fbpx
2017-06-16

Investicija, taupanti įmonės išlaidas

Technologijos amžiuje, kai visomis priemonėmis siekiama turėti saugią, produktyvią, optimaliai veikiančią IT infrastruktūrą, kuri padėtų pilnai išnaudoti esamus įmonės resursus ir juos optimizuojant, pasiekti efektyvesnius rezultatus  – kiekvieno vadovo siekiamybė, tačiau dažnas susiduria su kliūtimis: brangia technine bei programine įranga, nuolatine rizika dėl duomenų saugumo, jų praradimo, IT resursų apkrovimo bei neplanuotų investicijų į IT priežiūrą. Išgirdę sąvoką „Debesų kompiuterija“ (angl. Cloud computing), kurios tikslus apibrėžimas skamba kaip: „Debesų kompiuterija yra modelis, kuris leidžia visur, patogiai, pagal poreikį per tinklo prieigą naudotis bendrais kompiuteriniais ištekliais, tuos išteklius valdant su minimaliu paslaugų tiekėjo įsikišimu“, ne iš karto suvokiame, kad tai – puikiausias raktas į sėkmingą IT aplinkos modelį.

Šiandien verslo organizacijoms nebereikia kurti savo IT infrastruktūros, kurią sudaro kompiuterinė, programinė įranga ir duomenų bazės. Įmonei reikalingus IT išteklius jos gali gauti iš trečiųjų šalių, debesų kompiuterijos pagalba. Programos, kurių nereikia įdiegti į kompiuterį, kurioms pasiekti reikalingas tik interneto ryšys – optimaliai verslui pritaikytas sprendimas. Kompiuteriniai debesys – tai techninės ir programinės įrangos visuma teikiama internetu, kuriai reikalingi IT ištekliai (aparatinė įranga, programinės įrangos licencijos) yra pateikiami kaip paslauga iš duomenų centro, veikiančio debesų kompiuterijos principais.

Privalumai ir naudos

Kiekviena įmonė, besinaudojanti debesų kompiuterijos sprendimais, gali džiaugtis mažesnėmis išlaidomis IT infrastruktūrai. Ši paslauga užtikrina aukštą duomenų apsaugojimo rodiklį, tad netenka jaudintis dėl rizikos prarasti duomenis, galima dirbti saugiai iš bet kurios pasaulio vietos, turint prieigą prie interneto. Nereikia rūpintis serverių, atsarginių kopijų, antivirusinių programų klausimais, programinės įrangos atnaujinimais – tai šios paslaugos dalis. Taigi, debesų kompiuterija suteikia galimybę naudotis moderniausiais IT aplinkos sprendimais, išvengiant didelių investicijų ir rūpesčių.

Debesų kompiuterijos teikiama nauda įmonėms yra neabejotina – patogi prieiga, mobilumas, sutaupytos lėšos. Ir nenuostabu, kad skaičius įmonių, besinaudojančių šia technologija, sparčiai auga.


Vertės, gaunamos naudojantis Cloud paslaugomis

Ženkliai sumažėja išlaidos, susijusios su įrangos keitimu ir programinės įrangos atnaujinimu bei jų priežiūra;
Visi verslo duomenys talpinami duomenų centre, kuris užtikrina optimalų saugumą;
Darbuotojai gali dirbti saugiai iš bet kurios pasaulio vietos, turėdami prieigą prie interneto;
Nereikia rūpintis serverių, atsarginių kopijų, antivirusinių programų klausimais;
Pateikiami programinės įrangos, naujausių technologijų galimybės ir atnaujinimai;
Pagal individualius poreikius suderintas paslaugų paketas, įtraukiant tik tas funkcijas, kurios reikalingos Jūsų užduočių įgyvendinimui.


„GoIT“ debesų kompiuterija

Dabartiniame technologijų amžiuje verslo rinka yra dinamiška ir kupina naujovių, todėl norint maksimaliai efektyviai išnaudoti kiekvieną darbo minutę, įmonėms siūloma IT resursus nuomotis kaip paslaugą. „GoIT“ siūlo virtualių serverių paslauga paremtus sprendimus: elektroninio pašto, virtualios darbo vietos, resursų nuomos (skaityti plačiau…).

„Įmonėms, kurios visada nori žengti kartu su technologijomis, o galbūt, net vienu žingsniu lenkti kitas įmones, siūlome išskirtinę vertę IT infrastruktūrai turinčias paslaugas, užtikrinančias optimaliai saugų klientų duomenų kaupimą ir saugojimą profesionalų prižiūrimoje duomenų centro infrastruktūroje“ – sako ilgametę darbo patirtį turintis IT specialistas Viačeslavas.

Visi klientui reikalingi IT ištekliai (aparatinė įranga, programinės įrangos licencijos) yra pateikiami kaip paslauga iš aukščiausio lygio sertifikuoto, vieno iš patikimiausių duomenų centrų Europoje – „Tier 3“. Patikimas „GoIT“ DC paslaugos vartotojui užtikrina nenutrūkstamą darbą, apsaugą bei privatumą, duomenų atstatymą iš kasdien daromų rezervinių kopijų bei suderinamumą su visomis populiariausiomis duomenų bazėmis.

Taigi, sparčiai tobulėjant informacinėms technologijoms, IT infrastruktūra reikalauja nuolatinio dėmesio ir investicijų. Debesų kompiuterijos sprendimų naudingumas – neabejotinas. Net ir be didelių investicijų, IT ūkis gali būti nuosekliai vystomas, visi resursai ir galimybės pilnai išnaudojami, o profesionalios priežiūros dėka ne tik sumažinamos IT infrastruktūrai skiriamos išlaidos, bet ir pakeliamas įmonės našumo ir pelningumo lygis. Ar tai ne motyvuojantis akstinas pradėti naudotis pažangiomis debesų kompiuterija paremtomis paslaugomis?

Visos naujienos
Kitos naujienos
2022 09 08
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai sėkmingam „backup‘inimui“

Duomenų praradimas – bene blogiausia patirtis, kurią nors kartą savo ...

Skaityti
2022 08 03
2FA – užtikrintas būdas užbėgti kibernetinėms grėsmėms už akių

Neginčijama, kad šiandieniniame pasaulyje kiekvienos organizacijos ti...

Skaityti
2022 07 08
„BIOK LAB“ IT migracijos užkulisiai: partnerystė, kai laimi visi

2021 m. lapkričio mėnesį, pristigusi vietos plėtrai senosiose patalpo...

Skaityti
2022 07 05
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?

Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, ...

Skaityti
2022 06 13
„Microsoft“ diagnostikos įrankio MSDT apsaugos spraga CVE-2022-30190 (Follina)

Remiantis NKSC pranešimu, „Microsoft“ palaikymo diagnostikos įrankyje...

Skaityti
2022 05 24
„GoIT“ – „Dell Technologies“ auksinis verslo partneris

UAB „GoIT“ yra autorizuotas auksinis DELL partneris Baltijos rinkoje....

Skaityti
2022 04 22
DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmia...

Skaityti
2022 03 30
„N-Able“ – nepakeičiamas įrankis efektyviai IT sistemų priežiūrai

Pastebime, kad su hibridinių darbo aplinkų evoliucija auga  skaitmeni...

Skaityti
2022 03 15
„GoIT“ atsinaujina – praneša apie brandą ir novatorišką požiūrį į IT

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies