fbpx
2022-04-22

DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmiausia, juos patys išbandome. Ar tai būtų monitoriai, nešiojami kompiuteriai ar serveriai. Su savo partneriais Lietuvoje apžvelgėme keletą DELL sprendimų, kuriuos vertina mūsų klientai ir ypač namuose dirbantys specialistai.

ALL in One kompaktiškas sprendimas

Tai kompiuteris, monitorius ir stovas viename. Pastebime, kad tokį sprendimą dažniausiai įsigyja tos įmonės, kurioms ypač rūpi darbuotojų sveikata išlaikant aukštą darbo našumą.

Ne paslaptis, kad darbe praleidžiame didžiąją dalį darbo dienos, tad, kuriant ergonomišką darbo vietą, DELL jau pasirūpino darbuotojų sveikatą tausojančia kompiuterine įranga.

Pavyzdžiui, monitoriaus stovai turi aukščio ir pasvirimo kampo reguliavimo funkcijas, o tai leidžia kiekvienam darbuotojui asmeniškai prisitaikyti darbo vietą ir išvengti kaklo ar pečių ligų rizikos.

Verta paminėti ir tai, kad DELL monitoriai turi įdiegtą ,,ComfortView“ vaizdo režimą, jis sumažina ekrano skleidžiamą mėlynos spalvos šviesą, kuri vargina akis ir gali sukelti diskomfortą. Tad ir po ilgos darbo dienos priešais monitorių nejaučiame akių išsausėjimo ar perštėjimo.

Spartėjant verslo skaitmenizacijai, daugelis specialistų renkasi nuotolinį darbą, kas daro tiesioginę įtaką išaugusiems Dell „ALL in One“ įrangos pardavimams.

Dell Latitude 5521 – našumas ir stilius viename

Remiantis praeito penkmečio statistika, šį sprendimą renkasi IT inžinieriai, grafikos dizaineriai, finansų analitikai ir kiti specialistai, kurių darbo specifika kelia didesnius krūvio reikalavimus sistemai. Nesvarbu, ar tai būtų darbas su vaizdo įrašų redagavimo programomis ar duomenų bazių modeliavimas – naujausias 11 kartos, H serijos Intel procesorius lengvai susidoroja su didesnėmis darbo apkrovomis.

Kartą į mus kreipėsi visiškai naujai įsikūrusios dizaino įmonės atstovai, kurie rinkosi praktišką darbo įrangą savo darbuotojams. „GoIT“ specialistai pasiūlė Dell Latitude 5521 modelį kaip stilingą ir lengvą, tačiau kartu ir pasižymintį išskirtiniu našumu bei integruotomis apsaugos funkcijomis. Negana to, šį produktą verta rinktis dar ir dėl aplinkosaugos sumetimų – 21% medžiagų, naudojamų gamyboje, sudaro bioplastikas.

Dell PowerEdge R440 Serveris

Ne paslaptis, kad Dell yra lyderiaujantis duomenų centrų įrangos tiekėjas Baltijos šalyse, kuris gali patenkinti praktiškai visus kliento poreikius.

„Dell EMC PowerEdge R440“ serveris yra sukurtas atlaikyti didelę apkrovą. PowerEdge R440 yra bendros paskirties platforma, kurią galima išplėsti iki 1 TB atminties, iki dešimties diskų. R440 gali susidoroti su sudėtingais uždaviniais, tokiais kaip didelių duomenų srautų apdorojimas, el. prekyba ir didelio našumo skaičiavimai (angl. HPC – High Performance Calculations).

Išaugęs noras suteikti verslo klientams lanksčias nuotolinio darbo galimybes ir tinkamus įrankius, vis labiau augantis efektyvumo ir spartos, novatoriškumo ir komforto poreikis IT technologijose – mums ne kliūtis. Ilgametės partnerystės su pasaulyje pripažįstamu lyderiu „Dell Technologies“ dėka galime išpildyti net ir įnoringiausius Kliento lūkesčius. Prieš siūlant vieną ar kitą sprendimą „GoIT“ specialistai išbando juos patys, o kai siūlome patikrintus sprendimus – laimi visi. Už tvarią partnerystę!

Daugiau informacijos apie serverius ir jų priežiūrą rasite serverių priežiūra

Visos naujienos
Kitos naujienos
mobilieji virusai ir ju plitimo strategijos
2024 06 04
Kovos laukas jūsų kišenėje: Mobilieji virusai ir jų plitimo strategijos

Šių dienų aktualijos rodo, jog daug daugiau vartotojų mieliau naudoja...

Skaityti
pasaulines problemos su kuriomis susidure IT prieziuros specialistai
2024 05 31
Pasaulinės problemos su kuriomis susidūrė IT priežiūros specialistai

Šiandien mums ypatingai svarbios kompiuterinės technologijos. Vis dau...

Skaityti
2024 05 14
TIS2 D.U.K. su saugumo sprendimų ekspertu

Liko pusė metų iki TIS2 direktyvos įsigaliojimo Lietuvoje, o tai reiš...

Skaityti
serveriu prieziura ir jos nauda verslui
2024 05 13
Serverių priežiūra ir jos nauda verslui

Šiandienos verslo aplinkoje serveriai yra gyvybiškai svarbus komponen...

Skaityti
it savoku zodynelis
2024 04 28
IT sąvokų žodynėlis

Dažnai susiduriame su žmonėmis, kuriems įvairūs IT terminai ar sąvoko...

Skaityti
kaip isvalyti kompiuteri
2024 04 23
Kaip išvalyti kompiuterį?

Tam, kad kiekviena įranga, tame tarpe ir kompiuteris, gerai veiktų – ...

Skaityti
2024 02 12
GoIT veiklos plėtra tarptautinėje arenoje

UAB „GoIT“, teikianti IT priežiūros paslaugas visose Baltijos šalyse,...

Skaityti
2024 01 10
Leafood – kai inovacijos ir tvarumas žengia koja kojon

GoIT bendradarbiavimas su bendrove „Leafood” prasidėjo visai neseniai...

Skaityti
2023 11 22
GoIT eksperto nuomone, vienas patogiausių įrankių verslo augimo valdymui – debesijos paslaugos

Augimas - dažniausiai tokį tikslą įmonė sau kelia norėdama padidinti ...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies