fbpx
2022-05-24

„GoIT“ – „Dell Technologies“ auksinis verslo partneris

UAB „GoIT“ yra autorizuotas auksinis DELL partneris Baltijos rinkoje. Laiko patikrinta partnerystė su IT gamintojų lyderiu nuo šiol leidžia mums suteikti dar didesnę vertę mūsų klientams.

„DELL Technologies“ – tai lyderiaujantis duomenų centrų įrangos tiekėjas Baltijos šalyse ir tuo pačiu gamintojas, kuris gali patenkinti praktiškai visus verslo poreikius – nuo mažiausios kompiuterio pelytės iki sudėtingiausių infrastruktūrinių ar debesų kompiuterijos sprendimų.

„Mūsų pagrindinė užduotis – užtikrinti verslo klientų nenutrūkstamą veiklą, todėl turime efektyviai reaguoti ir spręsti įvairius technologinius sutrikimus. Tam turime pasitelkti patikimus partnerius. Būtent tokią partnerystę puoselėjame su ilgalaikiu partneriu „Dell Technologies“. Nuo šių metų „GoIT“ tapo DELL auksiniu partneriu, o tai reiškia galime pasiūlyti savo klientams dar daugiau vertės ir lankstumo“, – teigia Tomas Kirchovas, UAB „GoIT“ vadovas.

Paslaugos kokybę užtikriname per centralizuotai valdomus DELL serviso centrus visose Baltijos šalyse. Turint omeny, kad prižiūrime kritiškai svarbią verslui IT infrastruktūrą, pradedant nuo darbo vietų iki galingų Dell serverių, mūsų Klientai jau spėjo įvertinti siūlomą produkciją dėl išskirtinių aptarnavimo ir garantinių sąlygų. Savo verslo klientams galime suteikti nuo 3 iki 7 m. garantiją DELL produkcijai.

Auksinė vertė mūsų klientams

  • Dirbame tiesiogiai su „Dell Technologies“, o auksinio partnerio statusas suteikia prioritetą aptarnauti „GoIT“ užklausas pirmumo tvarka.
  • Neišsenkamas žinių resursų šaltinis. Prieš siūlant vieną ar kitą DELL sprendimą „GoIT“ specialistai išbando juos patys. Pritaikome savo kompetencija atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.
  • Galime įgyvendinti visus verslo poreikius, kadangi siūlome pilną „Dell Technologies“ produktų krepšelį. Rūpinamės IT ūkiu nuo mažiausios kompiuterio pelytės iki sudėtingiausių infrastruktūrinių sprendimų.

Stebime, kad ypač išaugo poreikis suteikti verslo klientams lanksčias nuotolinio darbo galimybes ir tinkamus įrankius, todėl auga Dell konferencinių liečiamų ekranų, monitorių su vaizdo kameromis ir garsiakalbiais pardavimai. Šioje srityje „Dell Technologies“ turi ilgametę patirtį ir yra pasaulyje pripažintas lyderis. Tuo tarpu „GoIT“, turėdami laiko patikrintą patikimą partnerystę, siūlo skirtingus IT įrangos aptarnavimo paketus – nuo paprasčiausios garantijos darbo dienomis ir valandomis iki kritinių sprendimų, užtikrinančių nenutrūkstamą IT ūkio veiklą.

Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite peržvelgti IT ūkio pirežiūra puslapyje, kur rasite ne tik serverių priežiūros paslaugas, bet ir kitas, susijusias su debesija bei saugumu.

Visos naujienos
Kitos naujienos
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
2023 09 14
Kas naujo IT paslaugų outsourcing’e – komentuoja T. Kirchovas

Remiantis „GoIT“ patirtimi, pastaraisiais metais kibernetinio saugumo...

Skaityti
2023 07 28
GoIT įžvalgos po vizito DELL EMC gamykloje

Duomenų apsauga bei inovacijos technologijų srityje yra bene didžiaus...

Skaityti
2023 07 26
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 04 04
Top 3 GoIT technologinės įžvalgos arba apie ką reikia pagalvoti šiais metais?

Pernai metais Lietuvą ir pasaulį sukrėtė ne vienas kibernetinis nusik...

Skaityti
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies