaidomis IT infrastruktūrai. Ši paslauga užtikrina aukštą duomenų apsaugojimo rodiklį, tad netenka jaudintis dėl rizikos prarasti duomenis, galima dirbti saugiai iš bet kurios pasaulio vietos, turint prieigą prie interneto. Nereikia rūpintis serverių, atsarginių kopijų, antivirusinių programų klausimais, programinės įrangos atnaujinimais – tai šios paslaugos dalis. Taigi, debesų kompiuterija suteikia galimybę naudotis moderniausiais IT aplinkos sprendimais, išvengiant didelių investicijų ir rūpesčių.

Debesų kompiuterijos teikiama nauda įmonėms yra neabejotina – patogi prieiga, mobilumas, sutaupytos lėšos. Ir nenuostabu, kad skaičius įmonių, besinaudojančių šia technologija, sparčiai auga.


Vertės, gaunamos naudojantis Cloud paslaugomis

Ženkliai sumažėja išlaidos, susijusios su įrangos keitimu ir programinės įrangos atnaujinimu bei jų priežiūra;
Visi verslo duomenys talpinami duomenų centre, kuris užtikrina optimalų saugumą;
Darbuotojai gali dirbti saugiai iš bet kurios pasaulio vietos, turėdami prieigą prie interneto;
Nereikia rūpintis serverių, atsarginių kopijų, antivirusinių programų klausimais;
Pateikiami programinės įrangos, naujausių technologijų galimybės ir atnaujinimai;
Pagal individualius poreikius suderintas paslaugų paketas, įtraukiant tik tas funkcijas, kurios reikalingos Jūsų užduočių įgyvendinimui.


„GoIT“ debesų kompiuterija

Dabartiniame technologijų amžiuje verslo rinka yra dinamiška ir kupina naujovių, todėl norint maksimaliai efektyviai išnaudoti kiekvieną darbo minutę, įmonėms siūloma IT resursus nuomotis kaip paslaugą. „GoIT“ siūlo virtualių serverių paslauga paremtus sprendimus: elektroninio pašto, virtualios darbo vietos, resursų nuomos.

„Įmonėms, kurios visada nori žengti kartu su technologijomis, o galbūt, net vienu žingsniu lenkti kitas įmones, siūlome išskirtinę vertę IT infrastruktūrai turinčias paslaugas, užtikrinančias optimaliai saugų klientų duomenų kaupimą ir saugojimą profesionalų prižiūrimoje duomenų centro infrastruktūroje“ – sako ilgametę darbo patirtį turintis IT specialistas Viačeslavas.

Visi klientui reikalingi IT ištekliai (aparatinė įranga, programinės įrangos licencijos) yra pateikiami kaip paslauga iš aukščiausio lygio sertifikuoto, vieno iš patikimiausių duomenų centrų Europoje – „Tier 3“. Patikimas „GoIT“ DC paslaugos vartotojui užtikrina nenutrūkstamą darbą, apsaugą bei privatumą, duomenų atstatymą iš kasdien daromų rezervinių kopijų bei suderinamumą su visomis populiariausiomis duomenų bazėmis.

Taigi, sparčiai tobulėjant informacinėms technologijoms, IT infrastruktūra reikalauja nuolatinio dėmesio ir investicijų. Debesų kompiuterijos sprendimų naudingumas – neabejotinas. Net ir be didelių investicijų, IT ūkis gali būti nuosekliai vystomas, visi resursai ir galimybės pilnai išnaudojami, o profesionalios priežiūros dėka ne tik sumažinamos IT infrastruktūrai skiriamos išlaidos, bet ir pakeliamas įmonės našumo ir pelningumo lygis. Ar tai ne motyvuojantis akstinas pradėti naudotis pažangiomis debesų kompiuterija paremtomis paslaugomis?

Visos naujienos
Kitos naujienos
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 02 14
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
2022 11 18
„GoIT“ užtikrins efektyvesnę klientų IT ūkio priežiūrą su nauju RMM sprendimu

„GoIT“ siekdama pasiūlyti klientams kuo efektyvesnius sprendimus vers...

Skaityti
2022 11 09
Kibernetinio saugumo mokymai verslui – nuo saugių slaptažodžių iki 2FA

Skaičiuojama, kad kiekvieną minutę kibernetiniai nusikaltėliai visame...

Skaityti
2022 10 17
Sėkmingas AB „VIAMATIKA“ IT procesų modernizavimas: greičiau, paprasčiau, efektyviau

Akcinės bendrovės „VIAMATIKA“ veikloje nestinga iššūkių. Bendrovės ...

Skaityti
2022 10 11
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai iš praktinės pusės

Visai neseniai dalinomės sėkmingu atsarginių kopijų (backup) strategi...

Skaityti
2022 09 08
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai sėkmingam „backup‘inimui“

Duomenų praradimas – bene blogiausia patirtis, kurią nors kartą savo ...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies