fbpx
2022-04-22

DELL produktų apžvalga

Norėdami pasiūlyti savo klientams patogiausius darbo įrankius, pirmiausia, juos patys išbandome. Ar tai būtų monitoriai, nešiojami kompiuteriai ar serveriai. Su savo partneriais Lietuvoje apžvelgėme keletą DELL sprendimų, kuriuos vertina mūsų klientai ir ypač namuose dirbantys specialistai.

ALL in One kompaktiškas sprendimas

Tai kompiuteris, monitorius ir stovas viename. Pastebime, kad tokį sprendimą dažniausiai įsigyja tos įmonės, kurioms ypač rūpi darbuotojų sveikata išlaikant aukštą darbo našumą.

Ne paslaptis, kad darbe praleidžiame didžiąją dalį darbo dienos, tad, kuriant ergonomišką darbo vietą, DELL jau pasirūpino darbuotojų sveikatą tausojančia kompiuterine įranga.

Pavyzdžiui, monitoriaus stovai turi aukščio ir pasvirimo kampo reguliavimo funkcijas, o tai leidžia kiekvienam darbuotojui asmeniškai prisitaikyti darbo vietą ir išvengti kaklo ar pečių ligų rizikos.

Verta paminėti ir tai, kad DELL monitoriai turi įdiegtą ,,ComfortView“ vaizdo režimą, jis sumažina ekrano skleidžiamą mėlynos spalvos šviesą, kuri vargina akis ir gali sukelti diskomfortą. Tad ir po ilgos darbo dienos priešais monitorių nejaučiame akių išsausėjimo ar perštėjimo.

Spartėjant verslo skaitmenizacijai, daugelis specialistų renkasi nuotolinį darbą, kas daro tiesioginę įtaką išaugusiems Dell „ALL in One“ įrangos pardavimams.

Dell Latitude 5521 – našumas ir stilius viename

Remiantis praeito penkmečio statistika, šį sprendimą renkasi IT inžinieriai, grafikos dizaineriai, finansų analitikai ir kiti specialistai, kurių darbo specifika kelia didesnius krūvio reikalavimus sistemai. Nesvarbu, ar tai būtų darbas su vaizdo įrašų redagavimo programomis ar duomenų bazių modeliavimas – naujausias 11 kartos, H serijos Intel procesorius lengvai susidoroja su didesnėmis darbo apkrovomis.

Kartą į mus kreipėsi visiškai naujai įsikūrusios dizaino įmonės atstovai, kurie rinkosi praktišką darbo įrangą savo darbuotojams. „GoIT“ specialistai pasiūlė Dell Latitude 5521 modelį kaip stilingą ir lengvą, tačiau kartu ir pasižymintį išskirtiniu našumu bei integruotomis apsaugos funkcijomis. Negana to, šį produktą verta rinktis dar ir dėl aplinkosaugos sumetimų – 21% medžiagų, naudojamų gamyboje, sudaro bioplastikas.

Dell PowerEdge R440 Serveris

Ne paslaptis, kad Dell yra lyderiaujantis duomenų centrų įrangos tiekėjas Baltijos šalyse, kuris gali patenkinti praktiškai visus kliento poreikius.

„Dell EMC PowerEdge R440“ serveris yra sukurtas atlaikyti didelę apkrovą. PowerEdge R440 yra bendros paskirties platforma, kurią galima išplėsti iki 1 TB atminties, iki dešimties diskų. R440 gali susidoroti su sudėtingais uždaviniais, tokiais kaip didelių duomenų srautų apdorojimas, el. prekyba ir didelio našumo skaičiavimai (angl. HPC – High Performance Calculations).

Išaugęs noras suteikti verslo klientams lanksčias nuotolinio darbo galimybes ir tinkamus įrankius, vis labiau augantis efektyvumo ir spartos, novatoriškumo ir komforto poreikis IT technologijose – mums ne kliūtis. Ilgametės partnerystės su pasaulyje pripažįstamu lyderiu „Dell Technologies“ dėka galime išpildyti net ir įnoringiausius Kliento lūkesčius. Prieš siūlant vieną ar kitą sprendimą „GoIT“ specialistai išbando juos patys, o kai siūlome patikrintus sprendimus – laimi visi. Už tvarią partnerystę!

Visos naujienos
Kitos naujienos
2023 03 10
Ekspertai pastebi: dirbtinis intelektas ChatGPT tampa grėsmingu įrankiu piktavalių rankose

Praeitais metais sensacingai pristatytas pokalbių robotas ChatGPT išn...

Skaityti
2023 02 14
AB „LINAS“ sėkminga patirtis – tvarus požiūris į aplinką ir dešimtmetį trunkanti partnerystė

Vienas seniausių Lietuvos natūralių lininių audinių gamintojų AB „LIN...

Skaityti
2023 01 24
Ačiū 2022-iesiems, sveiki – 2023-ieji!

Prieš ambicingai planuodami naujų metų tikslus tradiciškai „GoIT“ kom...

Skaityti
2022 11 18
„GoIT“ užtikrins efektyvesnę klientų IT ūkio priežiūrą su nauju RMM sprendimu

„GoIT“ siekdama pasiūlyti klientams kuo efektyvesnius sprendimus vers...

Skaityti
2022 11 09
Kibernetinio saugumo mokymai verslui – nuo saugių slaptažodžių iki 2FA

Skaičiuojama, kad kiekvieną minutę kibernetiniai nusikaltėliai visame...

Skaityti
2022 10 17
Sėkmingas AB „VIAMATIKA“ IT procesų modernizavimas: greičiau, paprasčiau, efektyviau

Akcinės bendrovės „VIAMATIKA“ veikloje nestinga iššūkių. Bendrovės ...

Skaityti
2022 10 11
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai iš praktinės pusės

Visai neseniai dalinomės sėkmingu atsarginių kopijų (backup) strategi...

Skaityti
2022 09 08
Ekspertai pataria: atsarginių kopijų kūrimo strategija – patarimai sėkmingam „backup‘inimui“

Duomenų praradimas – bene blogiausia patirtis, kurią nors kartą savo ...

Skaityti
2022 08 03
2FA – užtikrintas būdas užbėgti kibernetinėms grėsmėms už akių

Neginčijama, kad šiandieniniame pasaulyje kiekvienos organizacijos ti...

Skaityti
GoIT

GOIT puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

about cookies