fbpx

Serverių priežiūra

serveriu prieziuraKiekvienam verslui reikalinga sklandžiai veikianti ir, svarbiausia, saugi duomenų bazė. Informacijos apsauga, patogi prieiga ir netrikdomas sistemų darbas bei kokybiškas jų diegimas yra nepaprastai svarbi operatyvaus ir sėkmingo darbo dalis, tačiau siekiant tai užtikrinti, neretai susiduriama su problema – žinių stoka tinkamai serverį prižiūrint ar per didelės investicijos samdyti jo administratorių.

Siekdami padėti klientams sutaupyti įmonės resursų ir efektyviai vykdyti veiklą, atsakingai rūpinamės jų serverių priežiūra. Kas tai yra?

Kas yra serverių priežiūra

Serveriai – virtualios įmonės informacijos visuma. Sklandus serverio funkcionavimas, sistemų diegimas ir priežiūra – tai būtinybė, norint užtikrinti operatyvų darbą. Mūsų siūloma serverių priežiūra – tai garantas, kad visi įmonės duomenys bus patogiai pasiekiami ir visiškai saugūs. Patyrę specialistai užtikrina, kad klientui visada bus:

  • Suteikta konsultacija, pagalba renkantis serverius, atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką, poreikius bei jų vystymąsi.

  • Užtikrintas serveriuose esančių įmonės duomenų saugumas, jie tinkamai administruojami, sukuriamos atsarginės kopijos, kad svarbiausia informacija visada būtų pasiekiama.

  • Atnaujinamos ir diegiamos naujos programos, sistemos bei tvarkyklės.

  • Pasiūlytos lanksčios ir patrauklios sąlygos ilgalaikiam bendradarbiavimui.

  • Prižiūrimas elektroninis paštas.

  • Skubi pagalba iškilus nesklandumams, kuri teikiama visą parą (24/7) ir kt.

kas yra serveriu prieziura

Kam reikalinga serverių priežiūra

Serverių priežiūra, atliekama šios srities profesionalų, yra didžiulis privalumas, nes įmonei netenka išlaikyti dar vieno darbuotojo, tačiau mainais į tai, jai dirba visa specialistų komanda, atsakingai prižiūrinti informaciją. Be to, serverių priežiūros paslaugos paprastai teikiamos nuotoliniu būdu, todėl, esant reikalui, reaguojama iškart, nesklandumai šalinami nedelsiant. Tai taip pat suteikia galimybę rinktis kokybiškas to paties teikėjo paslaugas įmonės padalinius įkūrus skirtinguose miestuose.

serveriu priežiuros kaina

Serverių priežiūros kaina

Serverių priežiūros kaina derinama su kiekvienu klientu individualiai. Ji priklauso nuo paslaugų teikimo trukmės, jų sudėtingumo, įmonės poreikių ir jos veiklos specifikos, kliento pageidavimų bei kitų rodiklių.

Paprastai už serverių priežiūrą mokamas abonementinis mokestis. Orientacinė šios paslaugos vieno mėnesio kaina – nuo 20 eurų.

Serverio programinė ir techninė priežiūra

(8:00 – 17:00)

Serverio programinė
priežiūra(8:00 – 17:00)
Serverio programinė ir techninė priežiūra visą parą, savaitgaliais ir ne darbo dienomis

Kaina be PVM

Nuo 30,00 Eur.

už tarnybinę darbo stotį per mėnesį

Kaina be PVM

Nuo 20,00 Eur

už virtualią mašiną per mėnesį

Kaina be PVM

Nuo 50,00 Eur

už tarnybinę darbo stotį per mėnesį

Domitės GoIT paslaugomis?

Maloniai prašome kreiptis dėl it ūkio priežiūros