+370 700 44914 | info@goit.lt
 • Sprendimai protingam verslui nuo 3,48 EUR

  Tai sprendimas, skirtas įmonėms, kurios siekia maksimaliai, efektyviai išnaudoti kiekvieną darbo minutę vienu žingsniu lenkiant kitus.

  Į debesį
  Baneris laisve verslui 522x307
  Laiko planavimas ir mobilumas – sėkmingo verslo A B C!
 • IT infrastruktūros priežiūra

  24/7 pagalba Jums

  Kokybiškai aptarnaujamas įmonės IT ūkis ir pritaikyti individualūs sprendimai užtikrins nenutrūkstamą veiklą ir padės optimizuoti Jūsų verslą.

  Sužinoti daugiau ›
  prieziura
  Tinkami IT sprendimai – aukštesni Jūsų verslo rezultatai!
 • GO to cloud

  Mažesnės ir lengvai planuojamos IT išlaidos

  Jau daugiau nei 80% mūsų klientų naudojasi debesų kompiuterijos sprendimais.

  Jūsų verslui nebereikia investuoti į brangiai kainuojančią techninę, programinę įrangą bei jos priežiūrą – dabar atsiskaitote tik už naudojamus resursus.

  Į debesį
  cloud
  Lankstus verslas – Jūsų sėkmės garantas!

  IT ūkio priežiūra

  • GoIT sprendimai

   Dirbdama su įvairaus profilio Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėmis GoIT komanda įgyvendino daugelį IT projektų ir įgijo klientų bei partnerių pasitikėjimą. GoIT sprendimai pritaikyti kiekvienam klientui pagal individualius poreikius ir veiklos kryptį.

   Plačiau ›
  • Ieškote IT partnerio?

   Rinkitės GoIT. Už mus kalba įgyvendinti projektai, teisingai parinkti sprendimai, o mus rekomenduoja ilgamečiai GoIT klientai. Kokybiška IT ūkio priežiūra, tarpusavio dialogas, išskirtinis dėmesys susidariusiai situacijai – tai mūsų sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

   Plačiau ›
  • Mūsų komanda – IT srities profesionalai

   Esame kvalifikuota ir ambicinga specialistų komanda, nuolatos tobulinanti savo įgūdžius ir žinias. O dėl kasdienio bendravimo su didžiausiais techninės ir programinės įrangos gamintojais esame vienu žingsniu priekyje ir klientams diegiame tik naudingus ir modernius sprendimus.

   Plačiau ›
  Stipriausi_2014_2016

  „GoIT“ suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas

  2017-03-21

  „GoIT“ specialistų komanda, teikianti IT paslaugas tiek smulkaus verslo, tiek didžiausioms Lietuvos ir užsienio bendrovėms, dalinasi žinia, kad jau trečius metus iš eilės yra viena iš ekonomiškai stabiliausių ir gerą mokumą turinčių įmonių Lietuvoje, kuriai įteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas. Kodėl šis sertifikatas svarbus? Šiuo sertifikatu patvirtinama, kad įmonė „GoIT“ yra..

  Plačiau ›
   

  Paslaugų įkainai

  Faktinis aptarnavimas pagal poreikį

  (8:00 - 17:00)

  Pilna IT infrastruktūros priežiūra

  (8:00 - 17:00)

  Pilna IT infrastruktūros priežiūra

  (00:00 - 24:00)

  Kaina be PVM

  Nuo 30,00 Eur/val.

  Kaina be PVM

  Nuo 9,00 Eur

  už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį;

  Nuo 20,00 Eur

  už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį

  Kaina be PVM

  Nuo 15,00 Eur

  už kompiuterinę darbo vietą per mėnesį;

  Nuo 50,00 Eur

  už tarnybinę darbo stotį (serverį) per mėnesį


  Domitės GoIT paslaugomis?

  Maloniai prašome kreiptis dėl it ūkio priežiūros


  Jūsų vardas:*
  Įmonė:
  El. paštas:*
  Žinutė:
  IT ūkio priežiūra

  IT ukio prieziura – viena iš mūsų siūlomų paslaugų. Tai kokybiški ir veiksmingi sprendimai, padedantys užtikrinti sklandų sistemų veikimą, palengvinantys kiekvieno mūsų kliento darbus.

  IT priežiūra

  IT ukio prieziura – tai paslaugų paketas, kurį pasirinkęs klientas ne tik sutaupo (neteks investuoti kaskart prireikus paslaugos bei pavyks išvengti daugybės galimų techninių nesklandumų, kurie trikdytų darbą ir reikalautų papildomų išlaidų), bet ir gali būti užtikrintas, kad pagalba visada bus suteikta tada, kai jos reikia (konsultuojame, patariame ir padedame rasti išeitį visą parą).

  Šios paslaugos privalumas – nuolatinis ryšys su IT ūkio priežiūrą atliekančiais mūsų specialistais. Kiekvienam klientui paskiriamas už jo sistemų veikimą atsakingas asmuo, kuris vadovauja priežiūros procesui. Prireikus – organizuoja gedimų šalinimą, pasirūpina tinkamu IT ūkio vystymu (naujų įrenginių, programų, operacinių sistemų diegimu).

  IT sprendimai

  Šios paslaugos teikimo principas – parinkti geriausiai kliento poreikius atitinkančius IT sprendimus. Perimti visus su IT sritimi susijusius darbus, kad viskas, ką reikėtų daryti klientui – 100 procentų orientuotis į savo vykdomą veiklą.