fbpx

Kompiuterių priežiūra

kompiuteriu prieziura

Moderniosios technologijos gerokai palengvina ir spartina įmonės darbą, tačiau tik tuomet, kai yra tinkamai ir laiku prižiūrimos. Paprastai sunku vienu metu ir vystyti įmonės veiklą, ir rūpintis kokybišku įdiegtų technologijų funkcionavimu, be to, tam reikia ir žinių. Todėl, siekdami užtikrinti maksimalų klientų patogumą ir darbo našumą, pasirūpiname visų įmonės kompiuterių priežiūra. Ką tai reiškia?

Kas yra kompiuterių priežiūra

Kompiuterių priežiūra – tai įmonės IT priežiūra, ūkio kontrolė, sklandaus įrenginių veikimo garantas. Kaip tai veikia? Kiekvienam klientui paskiriamas vadovas, kuris atsakingai rūpinasi:

  • Visos įmonės įrangos technine būkle, jos diegimu, atsiradusių gedimų šalinimu (tai ne tik kompiuteriai, tačiau ir kiti įrenginiai, pavyzdžiui, spausdintuvai, skenavimo aparatai ir kt.)

  • Programų ir tvarkyklių priežiūra, jų diegimu, konfigūravimu.

  • Duomenų saugumu, virusų šalinimu bei kitais, operatyvią įmonės veiklą užtikrinti būtinais darbais.

Įmonės kompiuterių priežiūros vadovas atidžiai susipažįsta su įmonės veikla, jos subtilybėmis. Nors kompiuterių priežiūros paslaugos paprastai teikiamos nuotoliniu būdu, tačiau paskirtas priežiūros vadovas tampa kone svarbiausiu kliento įmonės komandos nariu.

kompiuteriu prieziura kaina

Kodėl kompiuterių priežiūra reikalinga

Kodėl reikalinga kompiuterių priežiūra, IT priežiūra? Todėl, kad tai neginčijama nauda kiekvienai įmonei. Paskirtas vadovas visada pasirengęs atsakyti į rūpimus klausimus, pasiūlyti optimalų sprendimą, rasti išeitį iš kebliausių situacijų, patarti ir padėti pasirinkti geriausiai įmonės poreikius atitinkantį variantą. Tokiu būdu ne tik netenka nutolti nuo pagrindinės įmonės veiklos ir gaišti laiko rūpinantis įrenginių priežiūra, tačiau nerimauti, ar viskas atlikta teisingai. Kompiuterių priežiūra atliekantys specialistai užtikrina, kad paslaugos teikiamos kokybiškai ir prisiima visą atsakomybę dėl įmonės įrenginių funkcionavimo. Profesionalų atliekama kompiuterių priežiūra reikalinga todėl, kad kiekvienas galėtų užsiimti tuo, ką išmano geriausiai.

Kompiuterių priežiūros kaina

kodel reikalinga kompiuteriu prieziura

Kompiuterių priežiūros kaina priklauso nuo keleto veiksnių: kliento pageidaujamų paslaugų paketo, įrenginių, kuriuos reikia prižiūrėti, jų kiekio ir kitų dalykų, todėl ji visada nustatoma individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos įmonės poreikius ir veiklos specifiką.

Orientacinė kompiuterių priežiūros kaina – nuo 8 eurų mėnesiui.

Nuotolinė kompiuterių priežiūra
darbo valandomis(8:00 – 17:00)
Pilna kompiuterių priežiūra
darbo valandomis(8:00 – 17:00)
Pilna kompiuterių priežiūra
visą parą, savaitgaliais ir ne
darbo dienomis

Kaina be PVM

Nuo 6,00 Eur.

už darbo vietą per mėnesį

Kaina be PVM

Nuo 9,00 Eur

už darbo vietą per mėnesį

Kaina be PVM

Nuo 15,00 Eur

už darbo vietą per mėnesį

Domitės GoIT paslaugomis?

Maloniai prašome kreiptis dėl it ūkio priežiūros