+370 700 44914 | info@goit.lt
 • GO to cloud

  Mažesnės ir lengvai planuojamos IT išlaidos

  Jau daugiau nei 80% mūsų klientų naudojasi debesų kompiuterijos sprendimais.

  Jūsų verslui nebereikia investuoti į brangiai kainuojančią techninę, programinę įrangą bei jos priežiūrą – dabar atsiskaitote tik už naudojamus resursus.

  Į debesį
  cloud
  Lankstus verslas – Jūsų sėkmės garantas!
 • Sprendimai protingam verslui nuo 3,48 EUR

  Tai sprendimas, skirtas įmonėms, kurios siekia maksimaliai, efektyviai išnaudoti kiekvieną darbo minutę vienu žingsniu lenkiant kitus.

  Į debesį
  Baneris laisve verslui 522x307
  Laiko planavimas ir mobilumas – sėkmingo verslo A B C!
 • IT infrastruktūros priežiūra

  24/7 pagalba Jums

  Kokybiškai aptarnaujamas įmonės IT ūkis ir pritaikyti individualūs sprendimai užtikrins nenutrūkstamą veiklą ir padės optimizuoti Jūsų verslą.

  Sužinoti daugiau ›
  prieziura
  Tinkami IT sprendimai – aukštesni Jūsų verslo rezultatai!
  • GoIT sprendimai

   Dirbdama su įvairaus profilio Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėmis GoIT komanda įgyvendino daugelį IT projektų ir įgijo klientų bei partnerių pasitikėjimą. GoIT sprendimai pritaikyti kiekvienam klientui pagal individualius poreikius ir veiklos kryptį.

   Plačiau ›
  • Ieškote IT partnerio?

   Rinkitės GoIT. Už mus kalba įgyvendinti projektai, teisingai parinkti sprendimai, o mus rekomenduoja ilgamečiai GoIT klientai. Kokybiška IT ūkio priežiūra, tarpusavio dialogas, išskirtinis dėmesys susidariusiai situacijai – tai mūsų sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

   Plačiau ›
  • Mūsų komanda – IT srities profesionalai

   Esame kvalifikuota ir ambicinga specialistų komanda, nuolatos tobulinanti savo įgūdžius ir žinias. O dėl kasdienio bendravimo su didžiausiais techninės ir programinės įrangos gamintojais esame vienu žingsniu priekyje ir klientams diegiame tik naudingus ir modernius sprendimus.

   Plačiau ›
   

  Paslaugų įkainai

  Paslauga

  Aprašymas

  Kaina be PVM

  Valandinis mokestis Faktinis aptarnavimas pagal poreikį (8:00-17:00) Nuo 30,00 Eur/val.
  Nuolatinis aptarnavimas Pilnas IT infrastruktūros priežiūra (8:00-17:00) Nuo 9,00 Eur už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį; Nuo 20,00 Eur už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį
  Nuolatinis aptarnavimas 24 x 7 Pilnas IT infrastruktūros priežiūra (24 x 7) Nuo 15,00 Eur už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį; Nuo 50,00 Eur už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį

  Domitės GoIT paslaugomis?

  Maloniai prašome kreiptis dėl it ūkio priežiūros

  Jūsų vardas:*
  Įmonė:
  El. paštas:*
  Žinutė: